Oldal: 7 / 18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (176) összesen
Like Tree192Likes

Téma: PokerStars Millionaire Month - tickitmaster 6. helyen búcsúzott a 2-es döntőn

  1. #61
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    Idézet Sanyaaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Add meg a nicked és küldök 100$-t ps-en,csak,h el tudd kezdeni a játékot ne csak mindig a freerollok...
    ha %-ot szeretnél venni, készíthetek egy csomagot

  2. #62
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    "Valaki nem attól jár előrébb, hogy jobban pókerezik, vagy mert szerinte jobban érti és érzi a pénz értékét. "

    Attol jar elore hogy megdolgozik érte amit o nem tett.

    "Az a baj, hogy ti, a zöldhasútól ezer szálon függő playerek, és személyiségek ezt nem is tudjátok felfogni ésszel, hogy valakinek nem számít ennyire a lé. "

    Te melyik bolygon élsz? Az biztos hogy nem a Földön. Ha neki nem is számít ami marhaság akkor is ott van a családja akinek segithetett volna ezzel a pénzzel. Amit csinalt azzal őket kopte szembe nem csak magát és a tobbi embert aki ugyanezt a lehetoseget megkapva megdolgozott volna a pénzért.

    "10k-val gazdagabb nálad, és képes értékelni is azt. "

    PONT EZ AZ HOGY NEM! Nem értékeli semmire a pénzt....

    "Akinek nincs semmije az annyit is ér"

    Ugye egyik politilusunk ezt mondta ami elég sértő volt sok embernek mert nyilvan sokan vannak akik nem a saját hibajukbol tartanak ott ahol.....viszont tickitmaster példaja tokeletsen mutatja hogy igenis vannak emberek akik annyit érnek amennyijuk van. És légyszi most ne gyere azzal a smartass beszolassal hogy (10kval tobbe van mint neked hahaha smiley smiley)

    Amugy ha nem multiacc vagy akkor valszeg a testvére akit roviden emlitett is hogy ott izgult mellette amint a 15 dollaros 6maxot tolta.....micsoda training lehetett az is.
    lecso10 likes this.

  3. #63
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    [QUOTE=semmikozodhozza;647063] Pl rájött arra, hogy a boldogság nem dollár milliókban mérhető. Sőt megkockáztatom, lehet jobban értékeli a 10k-ját mint más az 500k-ját. És ő csinálja jól.

    Bocs,de honnan tudod hogy Ő hogy gondolkodik,??na most vagy a b-nője vagy,vagy Te saját magadat cinkeled itt le...Nem kéne reagálnod ...ennyi...

  4. #64
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    888-on futottam bele multkor egy magyar játékosba aki hasonló játékot produkált. Ha nem volt hívás 100%-ban tett be pénzt (többnyire limp) a potba és ha ezt betette akkor már semmilyen hívásra nem dobott max turn vagy river cbetre. Valami hasonló játékot láttam vasárnap csombconttól is sajnos.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    semmiközödhozzá ha ez nem multiacc akkor rokon vagy szerelem! remélem hetero
    Lordtebeli and imTheDoctor like this.

  6. #66
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    "Ahogy mondtam, több időt nem pazarolok erre, de nem könnyíted meg a dolgom. Gondold így, hogy az emberek annyit érnek amennyiük van. "

    Szerintem se pazarolj mert érvelni nem tudsz csak érvelési hibákat halmozni.
    Ezt konkrétan ugy hivjak hogy strawman, amikor az eredeti álláspontomat kicsit elferdíted és azt projektálod rám mivel azt konnyebb legyozni. Megint jatszod itt a morális hőst mintha én azt mondtam volna általánosságban hogy minden ember annyit ér amennyije van. Azt nem én mondtam hanem Lázár János....
    De mindegy én sem pazarlok rád több időt mert nem vagy rá méltó. Add át üdvözletemet a testvérednek és mondd neki hogy bánjon okosan a pénzével.

  7. #67
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Hát elég hamar rájöhettek hogy ki a balek az asztalnál! Kicsit olyan volt tickitmaster az asztalnál hogy mindenki azt hitte dead money. azért grat
    Lord Secret likes this.

  8. #68
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    mindenki hülye! am meg semmikozodhozza és pont
    sok szmájli, h idegesítsen

  9. #69
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    nyiss már egy saját topicot!
    aztán aki ír bármit is, azt kiosztod a g*c*be

  10. #70
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 31.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Egy rövid történet: Ezelőtt néhány évvel nem tudom hányan emlékeztek rá volt a Ps-en egy ,,Nyerd meg álmaid munkáját" promóció(egy éves támogatás a PS részéről azt hiszem kb 50k dollár értékben) több szatelliten keresztül eljutottam a döntő fordulóba, ahol végül sikerült a döntő asztalra is bekerülnöm. 30 főtől vezettem a versenyt yol is ment a játék már éreztem, h akár yol is alakulhat ez a dolog.A döntő asztalon KK-val estem ki egy J,3,2 floppon elfogadva egy olét , mint kiderült 22 volt nála.Sajnos nekem nem volt lehetőségem visszajönni mint tegnap a tajvani hölgynek !

Oldal: 7 / 18 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •