Oldal: 53 / 57 ElsőElső ... 3435152535455 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #521
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Ptamas94 . Most jobb neked hogy kiadtad magadból . Százan leírták , hogy kell csinálni, de ő másképp akarta! Fogadd el . Nem kell minden döntést jól meghozni, még akkor sem ha mindenki szerint hülye vagy. Az hogy mi is történt volna kár elemezni.
    Davj likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  2. #522
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Igen jobb.. milliók adnának-e kegyért, egy ilyen lehetőségért minden grinder össze tenni a 2 kezét, hogy 70 ezer emberből ő legyen az az 1, aki bejusson egy ilyen fináléba..minden követ megmozgattam volna, hogy abban az 1 hétben a lehető legtöbbet fejlődjek... már ha én toltam volna le.. de nyilván nem és tudod rohadtul pocsék érzés volt végignézni a nagy semmittevést... meg azt a madár játékot amit láttam, hát a fejem fogtam... mert nem csak én, hanem mindenki más is megtett volna minden tőle telhetőt.. gondolom te is.
    Skaidy likes this.

  3. #523
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Amit láttunk jól mutatja a hozzáállásodat a pókerhez, illetve azt gondolom, hogy az egész élethez. Nem egészen egy hete idejöttél, hogy miközben a hátsó kertben kerested a négylevelű lóheréket, a lehetőség bekopogott az ajtódon haver,azzal, hogy a rendszer behányt ebbe a döntőbe. Ezen a ponton kezet kellett volna csókolni Fortunának aztán elkezdeni érdeklődni Friciricsnél, hogy mit szeret enni vasárnap este, milyen párnán szeret ülni és égőket venni az Ikeában, hogy nehogy a túl éles fény elvakítsa miközben majd Neked segít abban, hogy ne A5-el f@szkodj egy olyan boardon ahol csak azt vered meg akinek nincs ásza. Ez sem mindennapi élmény lett volna, mintha Ronaldóval tengózhatnál. Világosan olvasható volt, hogy már kedd környékén elkönyvelted magadban, hogy boldog leszel azzal a 10K-val is meg a használt kocsiddal amit veszel belőle. Amíg el nem baszódik és nem a fizudból kell majd javíttatni, vagy amíg egy piros lámpánál be nem áll melléd egy Ferrari miközben mész buktát cukrozni reggel. Még egy ideig felsejlik majd benned üres óráidban egy csendes sarokban, hogy mi lett volna ha...

    - Ha komolyan veszel egy olyan lehetőséget amit egy nagy tudású játékossal könnyebb kihasználni az ellenfelek okán.

    - Ha a lehetőséggel nem úgy próbáltál volna meg élni, ahogy magát a lehetőséget szerezted.

    - Ha leírtad volna egymás mellé a havi fizetésed, a 10K-t és az 1 milliót akkor talán leesett volna, hogy miről van szó, akkor talán érezted volna súlyát.

    Így csak egy elérhetetlen álom maradt a fejedben, mint a csöcsös szőke a Baywatchból ami a hozzáállásodon és a kivitelezésben is meglátszott. A legtöbbeket ez basz fel, nem az, hogy mit hogy pusholtál vagy nem. Mert ez egy póker fórum, itt szakmai dolgokat kaphatsz, de amire Te vágytál az a Blikk című újságban található.

    Én What szerencsétlen volt, nem béna ezért lett harmadik. És 40K pont 4x annyi mint 10K.

    A siker nem egyenlő a szerencsével, a szerencse a siker része, a kemény melóval járnak dugni a hátsó ülésre. Ebből lesz a kis siker, ami aztán növekszik.

    Van a kudarc, az is a siker része, ez az amikor a szerencse maszturbál mert kemény meló nincs.

    Gratulálni nem tudok, de azért szép napos vasárnap volt haver.
    Keep calm and muck!

  4. #524
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    TooBigJoe +1

    Azt a hozzáállást nem tudom megérteni, hogy 10k is jó, hogy lehet jó ha a 6 lehetséges kimenetelből a lehető legrosszabb történik, ráadásul szembeállitva egy olyan pénz mennyiséggel amivel egy igen ****a életet lehet biztosítani.
    griffin88 likes this.

  5. #525
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Egyébként én azt hittem a srácra h full szolid játékos nem világklasszis , de szolid és ezért meri letolni van tapasztalata és nyrő valamilyen játéktipusban (gondoltam mert akkor lehet edge ezeken ). De nem gondoltam vna h full vakon van.

  6. #526
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet anthfeel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gerwen, nemazért, de nálad különbeket hajigáltak le gondolkodás nélkül anno a Tajgetoszról
    hahaah ez sült

  7. #527
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Amugy visszaolvasva hányinger lehetett ami a chaten folyt , nyilván fish a srác , de h honfitársam ellen guszttustalan antiraileljek. Én pl Demján Sanya bának nem szurizok tiszta szivből mert nincs mögötte tudás , de ellene se fogok .

  8. #528
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem rubbent bannolják.
    SZTEM griffin88 néven visszatért az öreg kamionos

  9. #529
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Amugy kövezzetek meg de megvagyok győzödve h ezt nem pro játszotta le helyette !

  10. #530
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy kövezzetek meg de megvagyok győzödve h ezt nem pro játszotta le helyette !
    A tiszta lelkiismeret felbecsülhetetlen.
    gabika72 likes this.
    Keep calm and muck!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •