Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (76) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Kilépés a hobbi póker zónából

  1. #51
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Kicsit a hétvége elgörbült! Lakodalomba voltam nagy mulatság volt! Kificamodott a bokám fűnyírás közben 1 hét táppénz, ez lehetőséget ad, hogy kicsit több időt tegyek a játékba, remélem sikeres lesz! Ezen a héten a játéké lesz a hangsúly és próbálom egyre többet alkalmazni a tanultakat!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #52
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Így kiesni két tornáról egymás utáni leosztásokban! Mekkora ennek az esélye???

    Itt az első:

    https://www.weaktight.com/h/5577cb60a525119372909d5a

    Ez meg közvetlen utána a másik torna:

    https://www.weaktight.com/h/5577cc37a52511392f909d4b
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  3. #53
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így kiesni két tornáról egymás utáni leosztásokban! Mekkora ennek az esélye???

    Itt az első:

    https://www.weaktight.com/h/5577cb60a525119372909d5a

    Ez meg közvetlen utána a másik torna:

    https://www.weaktight.com/h/5577cc37a52511392f909d4b

    Jaaajj de gusztustalan... a második weak mintha csak a sajátom lett volna, majd hogy nem pontosan ugyanígy estem ki winán egy elég fontos mttről, pre allin call AK vs AK, csak az én esetemben szépen backdoorba osztotta ki a szembepisit..
    Sok sikert kívánok a héthez, és jobbulást

  4. #54
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Netrol a profivá válás egyik alapeleme, hogy nem posztolgatunk bad beateket.
    Netrol and drogba11c like this.

  5. #55
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Netrol a profivá válás egyik alapeleme, hogy nem posztolgatunk bad beateket.

    messze vagyunk mi még ettől, és nem tucatszámra rakosgatja ki, sztem bőven elfér...
    sőt, Netrol pajti, figyeld ezt a gyöngyszemet!

    https://www.weaktight.com/h/557167c2a52511424f909d61

    hogy kenjem a füle mögé..
    Netrol likes this.

  6. #56
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Netrol a profivá válás egyik alapeleme, hogy nem posztolgatunk bad beateket.
    Nem volt ez bad beat, csak érdekesség képpen raktam ki, hogy 1 percen belül ugyanúgy egy lapos flush-el esek ki két tornárol is!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  7. #57
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Már nem tudom hanyadik nap!

    A póker elméleti anyagainak tanulmányozása közben jöttem rá arra, hogy az általatok is sokszor emlegetett motiváltság fenntartása mennyire nehéz. Ennek okán az elmúlt pár napban a pókerelméletet és a játékot is kicsit félretettem, mert igazából nem élveztem a játékot, amolyan "muszáj" érzésem volt és nem az, hogy leülök és játszom egy jót.

    Annak érdekében, hogy mentálian kicsit visszalendítsem magam a megfelelő szintre egy köyvet ragadtam a kezembe és a következő pár nap terve a mentális fejlődésre helyezi a hangsúlyt.

    Az első könyv Csíkszentmihályi Mihály - Flow az áramlat c. könyve.

    A tervem, hogy megosztok veletek is pár idézetet ami engem is elgondolkodtatott.
    Itt az első:

    "A belső tapasztalás optimális állapota az, mikor a tudatban rend uralkodik. Ez akkor jön létre, mikor a pszichikai energia avagy a figyelem reális célok felé fordul, és a készségek arányban állnak a lehetőségekkel ahhoz, hogy cselekedni lehessen. Egy kitűzött cél követése magával hozza a rendet a tudatban, mert az illetőnek az előtte tornyosuló feladatra kell összpontosítania teljes figyelmét és el kell feledkeznie minden egyébről. Az emberek olyankor a legboldogabbak, amikor azért küszködnek, hogy kihasználják lehetőségeiket. Az, aki megszerezte az irányítást a tudatosan megválasztott célok érdekében saját lelki és szellemi energiája fölött, óhatatlanul is teljesebb ember lesz. Készségeinek fejlesztésével és az egyre magasabb rendű célok kitűzésével egyre különlegesebb személyiséggé válik. Hogy megértsük, miért élvezünk jobban bizonyos tevékenységeket a többinél, ttekintjük a flow élményének feltételeit. "Flow" (áramlat) az a jelenség, amikor tudatunk harmonikusan rendezett, és magának a tevékenységnek a kedvéért szeretnénk folytatni, amit éppen csinálunk. Néhány olyan tevékenységi formára gondolva, melyekben az áramlat-élmény gyakorta jelentkezik – ilyen például a sport, a játék, a művészet és a különböző hobbik gyakorlása –, könnyebben megértjük, mi teszi boldoggá az embereket."

    Utoljára módosítva: Netrol által: 2015. 06. 16. 10:37
    andada likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #58
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Milyen versenyeket tolsz Netrol? Valami kialakított tervezeted van?

  9. #59
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Vannak favoritok amiken indultam 1,30-as KO, 2,20 prog KO, 4,40 prog KO, 2,20 6max, többnyire ezeket játszottam!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  10. #60
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Érdemes lenne kisebb field-el rendelkező versenyeket játszanod akár több teremből összeválogatva, így több sikerélményed lesz, több ft bubble-t játszol, több ft-t sokkal kisebb varianciával. Én rámennék a tapasztalásra és a rutin felszedésére, mert mikor majd odaérsz egy nagyobb versenyen több ezer emberből az FT-re ne az legyen, hogy a tapasztalatlanság miatt lefőzöd magad. Nem mellesleg így stabilan is tudsz BR-t építeni. A másik út az, hogy játszod a több ezer fős mtt-ket és, ha hónapok múlva egyszer beadja és odaérsz a top 3-ba akkor van meg a BR. Én az első utat választanám! Mindenesetre Gl!

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •