Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Krejdül
  • 2 Post By mario1212

Téma: Élő kérdés

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás Élő kérdés

    Vegyünk egy random vidéki pár ezres versenyt. 2-en vesznek részt az adott partiban, turnön történik egy hívás, visszahívás, megadás, majd még a river előtt a "kissé" már illuminált állapotban lévő ember felfordítja a lapját. Mindkettőjük előtt még van zseton, ilyenkor mi a szituáció? Dobott lap? Itt végül nem minősítették annak, hanem passzív kéznek, azaz megtarthatta a lapját, de már nem hívhatott. De mi van akkor, ha az ellenfele látva ugye a lapját riveren hív? Akkor csak megadhat? Itt elment check-checkben, és elvitte a részeg (aki kivételesen most nem én voltam) a kasszát. Szóval van erre hivatalos szabály, vagy ez nem feltétlen dobott lap ilyenkor?

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    teremfuggo

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    dobott lap szerintem, mert nincs all-in-ban

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Egyértelműen dobott lap. Legalábbis minden normális helyen. Egyszer egy kaszinóban azért behúzták a srác lapján, mert maga előtt tartotta, senki nem látta, de nem volt lefektetve az asztalra. £200 volt a kassza, nálam set, én meg hiába magyaráztam az osztónak, hogy nem kell behúzni, senki nem látta, ő annyit mondott, hogy a szabály az mindenkire vonatkozik.
    Amúgy kis helyeken itt Mo.-n nyilván megpróbálják mindenkinek kinyalni az ánuszrózsáját, ha a srác lapját dobottnak minősítik, akkor többet nem megy oda.
    van Gerwen likes this.

  5. #5
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Nem dobott lap, szerintem jó döntés született. Riveren ha van hívás, értelemszerűen csak megadhat/dobhat a játékos, ezért passzív játék!
    marcelusb and van Gerwen like this.

  6. #6
    Újonc CaptainHIjack avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 31.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    krejdul +1

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 23.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    "Egyértelműen dobott lap. Legalábbis minden normális helyen"

    Szerintem pont ellenkezőleg. Ez még a WSOP-n is passzív lapnak minősül, nem dobottnak.

    Aki maga előtt tartja a kártyákat, azt a csalás gyanúja miatt húzzák be.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 23.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Tony G felfordított 6-osai:

    https://www.youtube.com/watch?v=vJQxLKQ7PjE

  9. #9
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Lol
    "Egon, ez piszok jó!"

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vegyünk egy random vidéki pár ezres versenyt. 2-en vesznek részt az adott partiban, turnön történik egy hívás, visszahívás, megadás, majd még a river előtt a "kissé" már illuminált állapotban lévő ember felfordítja a lapját. Mindkettőjük előtt még van zseton, ilyenkor mi a szituáció? Dobott lap? Itt végül nem minősítették annak, hanem passzív kéznek, azaz megtarthatta a lapját, de már nem hívhatott. De mi van akkor, ha az ellenfele látva ugye a lapját riveren hív? Akkor csak megadhat? Itt elment check-checkben, és elvitte a részeg (aki kivételesen most nem én voltam) a kasszát. Szóval van erre hivatalos szabály, vagy ez nem feltétlen dobott lap ilyenkor?
    Hol volt a parti inas és ki volt tövön?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •