Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen
Like Tree6Likes

Téma: WSOP 2015 - Phil Hellmuth begyűjtötte 14. aranykarkötőjét!

  1. #21
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet benczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy nem bírtam a poker after darkba, de mennyire megkedveltem a folyamatos teljesítményei alapján!
    Ez furcsa post. A környezetedben ha mondjuk XY-t tök nem bírod, mert tiszteletlen, lekezelő, nagyképű mindenki mással szemben, viszont szép eredményeket ér el valamiben, mondjuk egy businesst csinál, vagy akár a pókerben. Akkor hirtelen megkedveled ettől? Érdekes Mondjuk nem meglepő, sajnos elég jellemző manapság ez a felfogás: legyen pénz, siker, csillogás, és akkor máris kedvelhető vagy.

    Én nem kedvelem Philt, mert annak ellenére, hogy egy tiltmonkey és elég gyenge CG játékos, mindenkivel szemben tök lenéző, lekezelő, mintha egy félisten lenne, és mindenki más elmehete a francba, és nyalja ki neki. Ez az érzésem minden alkalommal, amikor megszólal.
    Nem kedvelem meg csak azért, mert 14 karkötője van, és sokat nyert MTT-ken. Ettől semmit nem változtak az emberi érétkei. Ügyes, kitartó, de ugyanolyan tahó, mint eddig.
    BT86, Marcow, Soma85 and 1 others like this.

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Dunanekeresd
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Twitch Hajnali közvetítésem a Million Maker Ftről

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez furcsa post. A környezetedben ha mondjuk XY-t tök nem bírod, mert tiszteletlen, lekezelő, nagyképű mindenki mással szemben, viszont szép eredményeket ér el valamiben, mondjuk egy businesst csinál, vagy akár a pókerben. Akkor hirtelen megkedveled ettől? Érdekes Mondjuk nem meglepő, sajnos elég jellemző manapság ez a felfogás: legyen pénz, siker, csillogás, és akkor máris kedvelhető vagy.

    Én nem kedvelem Philt, mert annak ellenére, hogy egy tiltmonkey és elég gyenge CG játékos, mindenkivel szemben tök lenéző, lekezelő, mintha egy félisten lenne, és mindenki más elmehete a francba, és nyalja ki neki. Ez az érzésem minden alkalommal, amikor megszólal.
    Nem kedvelem meg csak azért, mert 14 karkötője van, és sokat nyert MTT-ken. Ettől semmit nem változtak az emberi érétkei. Ügyes, kitartó, de ugyanolyan tahó, mint eddig.
    mindegyik nagy pro ilyen kevés kivételtől eltekintve csak Phil ezt imidzs-ként használja...

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Dunanekeresd
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Twitch Tegnapi Live közvetítésem a Wsopról

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •