Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Adózás?

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Ok értem én, ha nincs akkor nincs Viszont a bankszámla műveleteket is figyeli a NAV, vagyis, ha nagyon lecsekkolna valamikor akkor látná a pénzmozgást. Ők sem hiszik el, hogy a semmiből élsz, persze meglehet magyarázni, de felesleges. Mindenki pénzből él.

  2. #32
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg nem volt poénos, persze mindenki adózik és play moneyba tolja, ez a vicc
    Nem tudom, ez nálad hogy szokás, de amilyen játékosokra nekem rálátásom van, azoknál gyakran téma, hogy az esetleges jövedelmet "hogyan kell leadózni", és nem téma, hogy "hogyan kellene eltitkolni".

    Én nem vagyok adóhatóság, és fogalmam sincs, hányan vannak azok a játékosok, akik nem vallják be a jövedelmüket, és hányan vannak, akik bevallják (ha a veszteségekkel csökkenteni lehet a nyereményeket, akkor valószínűleg keveseknek kellene bevallani a nyereményt, mivel jóval több vesztő játékos van, mint nyerő), de javaslom neked is, hogy járj el a törvények előírásai szerint.

    Például próbálj meg majd (illetve mihelyst lehetséges lesz) licensszel rendelkező pókerteremben játszani, mert az ott szerzett nyeremény adómentes lesz.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  3. #33
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok értem én, ha nincs akkor nincs Viszont a bankszámla műveleteket is figyeli a NAV, vagyis, ha nagyon lecsekkolna valamikor akkor látná a pénzmozgást. Ők sem hiszik el, hogy a semmiből élsz, persze meglehet magyarázni, de felesleges. Mindenki pénzből él.
    Megnézhetik a bankszámlámat nyugodtan. Érkezett rá régebben (nem tavaly) nagyobb összeg többször is, legálisan, adózva.

    Amúgy, hogy rövidre legyen zárva ez az adózás dolog. Jelenleg nincs szabályozva az online póker kis hazánkban. Van valami összetákolt jogszabály, aminek a jogszerűsége ellentmond az EU-s szabályozásnak, így az az irányadó amit a többség, habonyivajna, az ország vezetői, politikusok, üzletemberek is csinálnak.
    Amíg percenként milliárdokat mutyiznak el az én és a te adódból, ahelyett,hogy az ország jobbá tételére költenék, addig én is és mindenki a JÖVEDELMÜNKBŐL vagy egyéb BEVÉTELÜNKBŐL fogunk adózni. Aminek a mértéke nem mellesleg eu rekord! De ha nincs, akkor nem kell, bár ez az idő sincs már messze szerintem.

    Javítom magam, már rég eljött ez az idő, mert bevétel és jövedelem nélkül is kell adózni, ezt úgy hívják,hogy TB, ÁFA, jövedéki adók, illetékek, súlyadó stb.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 05. 07. 09:16
    tonyi and Arkhon like this.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 05. 07. 09:08

  5. #35
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Moderátorok figyelmébe ajánlanám a topik lezárásának mérlegelését.
    Eleve nem értem, hogy nulla hozzászólással hogy nyithat ezen az oldalon bárki topikot. Ez a téma meg azért elég kényes.
    Lehetne pedig értelmes dolgokról is tapasztalatot cserélni, de még ráadásul ebben a topikban jó részt nem is ez a téma, hanem egyesek részéről a másik szekírozása.
    Megjegyzem azt is, hogy egy ilyen jellegű oldalon on topik témákban a politizálást sa tartom túl szerencsésnek, egy runner-runner flöss, ha lejön ellenünk, ugyanúgy disznóság lenne, ha OV, vagy GYF, vagy akár NN (tetszőleges emberke, lehet orosz, brazil, bárki) tartja a kezében.
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #36
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Moderátorok figyelmébe ajánlanám a topik lezárásának mérlegelését.
    Eleve nem értem, hogy nulla hozzászólással hogy nyithat ezen az oldalon bárki topikot. Ez a téma meg azért elég kényes.
    Lehetne pedig értelmes dolgokról is tapasztalatot cserélni, de még ráadásul ebben a topikban jó részt nem is ez a téma, hanem egyesek részéről a másik szekírozása.
    Megjegyzem azt is, hogy egy ilyen jellegű oldalon on topik témákban a politizálást sa tartom túl szerencsésnek, egy runner-runner flöss, ha lejön ellenünk, ugyanúgy disznóság lenne, ha OV, vagy GYF, vagy akár NN (tetszőleges emberke, lehet orosz, brazil, bárki) tartja a kezében.
    Az adózáshoz miért nem idevágó 1-2 politikával kapcsolatos hozzászólás?

    Tényleg furcsa,hogy Időnként felbukkannak ilyen frissen regisztrált valakik és első hsz-ben az adózási/adófizetés elkerülési gyakorlatokról kérdeznek. Most is nyílván ez történt, én megtettem a tőlem telhetőt, tudásom legjavát használva válaszoltam a topicnyitónak.
    Ami szomorú,hogy sokaknak ez nem egyértelmű. Ami még szomorúbb,hogy időnként kiderül,hogy ma mindentől rettegnek az emberek! Az idősek még hagyján, de már a fiatal közösségekben is. Mindentől. Jajj, mi lesz ha találok egy húsz-ezrest és nem fizetem be az adót utána? Jajj, 62-vel mentem és szembe jött egy rendőrautó most mi lesz? Jajj, influenza járvány lesz ezt mondták a híradóban most mi lesz?
    Pár napja láttam, ahogy egy nagydarab magas jól szituált srác egy jó, (de nem luxusmárka) autóval megállt egy 2sávos mellék utca jobboldali sávjában, elakadásjelzővel, amíg kipakolt pár dobozt az autójából egy másik autóba. Arra jött egy rendőrautó miközben pakolt, és szemmel láthatóan, a srácban az ütő megállt (bár nem tudom mi volt a dobozokban), testtartása meghunyászkodó lett, intett bólogatott a rendőrautóban a rendőrök felé jelezve,hogy mindjárt megy, csak kipakol. Mivaaaaan??!!! Miért kell egyből becsicskulni, mert arra jött egy rendőr autó? Egy állampolgár, kipakol, elakadásjelző, oszt kész. A többi meg addig kikerüli. Még jó,hogy el nem szégyelli magát azért, mert használja az úttestet.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 05. 07. 10:13
    benyo87h, PokerEdge and tonyi like this.

  7. #37
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Nekem van már vagy 100 pontom, de még nem jöttem rá, hogy lehet topikot nyitni. Valaki?

  8. #38
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    http://www.pokerakademia.com/vBulletin/forum.php
    Itt válaszd ki a témát, klikk rá, és akkor bal fölül megjelenik egy "új téma hozzáadása" felirat, arra katt.

  9. #39
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://www.pokerakademia.com/vBulletin/forum.php
    Itt válaszd ki a témát, klikk rá, és akkor bal fölül megjelenik egy "új téma hozzáadása" felirat, arra katt.
    lecso a mindenkinek mindenben mindenkor segítő!

  10. #40
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lecso a mindenkinek mindenben mindenkor segítő!
    Már csak egy versenyem van, nemsokára ft bubi, addig ráérek.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •