Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (57) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Egyetem mellett megéri?

  1. #11
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Mennyi a bankrollod? És milyen rollmanagement mellett gondolod a havi 2-300$-t?
    Ezt fordítva kellene megközelíteni.
    Mennyi induló tőkéd van?
    Mekkora tudásra tudod felhozni magad egy hónap alatt úgy hogy tanulsz mint a szivacs.
    Ez után már könnyű kiszámolni, hogy mennyit keresel.
    Ha már tudod hogy mennyit keresel, akkor tudod, hogy mennyit kell fejlődnöd ahhoz, hogy elérd a következő kitűzött célt. (limit, bankroll hizlalás, aztán pénzkivétel stb. )


    De nézhetjük fordítva is. 1 nap alatt is meg lehet ezt a pénzt keresni, csak be kell ülni egy NL 600-as asztalra.
    Fél beülőt össze lehet hozni pillanat alatt. Pluszba is és mínuszba is.

    Az hogy a jelenlegi tudásoddal, szorgalmaddal mennyi infót sajátítasz el egy hónap alatt, hogy aztán gyors limitlépésekkel (neked megfelelő bankroll kockázattal) elérd a célod ezt senki sem tudja. Emiatt nem lesz hasznos válasz a kérdésedre.

    Lehet rólad többet tudni? Milyen szakon vagy az egyetemen? Miért érdekel a póker? Hogy állsz a matekkal? A balanszálás és a pot odds elméleti és gyakorlati ismert és használt a játékodban?

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Nagyon nehéz lenne megválaszolni a kérdésed mivel nagyon sok mindenen múlik : rátermetség, tiltkezelés , motiváció stb .

    Véleményem szerint ha csak a pénzért játszanál akkor hagyd a francba !

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Közgáz szakközépbe járok, BGF pénzügy számvitelen tanulnék tovább, úgyh az érdeklődésemmel nincs gond.
    Az hogy mennyire menne a játék, milyen gyorsan tanulok passz, most kezdeném el csak a játékot.
    Nem tudok válaszolni a kérdéseitekre. A kezdőtőkét írtam, 100$-ral kezdenék.

    De picit akkor átfogalmazom a kérdésem:
    Ha a nulláról kezdenétek el most, akkor hogyan építenétek fel magatokat, úgy hogy havi 60 órátok van rá(most nyáron akár napi 3 óra is) és a cél a havi 200-300$ profit, amit ki is tudtok venni?
    Hogyan osztanátok fel az időt?
    Honnan tanulnátok?

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    $300 profit 60 óra alatt. Tegyük fel, hogy ez mind csak játék.
    Ehhez $5-os órabérre lenne szükséged. Valószínűleg 500 hand/óránál nem tudnál többet játszani egyelőre, tehát 500 handenként 100bb-t kéne nyerned, ha NL5-ös limittel számolunk. Ez 20 bb/100, ami nyilván kizárt, hogy sikerülne. Tegyük fel, hogy 1k handet tudsz letolni egy óra alatt. Ebben az esetben 10 bb/100-at kéne hoznod NL5-ön, ami 5k handdel a hátad mögött teljességgel kizárt.

    Mennyi idő lenne elérned ezt a szintet havi 60 óra befektetett munkával?
    Ha tehetségesebb és intelligensebb vagy az átlagnál, még akor is jópár hónap lenne ezt elérni.

  5. #15
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Csak az eszeden/tehetségeden, a motivációdon és a kitartásodon múlik. Ha tudod úgy csinálni, hogy élvezed és nem a számokra koncentrálsz akkor van remény, különben kínlódás.

  6. #16
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Csapazsd az OFC-t , abba negy edzset lehet épiteni mivel arányleg új játék , és nincs a net tele oktatóvideokkal, és nagyon szórakoztató így egyre elterjedtebb lesz.

  7. #17
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Mi az az OFC?
    Starcraftból is meglehet élni ha a géppuskaujjú koreaiakat levered!

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    "Csak abban az esetben érné ez meg nekem, ha havi 60 óra ráfordítással (amiben benne lenne a tanulás, elemzés, és maga a játék is"

    "Első hónapban 100 órát is rá tudok szánni kizárólag tanulásra(ugye itt a nyár ), utána viszont szigorúan csak 60-at."

    Csak olvasd vissza amit írtál süt róla, h mennyire érdekel az egész ténylegesen, ha vkit vmi érdekel olyat ír hogy legalább mennyi idő nem hogy legfeljebb már az elején...

    Tényleg nem bántásként akarom mondani, de 82 hasonló esetet láttam már mindnek ugyanaz lett a vége.

    De tegyük fel elkezded, normálisan ez 2-3 hónap alatt nem reális ennyi idővel, nézd meg csak amit tir-x írt és még az is nagyon baráti számolás sztem

    Persze semmi se kizárt, lehet nagyon ráérzel, de esélyeket nézve sztem 80% hogy eltilteled az egész rollod az első kisebb down után (és remélhetőleg itt megállsz), 10% hogy minimális + nál kiszállsz v kb 0án és 10% hogy megérte elkezdeni, de ezzel a felfogással akkor is max megragadsz a micron aminél jobban megéri az egyetemmel foglalkoznod és pl egyből keresni vmi gyakornoki melót, számvitelnél megoldható.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az az OFC?

    Open Face Chinese
    Marcow likes this.

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    hosocske: Azért írtam időkorlátot, mert bár érdekel a póker az egyetem előtte áll.
    1. egyetem 2. nyelvtanulás 3. póker
    Szóval inkább tanulok nyelveket, és a szülőktől kapott pénzt jobban beosztom, mint h napi 2 óránál erre többet rászánjak. De értem amit mondani akarsz, van benne valami.

    Amit pakline írt, hogy everesten speed pokert 5 centen rakebackkel az mennyire járható út, (a fogadást most ne vegyük bele) úgy ha levisszük a havi profitot 100$ra?
    Esetleg pakline leírhatnád nekem számokba, hogy ez hogyan jön ki, megköszönném.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •