Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (76) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Kilépés a hobbi póker zónából

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 16.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Kitartást a naplóhoz!
    Netrol likes this.

  2. #12
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    gl meg tudod csinálni
    Netrol likes this.

  3. #13
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Zafir997 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan milyen videókat néztél?

    Ha esetleg publik, be tudnád linkelni?
    Leginkább Aptok videóiból indulok ki, mert azok kifejezetten MTT-re vannak kihegyezve, de most kaptam tippet lecso10-tól, hogy titcarnak van jó videója a HUD statok elemzésére.
    Zafir997 likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Jó reggelt mindenkinek!

    A második nap összefoglalása:
    - Átnéztem az eddig tanultakat.
    - Elolvastam több cikket a különböző mérőszámokról.
    - Átolvastam a queezről és izolálásról szóló cikkeket.

    Időm engedte és lejátszottam 4 db $1,5 6max sng-t. Próbáltam minden eddig tanult dolgot beépíteni a játékomba. Az eredmény szerintem sikeres volt. Kettő asztalt sikerült behúznom, kettőn sajnos kiestem, de azok miatt nem vagyok csalódott, mert mind a két kiesésem úgy történt, hogy nem én hibáztam.

    Az egyik parti elég egyértelmű QQ-t kaptam BB-n, dobások után a BU minraiselt SB dobott, én 3beteltem, BU allin ment, calloltam és mutatott egy TT-t, ami sajnos turnre setre javult. Itt szerintem nem hibáztam.

    A másk hand egy nagyon laza fish ellen volt (Mivel egy magyar kolléga egy nagyon rosszul megjátszott handjével lemákolt, de chaten kérte, hogy ezt ne irjam meg a naplómba ezért nem részletezem .) 11BB-m maradt BU kaptam egy 77 párt. A fishünk limpelt 120-ig én raiseltem 240-ig pozícióból erre allin ment. Gondolkodtam, hogy megadjam-e mert előtte ment már allin Q9o-val és mutatásoknál is látszott, hogy kb minden figurás lapot megjátszik. Gyorsan megnéztem a range alapján mennyi esélyem lenne és kicsivel 55% fölött adta a 77 javára így a megadás mellett döntöttem. Mutatott egy Q6s-t (utólag megnéztem ez ellen kb 66% az esélyem a nyerésre) sajnos flopra Q A A érkezett és nem sikerült javulnom, így kiestem. Később azért replayerben megnéztem a handet, talán lehetett volna dobni is, de 60-70%, hogy neki még így is megadnám, abban a szituban szerintem jó döntés volt.

    Nagyjából ez történt tegnap!
    Utoljára módosítva: Netrol által: 2015. 05. 28. 08:55
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #15
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    A 3. nap tervei:

    - Átnézem az eddig tanultakat.
    - Megnézek egy videót a HUD statisztikákról és kijegyzetelem a fontos dolgokat.
    - Ha marad időm elolvasok pár cikket a floatolásról.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    11BB-m maradt BU kaptam egy 77 párt. A fishünk hívott én 3beteltem pozícióból erre allin ment.
    Jó Reggelt!

    Csak kíváncsi vagyok, hogy fér el az a 11BB-be, hogy ő hív, te 3beteled, és ő allin megy, te pedig elgondolkodsz a megadáson?
    Netrol and van Gerwen like this.

  7. #17
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó Reggelt!

    Csak kíváncsi vagyok, hogy fér el az a 11BB-be, hogy ő hív, te 3beteled, és ő allin megy, te pedig elgondolkodsz a megadáson?
    Most, hogy mondod valóban! Rosszul emlékeztem és ezért rosszul írtam le. Ő limpelt 120-at és én raiseltem meg 240-ig és arra tolt allint. Köszönöm az észrevételt javíottam!
    Utoljára módosítva: Netrol által: 2015. 05. 28. 08:56
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most, hogy mondod valóban! Rosszul emlékeztem és ezért rosszul írtam le. Ő limpelt 120-at és én raiseltem meg 240-ig és arra tolt allint. Köszönöm az észrevételt javíottam!
    Apró technikai észrevétel: 77-tel minrézelni egy limp után nem igazán érdemes dolog, pláne nem 11BB-ből. Olyan oddsot kap a limpelő, hogy amivel limpelt, azzal flopot is néz, és igaz, hogy poziban leszel, de egy szarul flopoló papírral, randa pot-sztekk aránnyal. Arról nem is beszélve, hogyha sb és bb is bekacsul, akkor tényleg szar van a levesben. Limp nélkül is be kell tolni pre, ha van egy limp, akkor meg pláne.
    Pavert and Netrol like this.

  9. #19
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Köszönöm az észrevételt így fogok cselekedni a jövőben, bár ez a playa az allinem is adta volna!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  10. #20
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Én is akartam írni, hogy elég lolos 11 bébéből 3 bet/fold vagy izo/foldolni.
    Netrol likes this.

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •