Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (101) összesen
Like Tree152Likes

Téma: Nagyszabású bot ring csalás a PokerStars PLO játékaiban?

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi bennuk a furcsa? Egyebkent nagyon durva ez az egesz
    Gondolom neked nem tűnt fel,hogy botok ellen nyomod,mert őket is lehúztad
    CsabiST likes this.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi bennuk a furcsa? Egyebkent nagyon durva ez az egesz
    Hát most egyesével nem írom le mind a 20-at, az én adatbázisom alapján ezek kb azok a top nyerők, akik gyanúsak lehetnek még.
    Van amelyik nonszensz, hogy olyan winrate-tel ne lépjen feljebb magasabb limitre, van amelyik totál inkorrekt statokkal hullanyerő, stb.
    Én nem készítettem részletes stat analízist, és nem is fogok.

  3. #43
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Nlzkm9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    totál inkorrekt statokkal hullanyerő, stb.
    Lol ilyen nincs

  4. #44
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az igazán ciki az, hogy itt is csak azért váltak feltűnővé, mert viszonylag kevesen játszanak PLO100-at. El lehet akkor képzelni, hogy egy sokkal egyszerűbben programozható NL Holdem bot és a sokkal, sokkal nagyobb mezőny miatt mi mehet a holdem asztaloknál...
    Egyetértek és megmondom őszintén egyre jobban el is megy a kedvem az egész onlinepokertöl,mert ez már nem az,2006ban kezdtem 8 évig csak ebböl éltem szóval tudom miröl beszélek.Azt figyelgessem ,hogy aki éppen agyonver az most tényleg jó játékos és azért tart itt mert éppen tehetséges vagy éppen egy bot.Pont ezért,akkor igy van értelme magad fejleszteni,tanulni,mikor a csalók hosszutávon igy is ugy is leszednek,és nagyon ugy néz ki,hogy mint látható nem tudják ki szürni még a PS sem akkor más hálozatba mi mehet????!!!
    -kölyök-, Lola and Laci24 like this.

  5. #45
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 23.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Egyáltalán nem lehetünk biztosak abban, hogy ez mind igaz. Nem állítom az ellentettjét a sztorinak természetesen, de ne felejtsük el, hogy ez egyelőre feltételezés. Számos példa van a mindennapokban, vagy a történelemben is arra, hogy elsőre megdönthetetlennek tűnő bizonyítékokkal alátámasztott tényekről végül kiderül: mégsem úgy történtek, ahogy gondoltuk, vagy ahogy logikusnak tűnt. Hogy egy példát említsek, végeztek már ki embert nem egyszer tévedésből azért, mert a bizonyítékok emellett szóltak.
    Ha van a sztorinak valóságalapja, még akkor is el tudok képzelni több féle verziót a magyarázatra, amikben nem szerepel a bot. Az más kérdés, hogy ezek sem mind a fair play kategóriába lennének sorolhatók.

  6. #46
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Danfiu a legjobb botok egyike! Ő már egy tovább fejlesztett élő szövet a fém vázon, aki nem csak chatelni tud, hanem podcast interjút is tud adni! Mi sem bizonyítja jobban, hogy egy terminátor bot, hogy készült is róla egy videó ahogy meztelen fut körbe a hősök terén, tuti akkor jött vissza a jövőből!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  7. #47
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Sajnos ezek a stat egyezosegek annyira szembetunoek hogy valami biztos h van a hatterben ami nem emberi.
    vagy valami progi amit hasznalnak, vagy botok, de valaminek lennie kell.

  8. #48
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Amibe en pl nem gondoltam bele h. Oks lehet nehezebb plora megirni egy botot viszont ha valaki ul az asztalnal akinek ismered a lapjait akkor 8 lapot ismersz a handbe ami oriasi elony. Ezek a jatekosok sokkal agresszivebbek az optimalisnal amire pl ez adhat magyarazatot.

  9. #49
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Vagy egy szobában ülnek és összejátszanak!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek és megmondom őszintén egyre jobban el is megy a kedvem az egész onlinepokertöl,mert ez már nem az,2006ban kezdtem 8 évig csak ebböl éltem szóval tudom miröl beszélek.Azt figyelgessem ,hogy aki éppen agyonver az most tényleg jó játékos és azért tart itt mert éppen tehetséges vagy éppen egy bot.Pont ezért,akkor igy van értelme magad fejleszteni,tanulni,mikor a csalók hosszutávon igy is ugy is leszednek,és nagyon ugy néz ki,hogy mint látható nem tudják ki szürni még a PS sem akkor más hálozatba mi mehet????!!!

    Ha 2006 ban kezdtél, akkor neked már ,nem kell ezzel foglalkoznod....megaloztad az egész életedet...persze nem fair , de várható amiben ennyi pénz van...
    Laci24 likes this.

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •