Oldal: 6 / 18 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (176) összesen
Like Tree192Likes

Téma: PokerStars Millionaire Month - tickitmaster 6. helyen búcsúzott a 2-es döntőn

  1. #51
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 10.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a te stílusodról meg már ne is beszéljünk..... látom te is megvártad a "számodra fontos" topicot, h első hsz-eid kifejtsd a nagyérdeműnek, szívből gratulálok!
    ez kb olyan, mintha vki álneveken regelne és megvédené saját magát, mint ha bárki is mellette állna... szánalmas
    Nagyon régen még fent voltam,de felesleges olyanokkal eszmét cserélni,akik soha semmit nem nyertek,mégis itt úgy tűnik mintha hatalmas nyerők lennének,és nagy bölcsek...hétfő reggel... pff munka mellett persze,hogy azt nézed,h minél több legyen a score....

  2. #52
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Jah az egyik oka te voltál a regisztrációmnak. Fontoskodó, más dolgába beleavatkozni akaró, nem normális értékekkel bíró ember lehetsz és ezt egy mondatod elárulja.

    "örök igazság, h amíg van zsetonod, játékban vagy, nem 1 példa van rá, h a semmiből is fel lehet állni...
    de ezért komolyan büntetést adnék"

    BÜNTETÉST ADNÁL? Normális vagy? Azért mert nem úgy döntött, ahogyan te döntöttél volna? Tudod lehet ilyet, úgy hívják az országot, hogy Észak-Korea. Azonnal indulj, tárt karokkal várnak.
    Utoljára módosítva: semmikozodhozza által: 2015. 05. 11. 22:20
    pappivan likes this.

  3. #53
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    multiacc

  4. #54
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a Francia lottót meg tudja buherálni egy bizti őr akkor valszeg az is tiszta
    Erről lehetne kicsit bővebben?

  5. #55
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 10.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha te pókerjátékos lennél - ahogy magad beállítod - akkor
    1. pont nem lenne az emésztéssel probléma (első, v második leszel), hiszen hosszútávon úgyis kijön a "tudásbeli" különbséged, ami a javadra fordítja az egészet... onnantól már nem " csak az összegek közötti különbséget látod"....
    2. nem fogsz kiesni az első körben a saját hülyeséged miatt egy ilyen lehetőségnél...

    ennyit rólad
    Az az igazság,hogy bele akartál szólni egy dologba,és okos akartál lenni,és saját magad buktattad le,és kiderült,hogy egy nímand vagy.... akkor legalább ne okoskodj pokerről meg pénzről.
    Kijön hosszútávon...talán,de ebből a lehetőségből csak egy volt....itt nincs hosszútáv,tehát megint nem gondoltad végig amit írsz...

  6. #56
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    multiacc
    Eddig a frissen regelt 1-2 hsz-es tagokkal csak a baj volt, miért kell leállni velük? Nem véletlenül van valakinek több accountja, vagy vált accountot.
    imTheDoctor likes this.

  7. #57
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Nem értem, ha valakinek negatív véleménye van valakiről, vagy valamiről, az csak irigység, szar kavarás, stb., stb. lehet. dicsérjük és bátorítsuk, de kiosztani már nem lehet senkit? Úgy gondolom a véleményformálás stílusának kéne a lényegnek lennie, nem az hogy kinek mi jött lett ebből a hatodik helyből! Amúgy grat a bejutáshoz!
    Csuhi81 likes this.

  8. #58
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eddig a frissen regelt 1-2 hsz-es tagokkal csak a baj volt, miért kell leállni velük? Nem véletlenül van valakinek több accountja, vagy vált accountot.
    szeretem hallgatni az okoskodásukat meg addig se termelnek "profitot"
    viszont ahogy nézem, bevonzottam az oldalra egy magyar profit, ezért nem jár vmi bounty?
    lecso10 likes this.

  9. #59
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 10.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Add meg a nicked és küldök 100$-t ps-en,csak,h el tudd kezdeni a játékot ne csak mindig a freerollok...
    imTheDoctor likes this.

  10. #60
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 05.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Én nem ismerek senkit itt, de óvatosan bánnék az ilyen kijelentésekkel h "Ő most pontosan 10k-val gazdagabb nálad". 10k$ nem olyan sok pénz. Sztem itt az emberek többségének a reakciója sokkal inkább facepalm, mint negatív kritika.
    Nagy lehetőség volt, nem készült fel rá, vigaszdíj. Lehet ha felkészül rá 1 proval, akkor is 10k, csak jobban alszik. A másik topikot nem olvastam, de ha egy héttel előtte nyitotta, akkor tuti kapott 1-2 hasznos tanácsot nála tapasztaltabb emberektől. Ja és nála személyiségben ELŐRÉBB JÁRÓ emberektől.
    Lord Secret, lecso10 and Csuhi81 like this.

Oldal: 6 / 18 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •