Oldal: 32 / 57 ElsőElső ... 22303132333442 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 311 - 320 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #311
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    ja amugy képzeljétek megkeresett a PS bloggere és kérdezgetett emailben meg képet akar meg ilyesmiket. ÉN továbbra is teljesen anonim akarok maradni mint eddig és a jövőben is mit gondoltko erről?

  2. #312
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Nehéz lesz anonimnak maradni, pláne ha behúzod. Mivel a PS-nek ez egy nagyon jó reklám, joggal várja el, hogy megtedd amit kérnek. Még az sem lepne meg ha a promó kiírásban benne lenne valami ez irányú kötelezettség.

  3. #313
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Az en velemenyem, hogy valaszolj nekik
    betunkent 5$ert. Terkozzal
    kertitorp likes this.

  4. #314
    Tag Szerencsekerék avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 14.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úristen és még meg is magyarázod

    úgy látom te alapból beletartozol az lg csoportba, Nincs ezzel baj csak nem kell bántani a kirekesztettetek
    nem baj ha nem vagy hideg
    szerintem neked az a bajod hogy nem nő térdel előtted inas!
    Utoljára módosítva: Szerencsekerék által: 2015. 05. 06. 20:00

  5. #315
    Tag Szerencsekerék avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 14.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    1-2-5-10-25 centes huszárok osztják itt az észt, posztolják a menő képeket stb.
    Ha rám hallgatsz akkor elkönyveled szerencsés voltál "nem kicsit" behívtak az élő adásba csak itt a 10k már garantált. A győztest már kiválasztották ez biztos akár még te is lehetsz. De egy biztos ha odahívod a világ top100 játékosát akkor sincs garancia hogy a top4 be jutsz!!!
    Egy SNG 1000% lutri ne foglalkozz az inasokkal, akik beszélik a semmit, hogy fogadj prot aki 50k verseny után nyerő. et egyszeri lehetőség, vagy dobja vagy nem
    L.T. likes this.

  6. #316
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nehéz lesz anonimnak maradni, pláne ha behúzod. Mivel a PS-nek ez egy nagyon jó reklám, joggal várja el, hogy megtedd amit kérnek. Még az sem lepne meg ha a promó kiírásban benne lenne valami ez irányú kötelezettség.
    Ilyenek tudtommal csak az élő verseny promóknál szoktak lenni. Szerintem végigolvastam ennek is a T&C-jét és nem emlékszem ilyesmire.
    "Egon, ez piszok jó!"

  7. #317
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenek tudtommal csak az élő verseny promóknál szoktak lenni. Szerintem végigolvastam ennek is a T&C-jét és nem emlékszem ilyesmire.
    Nem mondtam hogy van, csak el tudom képzelni.

  8. #318
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Az egymillát nyerő orosznak (jaj csak nehogy most ebből is flame legyen ) is kellettt fényképet küldenie,de a neve már nem szerepelt a pokerstars blogban.Szóval sztem ne parázz,küldesz egy olyan fényképet ahol még anyukád sem ismer rád és letudva.

  9. #319
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja amugy képzeljétek megkeresett a PS bloggere és kérdezgetett emailben meg képet akar meg ilyesmiket. ÉN továbbra is teljesen anonim akarok maradni mint eddig és a jövőben is mit gondoltko erről?
    Küldj egy képet, amin hajléktalannak nézel ki, hátha megsajnálnak és a Te javadra állítják be az RNG-t BTW szerintem anonimként nem lehet nyerni

  10. #320
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet gabika72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egymillát nyerő orosznak (jaj csak nehogy most ebből is flame legyen ) is kellettt fényképet küldenie,de a neve már nem szerepelt a pokerstars blogban.Szóval sztem ne parázz,küldesz egy olyan fényképet ahol még anyukád sem ismer rád és letudva.
    Gondolom Van Gerwennek van sok ilyenje
    van Gerwen likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •