Oldal: 1117 / 1453 ElsőElső ... 11761710171067110711151116111711181119112711671217 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.161 - 11.170 (14526) összesen
Like Tree1600Likes

Téma: Folyamatban lévő játék, gyere drukkolni....

  1. #11161
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csapatom mellette a starcraftot meg a komédia centrált... 3 óra létreggel nekikezdtem, mondom jó lesz big mellé. De ez még évekig tart ha megfeszülök! Ménem alszotok? Lassan megyek reggelizni. -.-
    Kitartást azért még a versenyhez, sok potenciál van benne részedre....én is benn ragadtam a hi/lón, pedig nem is vettem túl komolyan, a 8game-re koncentráltam inkább. Lassan jó lenne pihenni, így röpke 14 óra folyamatos játék után, a reggelimet meg én is most toltam be, persze ez volt egyben a vacsorám is még, na de jól van az.... GL

  2. #11162
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyenkor még nem szoktam aludni, csak ha részeg vagyok. Én most ebédeltem meg az imént.
    Ott a pont bár én ha részeg vagyok, akkor is csapatom még ilyenkor a mulatozást, egyszerűen képtelenség, hogy az ember éccaka tudjon pihenni, azt se tudom mikor volt ilyenben részem legutóbb

  3. #11163
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Amúgy van Gerwen, Donkkal jól nyomjátok, a hörgések meg az oltások nagymesterei vagytok, élmény titeket olvasni minden alkalommal színt visztek a monoton grindelésbe meg az akadémia életébe csak így tovább srácok!
    van Gerwen likes this.

  4. #11164
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet NorBaggio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott a pont bár én ha részeg vagyok, akkor is csapatom még ilyenkor a mulatozást, egyszerűen képtelenség, hogy az ember éccaka tudjon pihenni, azt se tudom mikor volt ilyenben részem legutóbb
    És ilyenkor mikor kelsz fel másnap? Én van, amikor ilyen este 8-9 körül.

  5. #11165
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet NorBaggio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy van Gerwen, Donkkal jól nyomjátok, a hörgések meg az oltások nagymesterei vagytok, élmény titeket olvasni minden alkalommal színt visztek a monoton grindelésbe meg az akadémia életébe csak így tovább srácok!
    Hahaha, köszi.

  6. #11166
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 21.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ilyenkor mikor kelsz fel másnap? Én van, amikor ilyen este 8-9 körül.
    Nekem is volt olyan nem egyszer, de azt utálom...viszont a délután 4-5-6 az standard, és még legtöbbször akkor se tudom hol vagyok, viszont amikor meg iszok, akkor nem tudok leállni, amíg fér belém, addig csapatom, aztán a késői ébredés után jön a fájdalmas másnap...de azzal gondolom nem mondok újat, hogy a legjobb gyógyír a másnaposságra ráinni pár kupicával

  7. #11167
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet NorBaggio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt olyan nem egyszer, de azt utálom...viszont a délután 4-5-6 az standard, és még legtöbbször akkor se tudom hol vagyok, viszont amikor meg iszok, akkor nem tudok leállni, amíg fér belém, addig csapatom, aztán a késői ébredés után jön a fájdalmas másnap...de azzal gondolom nem mondok újat, hogy a legjobb gyógyír a másnaposságra ráinni pár kupicával
    Nem is hinnéd, mennyire jó érzés ezeket a sorokat olvasni. Persze, én is így tolom, általában kedd-szerda, péntek-szombat ritmusban. Így lényegében csak kétszer vagyok másnapos, mert ébredés után gyors kaja, fürdés és indulás. Az a mondás is nagyon igaz, hogy félig berúgni kidobott pénz, így nyilván atom részegségig szeretek én is inni, nekem max. a pénztárcám parancsolna megálljt, de akkor tolom a jó öreg fröccsöt vagy havernál házi pálinkát.

  8. #11168
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Omahán meg gyorsan duplázd fel a burgonyádat, Marcownak sajnos nincs erre lehetősége.

  9. #11169
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Teljesen felesleges kiülni, úgy nem gyarapszik a zsé! Te is ezen kaparsz akkor uzsgyi cseperedj azt' ütközünk!

  10. #11170
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Bakker. :/ De utálom ha nem jön a kicsi! Azé grat! Kár, hogy későn kapcsoltam, küldtem volna az energiát!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •