Oldal: 17 / 18 ElsőElső ... 715161718 UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (176) összesen
Like Tree192Likes

Téma: PokerStars Millionaire Month - tickitmaster 6. helyen búcsúzott a 2-es döntőn

  1. #161
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne fájdítsd szegény srác szívét, van így is elég baja
    Szerintem fogalma sincs hogy mi kellene hogy fájjon

  2. #162
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lettem volna a válogatós a vasárnap esti vacsival kapcsolatban, és kb a legegyszerűbb párnára is leültem volna.... A fényt csak megoldottuk volna
    Pont ahogy gondoltam
    Keep calm and muck!

  3. #163
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 01.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Elkezdtem olvasgatni a kommenteket, de hát a felénél elfáradtam. A Háború és békét hamarabb elolvasom, mint ezt a topikot.

    Én például vastagon nyerő MTT playa vagyok, 55 dolcsiig játszok mindent, tavaly is és most is 200+ ROI-val, mégis a legnagyobb nyereményem 3k. És igen, aránylag jó vagyok, de nem elég jó, hogy feljebb lépjek egyelőre, mégis rohadt sokat elemzek, videózok, elmélkedem a játékról és nyilván nem tesz tiltre, de felcsesznek ezek a "hogyan csináljunk a halból milliomost" promók, mikor életemben nem nyertem ennyit. Ez van, tanulás, fejlődés, küzdelem, alázat és egyszer valóra válik minden...
    gabika72, Pat, Szapy and 2 others like this.

  4. #164
    Tag Szapy avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    Környe
    Hozzászólások
    180

    Alapbeállítás

    Elég jó vagy már DVTK fun Azért az 55$ig fellépés sem piskóta már. Úgyhogy hajrá hajrá, toljad, látom most run modba vagy.

  5. #165
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 01.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet Szapy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég jó vagy már DVTK fun Azért az 55$ig fellépés sem piskóta már. Úgyhogy hajrá hajrá, toljad, látom most run modba vagy.
    Köszönöm főnököm! Főleg mentális hadviselésben fejlődtem sokat. 4way potban most már gond nélkül röpködnek az 5 bet all inok 72o-al

  6. #166
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Rollerkadvtk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én például vastagon nyerő MTT playa vagyok, 55 dolcsiig játszok mindent, tavaly is és most is 200+ ROI-val, mégis a legnagyobb nyereményem 3k.
    Hi
    Mennyi versenyt toltál le tavaly összesen ha nem titok? Milyen ABI és AFS-el?

  7. #167
    Idegen Fü.Ko.Há.Pá. avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Rollerkadvtk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkezdtem olvasgatni a kommenteket, de hát a felénél elfáradtam. A Háború és békét hamarabb elolvasom, mint ezt a topikot.

    Én például vastagon nyerő MTT playa vagyok, 55 dolcsiig játszok mindent, tavaly is és most is 200+ ROI-val, .
    Szerinted ez a roi tartható? Mert szerintem nem tartható csak szélárnyékban futsz óriás ev felett. Esetleg egy grafikon tudnál mutatni a szárnyalásról?

  8. #168
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 01.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi
    Mennyi versenyt toltál le tavaly összesen ha nem titok? Milyen ABI és AFS-el?
    Nem sokat játszom, mert van főállásom. 1000 game (ez csak augusztustól év végéig), 5-6 dollár ABI, mert csak idei évtől játszom 55-ig, amikre természetesen szatozok rendszeresen. 3-800 fősek, amiket indulok. Nem játszom Starson, mert ott valószínű nem állnám meg ennyire a helyemet, meg utálom az óriási mezőnyt. Tavaly 219% roi, ebben az évben 250%.

  9. #169
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 01.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Idézet Fü.Ko.Há.Pá. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted ez a roi tartható? Mert szerintem nem tartható csak szélárnyékban futsz óriás ev felett. Esetleg egy grafikon tudnál mutatni a szárnyalásról?
    Ez a roi nem tartható szerintem és kicsi a minta és nyilván kicsi fieldben érem ezt el, gyenge állománnyal szemben. LASTDEPOSIT a nickem, 888 on tolom.

  10. #170
    Idegen Fü.Ko.Há.Pá. avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Rollerkadvtk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a roi nem tartható szerintem és kicsi a minta és nyilván kicsi fieldben érem ezt el, gyenge állománnyal szemben. LASTDEPOSIT a nickem, 888 on tolom.
    Nagyon szép grafikon gratulálok

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •