Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (57) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Egyetem mellett megéri?

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Egyetem mellett megéri?

    Sziasztok, Akadémiások!
    Röviden leírnám a helyzetemet: 20éves vagyok, szeptemberbe kezdem az egyetemet és szeretnék elkezdeni pókerezni. Csak abban az esetben érné ez meg nekem, ha havi 60 óra ráfordítással (amiben benne lenne a tanulás, elemzés, és maga a játék is) 200-300$ profitot minél stabilabban tudnék hozni. A 888 poker volt a tervem, de ugye az már nem elérhető, ezért maradna a PokerStars. Hogy a varianciát leszűkítsem cash game-ben, vagy sng-ban gondolkodom.
    Első hónapban 100 órát is rá tudok szánni kizárólag tanulásra(ugye itt a nyár ), utána viszont szigorúan csak 60-at.

    A kérdéseim a következők:
    Milyen könyvekből/videókból kezdenétek el a felkészülést?
    100$ (és egy HM2vel) kezdve mennyi időn belül valósítható ez meg?
    Ha nektek újra kéne kezdeni, és csak a havi 300$ profit számítana (amit minden hónapban ki is vennétek) ti hogy kezdenétek el?
    Valamint a későbbiekben, ha ezt elértem, mennyi idő elérni az akár 2000ft-os órabért?
    Mennyire elég ez a 60 óra, milyen gyorsan lehet fejlődni?

    Durván számolva, így kijönne 1000ftra minden egyes óra, amit pókerrel töltök.
    Zárásként azért elmondom, hogy az egyetemet komolyan akarom venni, ezért is kérdezem, hogy mennyi idő eljutni a 2000ftos ’szintig’ (itt már 400$-t vehetnék ki havonta).
    Mert ha nehéz/ sok idő, akkor már tanulok 110%os erőbedobással és hajtok az ösztöndíjakra.
    Előre is köszönöm a válaszokat, véleményeket.

  2. #2
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Nekem megy továbbra is a 888...

    A profit meg megfelelő tudás mellett sem biztos hogy így fog jönni, lehetnek simán 0-ás vagy veszteséges hónapok is...

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    ne kezd el semmiképpen

    1. 60 óra szumma nem elég
    2. 200-300 profit levétel mindenképpen egyből szintén borzalmas terv, igazából amíg nincs az embernek normál bankrollja egyáltalán nem kéne levennie.
    3. látszik hogy nem érdekel ténylegesen a póker csak a pénz, ez is 90%ban garantált bukót okoz, főleg ha már az elején is így van.

    4. Az egyetem meg úgy néz ki érdekel ami hosszú távon vszeg kifizetődőbb is egy normál szakon

    Elég egyértelmű a döntés

    Gl
    dr.drogba, erikkke and ProAdel89 like this.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Tisztában vagyok vele, hogy lehetnek 0-ás vagy veszteséges hónapok is.

    De ha nagy átlagban tudom hozni azt a bb/100at, ami ehhez szükséges, az jó nekem.
    A legfontosabb kérdés, hogy ezt a tudást 2-3 hónap alatt el lehet-e sajátítani, és ti hogyan csinálnátok, ha a nulláról kezdenétek.

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    hosocske: Köszönöm a választ, 2-3 hónapot tudnék rá szánni, de ha az nem elég akkor tényleg nem kezdek bele.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Az hogy nem érdekel, nem igaz. Olvastam több régi könyvet, és session elemzéseket is végignéztem.
    Igaz, még 5000 hand sincs mögöttem.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Én úgy csinálnám, hogy első prioritással nyomnám az egyetemet és ha marad mellette időm akkor pókerezek. Lehet, hogy 2-3 hónapon belül nem lesz belőle értékelhető keresetem, de 2-3 év múlva lehet, hogy kevesebb heti melóval is jó kis zsebpénzkiegészítéshez jutnék.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Akkor azt mondjátok hogy a 60 óra túl kevés ahhoz, hogy már most, pár hónapon belül elérjem ezt a célomat?
    Mennyi idő kell akkor hozzá szerintetek?
    És ez a 60 órát hogyan osztanátok fel tanulás/játék/elemzés között?

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 23.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Szerintem reggelj be everestre játsz napi fél órát speeden 2-5cent.
    Kapsz 10 naponta 15-20$ raceback, plussz hatharomon tippligákban játsz. Ezzel havi szinten elmegy 15 órád az egészel, de keresel vele kb 20-30 ezret. És bőven lesz időd tanulni.

  10. #10
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet VoziB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor azt mondjátok hogy a 60 óra túl kevés ahhoz, hogy már most, pár hónapon belül elérjem ezt a célomat?
    Mennyi idő kell akkor hozzá szerintetek?
    És ez a 60 órát hogyan osztanátok fel tanulás/játék/elemzés között?
    60 órát kb egy olyan hobbi pókeres tol le, mint én!

    A helyedben zoom casht kezdenék el tolni abban van ráció, sokkal több leosztás megy le és egy jó nyerő stratégiát ki lehet találni amivel lehet hozni egy jó átlagot NL2-5-ön. Viszont amíg nem építesz megfelelő bankrollt semmiképp nem javaslom a kiutalást. Ja és a spin n got és shotolásokat felejtsd el, mert akkor gyorsan elégeted a rollodat!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •