Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (176) összesen
Like Tree192Likes

Téma: PokerStars Millionaire Month - tickitmaster 6. helyen búcsúzott a 2-es döntőn

  1. #141
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tedd gyorsan hozzá, hogy szerinted. Csak hogy én is stílszerű maradjak. A te értékrendedhez közelebb áll az, hogy ha valaki buktát cukroz, az kevesebbet ér, mint aki Ferrarival beáll mellé. Ez van. Az, hogy nem látod, hogy az egész merő alázás, hát az a te bizonyítványod, jó eséllyel te is így beszélsz mással, amikor semmi bántót nem akarsz írni. Ez van.
    Ebben semmi bántó nincsen, hidd el hogy mindenki a fórumon szurkolt neki.Nem azért mert ahogy fogalmaztál névtelen kis senkik vagyunk és nincs más öröm a "szánalmas életünkben", hanem mert szerettük volna, hogy egy honfitársunk nyerjen. Ami ment a stars cseten kritikán aluli volt, de itt az emberek 99%-a jót akart.Olyan emberek ajánlottak segítséget, akik a pókeres közösség alappillérei, mégsem élt vele. Csak ezt írta meg Bigjoo, nagyon is helyesen, érzékeltette a dolgot, mert ugyan 2 percre,de csalódott voltam tegnap. Pontosan azért, mert a magyar pókerközösség részeként ő minket képviselt egy versenyen, akarva vagy akaratlanul. Ő kapta meg a lehetőséget, és az ő "dolga" lett volna kihasználni. Senki nem neheztelt volna,( és igazábólígy se neheztél) ha érett játékkal a legjobbat kihozva coolerben kiesik. Nincs ezen nagyon mit magyarázni tovább, ez a lehetőség elment, gratulálni a stars RNG-nek tudok hogy bedobta a döntőbe, de ennyi. Ennek az eredménynek az "utóhatásai" már nem ránk tartoznak, de véleményt mindenki formálhat.


    Részemről itt befejeztem. (nem úgy, mint te,cca. 5 órával ezelőtt)

    Hm a buktás részt nem is láttam, mivel módosítottad a hozzászólásod. Nem értem hogy jön ide a bukta, a ferrari és az analogizálásod az értékrendemről meg több mint vicces. Nem fogok személyeskedni mert a továbbiakban nem pazarlok energiát a semmire. Senki nem becsülte le a használt autó vételt, csak ha van egy helyzet, ami versenyhelyzet, mindenki a legjobbat akarja kihozni. Jelen esetben nettó maásfél óra alatt life changing money lehetett volna. Nem a pénz mindenhatóságáról szólt ez az egész, hanem arról, hogy éljünk a lehetőségeinkkel az életben. Ha nem, nem, én nem ítélem el, a véleményem viszont tartom, ehhez nem tudok gratulálni.
    Utoljára módosítva: Skaidy által: 2015. 05. 11. 16:24
    Gy3pm3st3r, Lord Secret and Sazbak like this.

  2. #142
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet Sanyaaa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Add meg a nicked és küldök 100$-t ps-en,csak,h el tudd kezdeni a játékot ne csak mindig a freerollok...
    Nekem is tolhatsz 100-at, ha gondolod. Ps: DonCsicsko
    De természetesen ha más akar zsét küldeni, nincs neki sem megtiltva, még az sem fontos hogy 100-at küldjön. Még ismerősnek/barátnak is bejelöllek utána!

  3. #143
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy jön ide, hogy az, aki szerinted semmi bántót nem írt az egyértelműen alázza a srácot, azért mert nem úgy élt az eséllyel, ahogy szerinte kellett volna. Mert mindenki azt hiszi, hogy neki beleszólási joga van. Te is. Pedig nincs.

    Azt mondod, a dolga lett volna kihasználni. Miért is? Csak mert te kihasználnád? Ő jutott be vagy te? Nálad volt a reggelési jog vagy nála? Nehezteltek, mert nem úgy játszott, ahogy ti azt elvártátok volna? Mégis mit vártok el ti bárkitől is? Szerepet tévesztettél te is meg a többiek is. Semmilyen elvárásotok nem lehet vele szemben és ezt az egy dolgot nem akarjátok megérteni. Nem csak az utóhatásai nem tartozik rátok, hanem egyetlen egy mozzanata sem. Nem úgy adtatok tanácsot, hogy fegyvert tartottak a fejetekhez. Dönthettetek volna úgy is, hogy nem adtok. De ha adtok, akkor álljon már meg a menet, az nem azt jelenti, hogy bármi beleszólásotok van a dologba.

    Igen life changing money lehetett volna, de ő nem élt vele és ezt nem úgy tartjuk tiszteletben, hogy „miközben a hátsó kertben kerested a négylevelű lóheréket, a lehetőség bekopogott az ajtódon haver,azzal, hogy a rendszer behányt ebbe a döntőbe” meg „Ezen a ponton kezet kellett volna csókolni Fortunának aztán elkezdeni érdeklődni Friciricsnél, hogy mit szeret enni vasárnap este, milyen párnán szeret ülni és égőket venni az Ikeában, hogy nehogy a túl éles fény elvakítsa miközben majd Neked segít abban, hogy ne A5-el f@szkodj egy olyan boardon” meg „boldog leszel azzal a 10K-val is meg a használt kocsiddal amit veszel belőle. Amíg el nem baszódik és nem a fizudból kell majd javíttatni, vagy amíg egy piros lámpánál be nem áll melléd egy Ferrari miközben mész buktát cukrozni reggel. Még egy ideig felsejlik majd benned üres óráidban egy csendes sarokban, hogy mi lett volna ha...

    Vagy ezek a mondatok szerinted nem sértik az emberi méltóságot, teljesen rendben vannak? Akkor keress fel egy orvost gyorsan mert ez aljas, undorító stílus. És akkor is ezt mondanád, ha ezt valaki anyudhoz, apudhoz vágná hozzá? Ugye h akkor egész más lenne a leányzó fekvése? Kettős mérce barátom, kettős mérce, ezt így hívják.

    Ja és még véletlenül sem írtam azt, hogy "szánalmas kis életetek van" vagy hogy névtelen kis senkik vagytok. Amit nem mondtam, azt légy szíves ne akard rámsütni. És iagazd van, cca 5 órája azt mondtam hogy nem figyelem tovább a topicot, ebben még fejlődnöm kell. Na de mostantól akkor off.
    Azért azt megengeded ugye te mint prominens, ezer éves akadémia tag az álneved mögé bújva, hogy egy FÓRUMON az emberek leírhassák a vélemenyüket, ha úgy tetszik?
    Legyen már jobb dolgod, mint itt okoskodni tényleg, nagyon szánalmas, amit művelsz. Lelki szemeim előtt látom, ahogy egy-egy "megnyert" komment párbaj után a levegőbe fistpumpolsz egyet, hogy na ez is megvan! Tényleg ne nézz vissza, köszi!

  4. #144
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Volt valami érdekes ebben a topicban, mert nincs energiám végigolvasni ennyi kommentet?
    Csuhi81 and Rollerkadvtk like this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  5. #145
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt valami érdekes ebben a topicban, mert nincs energiám végigolvasni ennyi kommentet?
    Nagyon kellemes kikapcsolódás
    Az a legszebb az egészben,hogy valaki mindig hülyének nézi a tömeget!! Multiaccol egyet és meg akarja magyarázni,hogy új tag!!
    Őrület mennyiségű közhely puffogtatást és erkölcsi oktatást hallhatsz az új emberkénktől!!!
    De egyébként meg.......semmikozodhozza
    Lord Secret and imTheDoctor like this.

  6. #146
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Akkor le kell szidnom Naturalwest kolegát. Nem jól osztja az igét , sokan nem hallgatnak rá és feleslegesen töltik az idejüket! Hiába, ő is csak segíteni akar de nem figyel rá senki. Talán pont ti is ezért oltjátok csombcont kollégát ?
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  7. #147
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy jön ide, hogy az, aki szerinted semmi bántót nem írt az egyértelműen alázza a srácot, azért mert nem úgy élt az eséllyel, ahogy szerinte kellett volna. Mert mindenki azt hiszi, hogy neki beleszólási joga van. Te is. Pedig nincs.

    Azt mondod, a dolga lett volna kihasználni. Miért is? Csak mert te kihasználnád? Ő jutott be vagy te? Nálad volt a reggelési jog vagy nála? Nehezteltek, mert nem úgy játszott, ahogy ti azt elvártátok volna? Mégis mit vártok el ti bárkitől is? Szerepet tévesztettél te is meg a többiek is. Semmilyen elvárásotok nem lehet vele szemben és ezt az egy dolgot nem akarjátok megérteni. Nem csak az utóhatásai nem tartozik rátok, hanem egyetlen egy mozzanata sem. Nem úgy adtatok tanácsot, hogy fegyvert tartottak a fejetekhez. Dönthettetek volna úgy is, hogy nem adtok. De ha adtok, akkor álljon már meg a menet, az nem azt jelenti, hogy bármi beleszólásotok van a dologba.

    Igen life changing money lehetett volna, de ő nem élt vele és ezt nem úgy tartjuk tiszteletben, hogy „miközben a hátsó kertben kerested a négylevelű lóheréket, a lehetőség bekopogott az ajtódon haver,azzal, hogy a rendszer behányt ebbe a döntőbe” meg „Ezen a ponton kezet kellett volna csókolni Fortunának aztán elkezdeni érdeklődni Friciricsnél, hogy mit szeret enni vasárnap este, milyen párnán szeret ülni és égőket venni az Ikeában, hogy nehogy a túl éles fény elvakítsa miközben majd Neked segít abban, hogy ne A5-el f@szkodj egy olyan boardon” meg „boldog leszel azzal a 10K-val is meg a használt kocsiddal amit veszel belőle. Amíg el nem baszódik és nem a fizudból kell majd javíttatni, vagy amíg egy piros lámpánál be nem áll melléd egy Ferrari miközben mész buktát cukrozni reggel. Még egy ideig felsejlik majd benned üres óráidban egy csendes sarokban, hogy mi lett volna ha...

    Vagy ezek a mondatok szerinted nem sértik az emberi méltóságot, teljesen rendben vannak? Akkor keress fel egy orvost gyorsan mert ez aljas, undorító stílus. És akkor is ezt mondanád, ha ezt valaki anyudhoz, apudhoz vágná hozzá? Ugye h akkor egész más lenne a leányzó fekvése? Kettős mérce barátom, kettős mérce, ezt így hívják.

    Ja és még véletlenül sem írtam azt, hogy "szánalmas kis életetek van" vagy hogy névtelen kis senkik vagytok. Amit nem mondtam, azt légy szíves ne akard rámsütni. És iagazd van, cca 5 órája azt mondtam hogy nem figyelem tovább a topicot, ebben még fejlődnöm kell. Na de mostantól akkor off.
    Szia. Gondoltam leírom a véleményem ha már így megszólítottál.

    Szerintem az amiről itt az elmúlt órákban magyarázol, egy szép formás kapufa, szóval remélem elhúzod majd a fejed a kipattanó elől. A póker mint játék arról szól, hogy egységnyi idő alatt (legyen egyszeri lehetőség akár) a lehető legtöbb pénzt nyerni. Minden más csak kávéházi fecsegés. Gondolom amikor kis haverunk elkezdett pókerezni akkor nem az egér nyomogatása iránti olthatatlan vágy vagy a time bank csengője ragadta magával, hanem a pénz. Tudom undorító anyagiasság. Ez a hely ahová ezeket a nemes dolgokat írod, nem az Ombudsmani hivatal személyiségi jogok hivatalának weboldala, hanem egy pókerfórum. Egy darázsfészek. Itt minden a pénzről szól. Ha kétségeid lennének, javaslom nézd meg a weboldal http://www.pokerakademia.com címét.

    Mivel itt minden a pénzről szól, jogosan merül fel a kérdés és a vita a látott hozzáállásról és kivitelezésről. Még akkor is jogos, ha neked ez nem tetszik. Mert amúgy nem tudom ki vagy Te, lehet, hogy a nagyi akinek a kis unokáját bántják itt a csúnya bácsik, de az is lehet, hogy te vagy az a PRO aki tanácsokkal ellátta az elmúlt héten kis barátunkat és kénytelen vagy megvédeni azt a szar stratégiát és teljesítményt amit tanácsaid által nyújtott. Aztán lehet, hogy inkább senki vagy akiből a tegnapi buggyant pizza után előjött a nemes lovag aki betévedt a szélmalmok közé. Pókeres szemmel a legnagyobb hiba az, hogy ha van egy lehetőséged akkor nem élsz vele, és ezután még meg is magyarázod és olyanokat írsz, hogy enjoy your life, I will.

    Ez a Blikkben címlap lett volna a 10K-val, el is tudtam volna intézni, csak a f@sz se gondolta, hogy nem az a cél, hogy a tapasztaltabbak véleményére adva, esetleg segítségével elérni egy olyan eredményt amely tiszteletet vagy irigységet vált ki. Ez az amatőrfesztivál is kivívta a maga jogán amit megérdemel. A haragot. Az életben számtalanszor látunk ilyen szánalmas figurákat akik nem ismerik fel a lehetőséget, nem élnek vele, de van egy jó sztorijuk az utókornak. Amire az egyik ember azt mondja, hogy kösz nem, arra a másik ember azt mondja, Úristen, micsoda lehetőség. Ez így van rendjén. Ezért vannak akik kiemelkednek a tömegből és vannak akik nem. Akik nem azokkal sincs semmi baj, de akkor tisztában kell lenni vele, hogy nem azért nincs több, mert nem volt lehetőség, hanem azért nincs több mert basztam a lehetőségre. Szóval szerintem amikor itt moralizálsz tedd a kezed a monitorra és mormolgasd, hogy álszent vagyok.

    Utánanéztem gyorsan, a világ minden országában legális idiótának lenni. tehát Magyarországon is legális szarni arra, hogy az ember megváltoztathatja az életét. Reméljük A NAV nem fogja megbüntetni azért mert ha megnyeri több adót fizethetett volna.

    Ne legyenek kétségeid, pontosan ezt láttuk. Pókeres szemmel pont az jár érte, mint amit kap. Nem pókeres szemmel nézve is a burleszk szép példája egy pénzre épülő világban. Mondjuk ha mindketten egy buddhista kolostorban éltek és hosszútávon cél a földi javak megvonásának gyakorlása, akkor a dolog stimmel. Te buddhista vagy ?

    Őrülök, hogy voltál Vietnamban. Én voltam 45 országban eddig, akarsz róla beszélni?

    Azt írod, hogy aljas és undorító a stílus amiben írok. Szerintem vicces. Szeretem a gondolataimat formás kerek szavakba bújtatni és egy kis humorral fűszerezni, bár mindenkinek más az ízlése, elfogadom ha neked ez nem ment le a torkodon. De attól még te sem vagy jobb, vagy más. Te ugyanúgy idejössz és embereket minősítesz és mindenféle tanácsokkal ellátsz, hogy mit, hogyan kellene írnia vagy éppen nem. A világ ezen felén, ahol most élek az ilyen embereket megmosolyogják az utcán, mert tudják, hogy annak ellenére, hogy éppen habzik a szájuk, ártalmatlanok.

    Mindkettőtöknek megvolt a 15 perc hírnév, lehet haladni.

    A közösség nevében kijelentem, hogy szurkolunk, hogy sose gondoljon arra, hogy mi lett volna ha..mert mi tényleg a legjobbat akartuk.
    Keep calm and muck!

  8. #148
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    beteg

  9. #149
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet semmikozodhozza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont olyan ember vagy, aki azt hiszi, hogy azzal, hogy irónia hegyeket hord össze, máris igaza lesz. Na pontosan ennyit reagálok a hülyeségedre, és ezt is csak azért mert veled indítottam. Nem éri meg a vakot látásra tanítani, ezért nem is próbálkozom meg vele. Bizony lehet haladni, hát haladj. Viszont örülök, mert akkor legalább ártalmatlan vagy. Mert apám ha itt valaki pofátlanul minősít, az te vagy.
    Egy vakot mindig megérné látásra tanítani, csak buta vagy ahhoz hogy tudd, hogy ez miért nem lehetséges.

    Ez a különbség Veled ellentétben, mi azért meg akartuk tanítani a vakot látni, csak, hát nem jött el a kezelésre.

    Igazán jó látni ezt a leereszkedő stílust, a probléma annyi, hogy nem vagy magasabban, mert magyarázhatod, hogy miért a víz a hülye ha a kacsa nem tud úszni de tartok tőle,a világ jelenlegi uralkodó törvényei szerint nem fogsz sikerrel járni. Öröm olvasni a soraid, amiben nem minősítesz, csak a száraz tényeket és cáfolhatatlan mély igazságokat sorolod fel. Ha arra járok dobok pénzt a kalapodba, ígérem.


    Kösz, hogy beugrottál.
    Utoljára módosítva: TooBigJoe által: 2015. 05. 11. 19:01
    gabika72 and Pat like this.
    Keep calm and muck!

  10. #150
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    "Nem éri meg a vakot látásra tanítani, ezért nem is próbálkozom meg vele."

    Sajnos igazad van. Egy egész fórumközösség próbálkozott látásra bírni egy csukott szemű embert, hogy alapozza meg a saját jövőjét csupán 1 heti kemény munkával és legyenek ambíciói. De ő úgy állt hozzá,
    mintha egy 3.5 dolláros vasárnap délutáni sng-n venne részt a hétvégén ahol vakarhatja a hasát sörrel a kezében és izgulhat hogy leessen neki az x outja mert az milyen mókás.

    Még annyit, hogy igenis van joga itt mindenkinek negatív véleményt formálni mert ha csak arról van szó hogy, ő magában eldönti, hogy nem készül semmit a versenyre és "békén hagyja" ezt a közösséget, akkor az más tészta.
    De nem....idejött úgy tenni mintha ténylegesen segítséget szeretne kérni másoktól pedig már előre tudta pontosan hogy mit akar tenni csak jól esett neki az hogy ő volt a középpontban.
    Térden állva könyörögtek neki emberek a saját szabadidejüket feláldozva, hogy használja ki ezt a kib*szott lehetőséget ami megadatott neki de ő csak vigyorgott és a likeolgatta szépen az ő vele egyetértő kommenteleőket és élvezte hogy most ő áll kinn a színpadon.
    Szóval azt üzenem neki, hogy innentől kezdve még ha netán szarra fordul az élete anyagilag, akkor sincs semmi joga panaszkodni. Semmi. Abszolút.
    Innentől kezdve ne hibáztassa az államot, a szerencsét, a körülményeket vagy a BKV ellenőrt aki pont akkor igazol, amikor nincs nálad a bérleted.
    SENKIT nincs joga innentől hibáztatni.
    Utoljára módosítva: Sazbak által: 2015. 05. 11. 19:13

Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •