Oldal: 12 / 18 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (176) összesen
Like Tree192Likes

Téma: PokerStars Millionaire Month - tickitmaster 6. helyen búcsúzott a 2-es döntőn

  1. #111
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó de ö ezekere nem biztos hogy rájön, nem túl okosan állt az egészhez, ebből kiindulva nem hiszem hogy a problémamegoldás a legnagyobb erénye.

    Ha nyernék 1M én se itt kérdeznám hogy vegyem fel
    Még valaki, aki lát nem csak néz. Mindenki abból indul ki, hogy az átlagember tájékozódott, és fel van vértezve azokkal a képességekkel mint Ő. Ezért kell világot látni, hogy megértsétek a többi embertársaitokat is. Mert így csak egy nagyon szűkmetszetű körben forgolódtok és vergődtök ha valaki nem úgy cselekszik, ahogy azt ti a szűk világotokban megtanultátok. Simán lehet, hogy nem bírta el a nyomást, amit ez az egész okozott benne és szabadulni akart a felelősségtől.

    Van olyan barátom, aki mindennap pontosan 110-szer mos kezet. Miért csinálja? Nem tudja megmagyarázni. És ezen kívül tök értelmes figura, csak van egy lelki traumája amit így dolgoz gfel. Pedig ő is tudatában van azzal h mit csinál.
    Utoljára módosítva: semmikozodhozza által: 2015. 05. 11. 11:52

  2. #112
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazán érdekel, hogy mit látsz. Vagy az, hogy mit nem látsz meg a sörök között. A finomságokat, mert az egó nem engedi láttatni veled. Ezért is parttalan a beszélgetés.
    És még mindig csinálod minden egyes kommenteddel
    Öcsém te nem vagy százas(viccen kívul).
    Ugyanezt be copypastelhettem volna ide amit az előbb írtam.

  3. #113
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Sarkítok, de nagyjából ez történt a múlt héten:

    Tegyük fel, hogy négyesed volt az ötös lottón 10K$-ért. Elmész a szerencsejáték zrt-hez átvenni a pénzt, és ott egy bizalmas beszélgetés alkalmával kapsz egy ajánlatot:
    -Figyelj, most nyertél egy négyest a 20 éve játszott saját számaiddal, gratulálunk! Viszont %-ért cserébe megsúgunk neked 5 számot, amiket ha megjátszol, akkor LEHET,hogy a következő 5 hétvége során is nyerni fogsz legalább egy négyest, vagy egy ötöst, de a jutalékot amiben megegyezünk csak utána kell kifizetned.
    -Köszi az infót, de nem nem, maradok a jól bevált számaimnál, hiszen most is négyesem volt velük, meg amúgy is a hahu-t böngészgetem.
    Viszlát!
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 05. 11. 11:54

  4. #114
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi ilyen ember van, az a baj, hogy ők számodra mind láthatatlanok. Ezért azt gondolod nem is léteznek. Az emberek fele azt fogja mondani, hogy a lehet nem érdekel. Én nem megyek bele ilyenbe. Ez legális? Nem akarok bajba kerülni! Ez csak 4 mondat azon több 100 közül ami miatt sokan elutasítanának egy ilyen lehetőséget.
    Te ilyen TV-n keresztüli gyógyító vagy, mert olyan stílusban beszélsz és olyan marhaságokat?
    lecso10 likes this.

  5. #115
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magadat degradálod csak le, szerintem hagyd abba, jobb lesz neked is. Felejtsd el ezt a topicot, minek teszed ki magad ennyi felesleges stressznek?
    De ha hiszek a gyógyulás utjában akkor ön képes a lelkemet megmenteni ugye?
    Hinni akarok!

  6. #116
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi ilyen ember van, az a baj, hogy ők számodra mind láthatatlanok. Ezért azt gondolod nem is léteznek. Az emberek fele azt fogja mondani, hogy a lehet nem érdekel. Én nem megyek bele ilyenbe. Ez legális? Nem akarok bajba kerülni! Ez csak 4 mondat azon több 100 közül ami miatt sokan elutasítanának egy ilyen lehetőséget.
    Sajnos egyre inkább ilyenek és egyre többen az emberek, erről beszéltünk itt az adózás fórumban pár napja, és erre írtam,hogy mindentől be vannak parázva az emberek. Combi egyszerűen félt nagyobbat nyerni, nem szeretett volna kilépni a komfortzónájából, jó neki az ami most van és eddig volt, ez ad neki biztonság érzetet, a 10K$-t még tudja kezelni.

    Meg sem nyerte a pénzt, de már félt,hogy mi lesz ha jön a nav. Vagy jön a tek! Vagy maga vidaildi a tekkel együtt?! Áááá f.szba az egésszel, nem kell nekem ez a sok gond, így is van elég bajom, jó lesz a 10K! Még a végén ha megnyerném le kellene adóznom belőle a felét és még úgy is maradna többször annyi mint a 10K, de annyi meg nem kell, minek?!

    De könyörgöm, akkor miért kér tanácsot olyan platformon, ahol nagy valószínűséggel olyanok fognak neki válaszolni, akik a pénzt hajtják egész nap? Miért nem ült be a templomba megvárni az isteni sugallatot ara vonatkozóan,hogy mi lenne a helyes? Itt olyan tanácsokat kapott a többségtől, amelyeket megfogadva "valószínűleg" előrébb végzett volna mint 6. a hatból.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 05. 11. 12:06
    gabika72 likes this.

  7. #117
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Vicces hogy valakinek az ego a mantrája de mégis neki kell hogy legyen mindig az utolsó szó!
    Pat, benti, imTheDoctor and 1 others like this.

  8. #118
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet Lord Secret eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vicces hogy valakinek az ego a mantrája de mégis neki kell hogy legyen mindig az utolsó szó!
    Lord secet, az amit te keversz az a dinamika és tisztelet. Ha válaszolnak, akkor megtisztelem a másikat, hogy válaszolok neki. És természetesen ha mindig kérdeznek, akkor mindig válaszolok. Ne magadból indulj ki mikor megítélsz egy másik embert.

  9. #119
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hány éves vagy, nyolc? Tudom, hogy idősebb, csak a vita heve, a sértettség az elvesz pár évszámot az ember korából ideiglenesen. Ennek vagyunk most esetedben szemtanúi.
    Ha már a 8 éveseket említjuk, valszeg ok sem hagytak volna ki egy ilyne lehetőséget amit combcsont kihagyott, mert 10kbol még nem tudnának Ferrarit venni vagy akármilyen más kocsit amiről egy 8 éves álmodik. Ne becsuld le a 8 éveseket mert nekik legalább van álmuk és nem földhözragadtak mint combcsont volt.

  10. #120
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előbb még azt írtad ilyen ember nincs. Most meg mér hogy egyre több? Azért jött tanácsot kérni mert a nagy nyeremény lehetősége az kizökkentette egy pillanatra a komfortzónájából. Majd szép lassan a élelmei efölé kerekedtek. Ennyi a mögöttes lelki folyamat.
    Idézd légyszíves azt a hsz-em, amikor olyat írtam,hogy nincs olyan ember, aki mindentől fél. De inkább ne is fáradj, felesleges.

Oldal: 12 / 18 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •