Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen
  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az oldal nyelvezetét fent jobbra tudod állítani, van angol és orosz.
    Köszönöm, de megvolt. Az oldal angol.
    A "personal inf. ver. status" továbbra is grúz ahol az infókat olvasnám.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Tehát,leírnám a tapasztaltaimat...katasztrofa ez a "terem"
    A számla megerősítés,ami máshol pár perc itt min.több nap,akár egy hét!Ezt az sms verificationt felejtsd el,kivitelezhetetlen(hiába állítod át a nyelvet,lo****t nem ér),sms-t z életben nem kapod meg!Az oldalon szintén képtelenség a számla megerősítés,nem működk(hiába állítod át a nyelvet akkor sem lesz az,tehát megint csak lo****t nem ér)A support felháboritoan
    semmirekellő,nem válaszol,max pár naponta 1x vmi kamu dumát,h várj türelemmel stb,vagy,h küld el a pin kodod(ez a pályájuk csucsa,azt hiszik ezzel kibaszott okosnak tünnek...)Én irogattam nekik a megadott mail cimükre oda el is küldtem a szem ig.+lakcim k. másolatát,semmit nem ért...Végül az akadémia segített és az ő kontaktjukon keresztül sikerült a verification(Ezuton is köszönöm nekik,sztem amugy azota sem történik semmi...) Ha felveszed velük a kapcsolatot segítenek,és akkor pár napon belül meg lesz.Nekem igy sikerült kimenekitenem innen a pénzem,jo lecke volt...!Viszont skrillre másnap küldték a pénzt!Ennyi

    u.i.:ja és a szoftver ultra gagyi, ugy szar ez az egész,ahogy van.ja és nem buktam,nem azért ez a véleményem,sikerült nulláznom....

    Idézet kpuzsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    -Nekem az volna a problémám hogy SMS nem érkezik telefonomra az "SMS verification Status" - nál.
    Ki hogy írta be a számát? ( your mobile phone number-nél mit láttok 20 xxx yyy? )
    - "Account verification" hogy történik? Velem 1 hónap után sem vették fel a kapcsolatot. Az oldalukon lévő szöveget pedig nem tudom értelmezni, mivel nem angol:-)

    megj.: support nem válaszol.
    Köszönöm a választ!
    kpuzsa

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen a segíséget!Erről a számla megerősítéről mondanál 1-2szót bővebben?Mi az,h nem fogadják el a személyit csak az"utlevelet"?! és ha nincs...
    bocs, csak most vettem észre, hogy írtál. sajnos ennél többet nem nagyon tudok mondani. eleve keveset depoztam be, mert volt bennem bizalmatlanság. nem tetszett a szoftver sem igazán. gondoltam elnevezem mtt-re azt a pár GEL-t, ami éppen volt, de mtt-re sem hagy nevezni, ha nem estél még át az "account verification"-ön, erről kaptam is egy mailt tőlük, hogy küldjek el nekik képeket erről-arról. Elküldtem nekik a szokásos képeket, erre visszaírtak, hogy személyi nem jó, küldjem az útlevelem. Erre én beültem egy HU asztalra a nemsok GEL-emmel, és gondoltam, ha felviszem 25$-nak megfelelő GEL-ig, akkor indulok a fénymásolóba scanneltetni. Nem kellett elindulnom . Így nem lett verifkált accountom ebben a teremben, és amíg nem váltanak szoftvert, nem is nagyon lesz.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    én ezt a címet kaptam,ide küldtem végül az igazolványok másolatát:drazmadze@europe-bet.com

    de sztem az a biztos,ha felveszed az akadémiával a kapcsolatot

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ezt a címet kaptam,ide küldtem végül az igazolványok másolatát:drazmadze@europe-bet.com

    de sztem az a biztos,ha felveszed az akadémiával a kapcsolatot
    Köszi As Roma. Ez lesz a a tuti.
    Mit fogadtak el nálad? ( útlevél hiányában )
    Az SMS kérdésemre tudjátok a választ ?
    Azt hiszem már az összes telefonszám formátumot megpróbáltam, eddig sikertelenül:-)

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Azért nem olyan tragikus itt a helyzet mint sokan leírták. Az sms szinte azonnal jött a számmal amit be kellett írni és rögtön zöldre váltott a jelző felirat.
    A personal numberrel volt egy kis gondom, mert a személyi számot adtam meg és ők az útlevél számot értik personal numbernek kb 7-8 levél váltás és 1-2 nap alatt megoldódott ez a probléma is.
    Egyébként kb fél órán belül válaszolnak minden levélre amit küldök nekik. Az info@europe-bet.com-ra nyugodtan lehet irogatni.
    A first depo ügyben az askadémiának kell írni ők intézik nem automatikus.
    A sportfogadás részlegük szerintem a bet365el vetekszik,csak nincsennek ázsiai hendikeppek a cash game mezőny könnyen verhető még a magam fajta hobbi játékosnak is
    A kifizetés skrillre eddig mindig pár órán belül megtörtént.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    akkor te vagy a kiválasztott!de igen is tragikus...az sms nem jött meg bármit is csináltam, a support ezen a cimen baszott válaszolni,volt,h napokig!sima személyi +lakcim kártya amugy elég volt az akadémián keresztül!érdekes,h csak te egyedül irod azt róluk,h türhetőek!Sztem meg szánalmasan szarok,akinek esze van kerüli őkt!ennyi

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás Europe-bet

    Na akkor elküldöm nekik akadémián keresztül a papírjaim. Aztán megpróbálok kiutalni :-D
    SMS verify nélkül remélem menni fog. AS Roma! Neked ment?

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    igen ment

  10. #20
    zen
    zen nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Sziasztok, aki casgamezik itt es szeretne handeket kapni illetve cserelgetni az irjon ram! vagy vegyen fel skypon : yaksimlar vagy (csicsero)
    gl mindenkinek

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •