Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
Like Tree36Likes

Téma: Keveset dolgozom a játékomon, de ez előny is lehet - Erik Seidel interjú

  1. #11
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Azé az "Apa, te vagy az?!" ütött!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #12
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Nekem is szimpatikus az öreg harcos, durva, hogy már akkor oktatott, amikor még meg sem születtem.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is szimpatikus az öreg harcos, durva, hogy már akkor oktatott, amikor még meg sem születtem.
    Pont úgy,mint én dartsban!

  4. #14
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 28.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Amikor en mondtam ezt rola akkor mindenki fikazott,most ,h bevallja ,h regfish,most szimpi arc!En meg milyen alapon kritizalom,mondtak sokan.Ebbol latszik ,h remek eszreveteleim vannak es a tok hulyeknek fogalmuk sincs mi volt a lenyeg.Magyarorszagon az a sztenderd,h ha nem tudod jobban csinalni akkor ne kritizalj.Ez baromsag.Ha egy magyar focista,mosogepszerelo,kertesz vaamit rosszul csinal akkor ne kritizaljam? Miiert?24m nyert?Attol meg sajat bevallasa szerint sem jo jatekos es nem is nagy egyeniseg es ezt tudja is magarol,amikor en montam mindenki fujjolt.vicces

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 02. 28.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Nem akarom bantani,de a nyitas eleg furcsa:"Keveset dolgozom a jatekomon,de ez elony is lehet"
    Baromsag!Abba bele se merek gondolni mi van ha sokat dolgozom a jatekomon)))

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet simona eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor en mondtam ezt rola akkor mindenki fikazott,most ,h bevallja ,h regfish,most szimpi arc!En meg milyen alapon kritizalom,mondtak sokan.Ebbol latszik ,h remek eszreveteleim vannak es a tok hulyeknek fogalmuk sincs mi volt a lenyeg.Magyarorszagon az a sztenderd,h ha nem tudod jobban csinalni akkor ne kritizalj.Ez baromsag.Ha egy magyar focista,mosogepszerelo,kertesz vaamit rosszul csinal akkor ne kritizaljam? Miiert?24m nyert?Attol meg sajat bevallasa szerint sem jo jatekos es nem is nagy egyeniseg es ezt tudja is magarol,amikor en montam mindenki fujjolt.vicces
    Ha jól emlékszem te a Grand Final SHR döntőjében mutatott játéka alapján formáltál véleményt Seidel játékáról. Az mennyi játék volt összesen, kb 8-10 óra?

    Seidel pókerezik 30 éve, valószínűleg kicsit jobban fel tudja mérni a saját játéktudását mint te az övét, minden bizonnyal ezért nem vették szentírásnak a véleményedet

    Amúgy meg ő egy olyan halvérű és visszafogott forma, hogy ha a világ legjobb játékosának tartaná magát, valószínűleg akkor is ilyen jellegű választ adott volna.
    csiga19794 likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  7. #17
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet simona eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor en mondtam ezt rola akkor mindenki fikazott,most ,h bevallja ,h regfish,most szimpi arc!En meg milyen alapon kritizalom,mondtak sokan.Ebbol latszik ,h remek eszreveteleim vannak es a tok hulyeknek fogalmuk sincs mi volt a lenyeg.Magyarorszagon az a sztenderd,h ha nem tudod jobban csinalni akkor ne kritizalj.Ez baromsag.Ha egy magyar focista,mosogepszerelo,kertesz vaamit rosszul csinal akkor ne kritizaljam? Miiert?24m nyert?Attol meg sajat bevallasa szerint sem jo jatekos es nem is nagy egyeniseg es ezt tudja is magarol,amikor en montam mindenki fujjolt.vicces
    Van még pénz ebben a játékban ha a gyenge játékosok is nyerhetnek 24 misit
    banoster and DaDirk like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet simona eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor en mondtam ezt rola akkor mindenki fikazott,most ,h bevallja ,h regfish,most szimpi arc!En meg milyen alapon kritizalom,mondtak sokan.Ebbol latszik ,h remek eszreveteleim vannak es a tok hulyeknek fogalmuk sincs mi volt a lenyeg.Magyarorszagon az a sztenderd,h ha nem tudod jobban csinalni akkor ne kritizalj.Ez baromsag.Ha egy magyar focista,mosogepszerelo,kertesz vaamit rosszul csinal akkor ne kritizaljam? Miiert?24m nyert?Attol meg sajat bevallasa szerint sem jo jatekos es nem is nagy egyeniseg es ezt tudja is magarol,amikor en montam mindenki fujjolt.vicces
    A 24M az valójában egy nagy választóvonal aközött, hogy ő mondja, hogy kicsit lemaradt, vagy te. Őt ugyanis szerénynek nézzük emiatt, téged pedig amatőrnek, akiben semmi alázat a póker és a nagy alakjai iránt.
    Szóval szerintem ne álljunk neki itt lehülyézni a másikat, nem szívesen alacsonyodom le arra a szintre. Ugyanakkor az, hogy nem veszem fel a kesztyűt, természetesen nem azt jelenti, hogy nem állok ki továbbra is a véleményem mellett: Seidel egy egészen rendkívüli és tapasztalt játékos, aki zsigerből veri a 20 éves yolo arcokat, akik minden egyes partit meg akarnak nyerni, és napszemcsiben nyomatják a duckface-t, mikor a nagy büdös semmivel értelmetlenül emelgetnek és bemesélik maguknak, hogy a másik tuti blöfföl.

  9. #19
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    crazy3317 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #20
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van még pénz ebben a játékban ha a gyenge játékosok is nyerhetnek 24 misit
    A gyenge azért szerintem nagyon erős túlzás.
    "Egon, ez piszok jó!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •