Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2007. 09. 03.
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás PokerStars Tableten. Milyen kütyüt ajánlotok?

    Sziasztok. Venni szeretnék egy tabletet, de nem igazán vagyok képben hogy milyen lenne jó. PokerStarsra használnám leginkább és neten böngészni. Lehetőleg 2-3 asztalon szeretnék rajta játszani. Ki mit ajánl? elég az 1 mag, milyen tipus vált be nektek tablet+poker kombónál?

  2. #2
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Bár nem vagyok 100% biztos benne, hogy a kérdésed komolyan is gondolod, de a Yogatabomon a pées (is) vígan elmegy.
    "Egon, ez piszok jó!"

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én az asus memiopad 7 -et ajánlom.Fut rajta 888, PS, PS.fr, Ftp. én ezeket próbáltam.És a tudásához képest nagyon jó árban adják.Valamivel kisebb , mint a galaxy tab, de többet tud, könnyebb és jelentősen olcsóbb.(27e-35e) kb

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én az asus memiopad 7 -et ajánlom.Fut rajta 888, PS, PS.fr, Ftp. én ezeket próbáltam.És a tudásához képest nagyon jó árban adják.Valamivel kisebb , mint a galaxy tab, de többet tud, könnyebb és jelentősen olcsóbb.(27e-35e) kb
    Ennyiert van galaxy tab is. En pont a memopadrol valtottam ra, sebessegben kicsit lassabb, viszont az akksiideje valamivel jobb, es a 1,5 gb vs 1 gb ram is szamit.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Hely
    Anywhere
    Hozzászólások
    247

    Alapbeállítás

    Wayteq xtab 100qcr

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet mbela33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wayteq xtab 100qcr
    Olyanom is volt Kb 2 het utan eladtam, mert elegge gyenge volt az akksija, kijelzoidoben a leglightosabb hasznalat mellett se erte el az 5 orat, de inkabb 4 max 4,5, mindezt ugy hogy kb 10-20%os fenyero,es minden kommunikacio kikapcsolva csak ebook olvasassal, ugyanez galaxy tabbal 9-11 ora. Ejszaka, ha nem raktam repUlomodba, es elfelejtettem mindent kikapcsolni, kepes volt kb ejfeltol reggel 7ig 40 szazalekot merulni, ugyanez mas tableteken kb 2-3%. Raadasul ismerosnek volt xtab 100 dci es qci is, es ugyanigy merultek

  7. #7
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Nem optimalizáltad az Android beállításokat, azért zabált le annyit éjjel.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem optimalizáltad az Android beállításokat, azért zabált le annyit éjjel.
    Azt hogy kell?

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    A memopad a 4-5 órát nálam lazán bírja pokerstars mellett. Ha nem használom akkor pedig kb 2 nap után merül le.Nekem volt több "belépő" szintű tablet , de messze ez viszi a pálmát. Több teszt is anno kiemelte az üzemidejét, szóval, tényleg lehet, hogy valamit nem állítottál be vagy valami.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A memopad a 4-5 órát nálam lazán bírja pokerstars mellett. Ha nem használom akkor pedig kb 2 nap után merül le.Nekem volt több "belépő" szintű tablet , de messze ez viszi a pálmát. Több teszt is anno kiemelte az üzemidejét, szóval, tényleg lehet, hogy valamit nem állítottál be vagy valami.
    Felreertes van, a rovid akkuidot a wayteqre irtam. A memopaddal nem volt vele gond.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •