Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree9Likes

Téma: SCOOP 2015 - Ballage87 szállította az újabb magyar döntőt

  1. #11
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Light 3bet ellen pusholunk? Hogy is mondtad "Ezt kicsit jobban gondold át."
    Utoljára módosítva: jézuscsöpi által: 2015. 05. 17. 13:57

  2. #12
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Nem értem miről beszélsz. Ballage emelt jött egy 3 bet kb 25%-os 3 betel dolgozott Vea és Ballage 4 bet all in ment 29bb effektive stackel.

  3. #13
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet jézuscsöpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Light 4bet ellen pusholunk? Hogy is mondtad "Ezt kicsit jobban gondold át."
    Ki beszéltitt aról, hogy light 4 bet ellen pusholunk ? Ligtht 3 bet ellen pusholunk. Valamit nagyon félreértesz

  4. #14
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Lehet itt magyarázni a magyarázhatatlant... Már az open is kérdéses... A push borzasztó meg is lett az eredménye. Finalon ilyen közel egy komoly összeghez felelőtlenség. De ő tudja ő döntése tuti hetente jut ilyen döntésekhez ahol lehet gamblerkedni chipleader ellen aztán imádkozni foldoljon vagy mi volt ez value push

  5. #15
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet jézuscsöpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet itt magyarázni a magyarázhatatlant... Már az open is kérdéses... A push borzasztó meg is lett az eredménye. Finalon ilyen közel egy komoly összeghez felelőtlenség. De ő tudja ő döntése tuti hetente jut ilyen döntésekhez ahol lehet gamblerkedni chipleader ellen aztán imádkozni foldoljon vagy mi volt ez value push
    Szerintem Aptok is meg Ballage is más ligába tolja így lehet inkább örülni kéne ha le tudsz szűrni valami infót a hozzászólásából és nem kötekedni.

    Grat Ballage

  6. #16
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet jézuscsöpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet itt magyarázni a magyarázhatatlant... Már az open is kérdéses... A push borzasztó meg is lett az eredménye. Finalon ilyen közel egy komoly összeghez felelőtlenség. De ő tudja ő döntése tuti hetente jut ilyen döntésekhez ahol lehet gamblerkedni chipleader ellen aztán imádkozni foldoljon vagy mi volt ez value push
    Komolyra fordítva a szót én beszéltem Ballagevel és ha nem is hetente de úgy van vele hogy 2-3 hetente biztos játszik majd hasonló FT-t. Most meg fáradt volt kedve se volt játszani gondolta all-in megy ha duplázik komolyan veszi ha nem akkor megy aludni.
    Jeeeee88 and Riddler1988 like this.

  7. #17
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Köszi megmondó ember. Ne haragudjatok ,hogy lemertem írni a véleményemet. Sajnálom Ígérem többször nem kötekszem mert én más ligában játszom lol Ez olyan mint amikor kori betolta KQ val a november 9on és aki megkérdőjelezte jújj mit kapott mert aki nem istenít az már kötekedik....

  8. #18
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 12. 01.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Itt a lényeg : "Most meg fáradt volt kedve se volt" erre írtam az A9s igenis gambler egy ilyen finalon.
    ennyi
    Utoljára módosítva: jézuscsöpi által: 2015. 05. 17. 14:32

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415
    Utoljára módosítva: Shokyu által: 2015. 05. 17. 15:54

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    LOL csöpi a nap trollja esetleg a fogyatékosa Simán rálehet tolni CL klasszis orosz MTT-s jo szitu nyomás alá helyezni a shorter stackeket neki, nagy varianciáju játék . De ezeket én is rátologom ha aggro cl-nek ugyérzem h jó a szitu , és persze általában zárhatom is be az asztalt Az meg a kedvenc h az open is kérdéses

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •