Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (176) összesen
Like Tree192Likes

Téma: PokerStars Millionaire Month - tickitmaster 6. helyen búcsúzott a 2-es döntőn

  1. #71
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    de skatulyaelv se lett pro.
    Lord Secret likes this.

  2. #72
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 31.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hiába hobby játékos voltam mindent megadtam volna akkor ,h én nyerjek és nem ilyen leszarom stílusban toltam
    imTheDoctor likes this.

  3. #73
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    "Ezen nincs mit ferdíteni. Pénzközpontú ember vagy.
    Te írtad, hogy vannak olyan emberek, akik nem érdemlik meg. Nos ez nem olyan, hogy te eldöntöd, hogy ki érdemli meg a sorsát és ki nem. Azaz ezzel beismerted, hogy te az embereket alapvetően a vagyonuk alapján ítéled meg. Mert nem mondtad ki általánosságban, de szükség sem volt rá. És most menekülsz. Nem kell, csak fogadd el, hogy ilyen vagy. És nem leszel okosabb attól, hogy idegen szavakat használsz, vannak szép magyar megfelelők "

    Hát te beszarás vagy. Mostmár látom mi a séma a postjaidban. Mindengyikbe beleeroltetsz ilyen általános jol hangzo varázs kifejezéseket amikkel azt érzed hogy te állsz az igazság oldalán. És még TOVÁBBRA IS strawmanezel pedig 2x elmagyaráztam mi az álláspontom de még mindig elferdíted csak hogy konnyebben és morálisabban tudjál érvelni ellene. Attol vagyok okosabb hogy én tudok érvelni te meg csak itt osszevissza beszéled a marhaságokat. Ja én angol, orosz, német, vagy akár eszperente szavakat akarok használni akkor azt használom. Nem azért használom azt mert okosnak érzem magam ettol hanem mert én ezt így tanultam meg és így van benne a szokincsemben de amugy elotte direkt megnéztem a wiki oldalt hogy van e magyar megfeleloje az ehhez a szohoz tartozo cikknek és nincs.

    Na gyerunk most 3xa is ismételd el azt a ferditest hogy én pénzkozpontu vagyok stb stb.

  4. #74
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet pöpi kraszy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hiába hobby játékos voltam mindent megadtam volna akkor ,h én nyerjek és nem ilyen leszarom stílusban toltam
    Ez személyiségfüggő. Én sem szarnám le. De van aki igen. Másfélék vagyunk, ezt el kell fogadni. Különben csak nő bennünk a felesleges stressz.

  5. #75
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 31.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Igen de akkor még egy kis szabolcsi faluban éltem,ahol kb havi 300 dolláért dolgoztam, szóval igencsak elfért volna ez a lové

  6. #76
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet pöpi kraszy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen de akkor még egy kis szabolcsi faluban éltem,ahol kb havi 300 dolláért dolgoztam, szóval igencsak elfért volna ez a lové
    És most hogy élsz?

  7. #77
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem egyszer majd felmered venni a küzdelmet az egóddal, és akkor sokkal boldogabb leszel, mint most tele frusztráltsággal.
    Asszem ide elég beidéznem a korábbi postomat.

    " Mindengyikbe beleeroltetsz ilyen általános jol hangzo varázs kifejezéseket amikkel azt érzed hogy te állsz az igazság oldalán."

  8. #78
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de skatulyaelv se lett pro.
    de Lord Secret az lett!
    Lordtebeli likes this.

  9. #79
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 31.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Pesten élek és dolgozom kb a duplájáért és qurvára nem jutok előrébb, azt hiszem akkor érdemes lett volna volna foglalkoznom a pókerrel komolyabban ( kártyás család a miénk fater vérvonal ) de sajnos nem volt akkor olyan ember a közelemben aki írányt mutatott volna. Így néha eljutok élőben játszani kisebb sikerekkel

  10. #80
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan így védekezik az egód, amikor érzi, hogy a másiknak van igazsága, de nem szabad beismerni mert akkor "sérülünk gazdám". De ez nem gond, csak ne akard ennyire görcsösen.
    Ha kifejtenéd hogy mit értesz ego általi védekezésnek akkor tudnék is ellene érvelni mert most csak hablatyolsz és továbbra is ugyanazt csinálod amit 2 posttal korábban ill 1 posttal korábban említettem.
    Ha nincs érved nem lehet ellened érvelni remélem tudod.
    Persze ez azt az illuziot adhatja hogy igazad van mert nem válaszolnak emberek a hulyeségedre.
    Totál random amiket írsz.

Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •