Oldal: 56 / 57 ElsőElső ... 64654555657 UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (569) összesen
Like Tree579Likes

Téma: PokerStars Million döntő - magyar esély a 1M dollárhoz (tickitmaster)

  1. #551
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 02.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    nem érzitek mennyire szánalmasok vagytok? hogy lehet bennetek ennyi gyűlölet de komolyan? ráadásul ok nélkül.

    -úgy csináltok, mintha elloptam volna előletek/tőletek valamit de nem így volt
    -ha jól tudom a szurkolás is ingyen volt belépő nélkül (nem mint egy foci meccsen) ráadásul opcionális, ergo nem buktatok semmit
    -talán azt várjátok, hogy a következő hír az legyen hogy a millionare vesztes felkötötte magát a 6. hely miatt? akkor lenyugodnátok? hát nem fogom sajnos
    -miért nyitottam topikot? csak. talán nem fér el a többi mellett? minek olvasod? jaaa véleményed az persze lehet, de többeknél már nem vélemény nyilvánításról szól..
    -nem a nyilvánosság továbbra sem és előtte sem érdekelt tehát nem is ezért, majd megyek a blikkhez ha azt akarom

    egy rémisztő dolog van ebben az egészben és nem az hogy 6. lettem. Az hogy tényleg ilyen emberek mászkálnak az utcán, ez a többség? Ha élő játékról van szó agyonvertek hazafelé vagy mi?

    ha abból indulok ki hogy itt mi folyik (tisztelet a kivételnek) akkor sajnos az emberek nagy része abban a piros ferrariban ül a pénzébe fulladva boldogtalanul, áttiporva másokon, kankós fsszal és nem a használt opel corsaban... a következő challenge-t remélem egy sokkal "jobb hozzáállású és persze arra érdemes" őstehetség fogja behúzni.

    utoljára szép napot!
    hateAllMss likes this.

  2. #552
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Űlj be HS re told át egy regnek és kerek a stori
    TooBigJoe and palingenia like this.

  3. #553
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szerintem nem tőlünk kell félni az utcán!! Az a rémisztő az egészben,hogy egy munkás ember ennyire beleszart ebbe az egész versenybe,ami nagyképűségre,tudatlanságra,kapzsiságra és butaságra vall!! Na látod én az ilyentől jobban félnék az utcán!!
    További sok sikert neked!!
    Utoljára módosítva: csiga19794 által: 2015. 05. 11. 17:10
    van Gerwen likes this.

  4. #554
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Hagyjátok inkább, egy 19 éves fiatal, buta gyerekről van szó. Így nem is csoda, hogy nem volt tisztában a lehetőségével, alig kezdett még élni egyáltalán. Egy élménynek azért jó volt.
    van Gerwen and ptamas94 like this.

  5. #555
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem érzitek mennyire szánalmasok vagytok? hogy lehet bennetek ennyi gyűlölet de komolyan? ráadásul ok nélkül.

    -úgy csináltok, mintha elloptam volna előletek/tőletek valamit de nem így volt
    -ha jól tudom a szurkolás is ingyen volt belépő nélkül (nem mint egy foci meccsen) ráadásul opcionális, ergo nem buktatok semmit
    -talán azt várjátok, hogy a következő hír az legyen hogy a millionare vesztes felkötötte magát a 6. hely miatt? akkor lenyugodnátok? hát nem fogom sajnos
    -miért nyitottam topikot? csak. talán nem fér el a többi mellett? minek olvasod? jaaa véleményed az persze lehet, de többeknél már nem vélemény nyilvánításról szól..
    -nem a nyilvánosság továbbra sem és előtte sem érdekelt tehát nem is ezért, majd megyek a blikkhez ha azt akarom

    egy rémisztő dolog van ebben az egészben és nem az hogy 6. lettem. Az hogy tényleg ilyen emberek mászkálnak az utcán, ez a többség? Ha élő játékról van szó agyonvertek hazafelé vagy mi?

    ha abból indulok ki hogy itt mi folyik (tisztelet a kivételnek) akkor sajnos az emberek nagy része abban a piros ferrariban ül a pénzébe fulladva boldogtalanul, áttiporva másokon, kankós fsszal és nem a használt opel corsaban... a következő challenge-t remélem egy sokkal "jobb hozzáállású és persze arra érdemes" őstehetség fogja behúzni.

    utoljára szép napot!

    Az a rémisztő hogy a hozzád hasonlók hibáztatnak mindenkit a saját kudarcaikért (a facebook profilod hemzseg a keserű megosztásoktól, skinhead barátom). A bal****ságod is a *****k miatt van igaz?

  6. #556
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Lassan lehetne zárni a topikot mert éttelme nincs tovább osztani az ész és beszélni a semmit

  7. #557
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet csombcont eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem érzitek mennyire szánalmasok vagytok? hogy lehet bennetek ennyi gyűlölet de komolyan? ráadásul ok nélkül.

    -úgy csináltok, mintha elloptam volna előletek/tőletek valamit de nem így volt
    -ha jól tudom a szurkolás is ingyen volt belépő nélkül (nem mint egy foci meccsen) ráadásul opcionális, ergo nem buktatok semmit
    -talán azt várjátok, hogy a következő hír az legyen hogy a millionare vesztes felkötötte magát a 6. hely miatt? akkor lenyugodnátok? hát nem fogom sajnos
    -miért nyitottam topikot? csak. talán nem fér el a többi mellett? minek olvasod? jaaa véleményed az persze lehet, de többeknél már nem vélemény nyilvánításról szól..
    -nem a nyilvánosság továbbra sem és előtte sem érdekelt tehát nem is ezért, majd megyek a blikkhez ha azt akarom

    egy rémisztő dolog van ebben az egészben és nem az hogy 6. lettem. Az hogy tényleg ilyen emberek mászkálnak az utcán, ez a többség? Ha élő játékról van szó agyonvertek hazafelé vagy mi?

    ha abból indulok ki hogy itt mi folyik (tisztelet a kivételnek) akkor sajnos az emberek nagy része abban a piros ferrariban ül a pénzébe fulladva boldogtalanul, áttiporva másokon, kankós fsszal és nem a használt opel corsaban... a következő challenge-t remélem egy sokkal "jobb hozzáállású és persze arra érdemes" őstehetség fogja behúzni.

    utoljára szép napot!
    Azért az tény, hogy többen nem tudták hol a határ, és nagyon durván sértegettek, stb... de az elején nagyon sokan tényleg tiszta szívból segíteni akartak neked, és szurkolni... na de mind1, ez így alakult. Már kár ezen vitázni!
    GL

  8. #558
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Csombcont: tény, hogy helyenként elég viharos volt a topik, nekem, mint jó szándékúnak az fáj, hogy úgy érzékeltem, lényegében senkitől se fogadtál meg semmit. Még magadtól se.

    Az elején türelmesen várok az első kiesőre, 2500 kezdő zsetonnal az első fél órában inkább csak megfigyelem majd őket.
    peace és gl a jövőre
    "Egon, ez piszok jó!"

  9. #559
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Pár fish-ezőt leszámítva senki nem írt volna itt egy rossz szót sem, ha nem kér segítséget egy hete, és nem sugallja azt,hogy készülni akar (valamilyen mértékben). Bejut, leül, lejátssza úgy ahogy és kész. Minek kért segítséget így? Több időmbe és energiámba került válaszolni egy privát üzenetére, mint amennyit készült erre a meccsre.
    Netrol likes this.

  10. #560
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Szomorú!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •