Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2015. 06. 01

  1. #11
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem. Felvennéd, és fordulnál vissza a kocsmába "mindent Gerven fizet" felkiáltással.
    Hát ez kúva jó!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #12
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    ha a 2millát kockáztatod, akkor is lehajolsz? - amúgy push obv.
    Tir-X and Bmbie like this.

  3. #13
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kötelező push. Ha nem teszed, akkor értéket fogsz veszíteni. Lehet, hogy a nálad lévő tizenvalamennyi nagyvakhoz képest jelentéktelennek tűnik a 0,17 bb, amit a push hoz, de hadd szemléltessem a dolgot.
    Ha van a bankban 2 millió forintod, és találsz az utcán egy 20 ezrest, lehajolsz érte?
    (exvezérigazgatóm jut eszembe, annyira be volt részeg, hogy 25-tel tudott menni az úton az TT-vel, meg akarták állítani, letekerte az ablakot és kidobott egy 20 ezrest és gurult tovább 25-tel... Ezzel mondjuk pont nyert, valaki meg pont felvette)

    Netrolhoz csatlakozva hogy inkább nem esnék ezzel ki én csak megadtam volna, de attól is függ, fizetős helyen vagyok-e már. Elég magasak a vakok, ha ülök ott x órája a semmiért nálam ez is szempont. El tudom fogadni, hogy a helyes lépés az allin ebben a leosztásban, de magának a versenynek kimenetelének a szempontjából nézve nekem nem biztos, hogy megérné az a 20-as.

  4. #14
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Mágika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (exvezérigazgatóm jut eszembe, annyira be volt részeg, hogy 25-tel tudott menni az úton az TT-vel, meg akarták állítani, letekerte az ablakot és kidobott egy 20 ezrest és gurult tovább 25-tel... Ezzel mondjuk pont nyert, valaki meg pont felvette)

    Netrolhoz csatlakozva hogy inkább nem esnék ezzel ki én csak megadtam volna, de attól is függ, fizetős helyen vagyok-e már. Elég magasak a vakok, ha ülök ott x órája a semmiért nálam ez is szempont. El tudom fogadni, hogy a helyes lépés az allin ebben a leosztásban, de magának a versenynek kimenetelének a szempontjából nézve nekem nem biztos, hogy megérné az a 20-as.
    A megadás semiképpen nem jó, mert az agresszív járékos a BB-n úgyis rád fogja tolni és akkor meg eldobod! Az mindenhogy pénzkidobás! Push vagy fold!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  5. #15
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    hát nem is gondoltam volna, hogy a réz itt nem jó pedig nálam ez mindíg réz! felesleges pusholni! ha visszateszi az agró bb, akkor biztos elől vagyunk a kóllal.

  6. #16
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 08.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Lehajolok érte... bàr a bankos példa nem jó mert ott nincs feltüntetve hogy elbukhatom a 2 milliot,hacsak nem bróker marcsihoz tettem vagy a questorba a pénzem...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •