Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (101) összesen
Like Tree152Likes

Téma: Nagyszabású bot ring csalás a PokerStars PLO játékaiban?

  1. #61
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezen a szinten már illene megverni a botokat...
    Akkor is,ha megosztják a lapokat?
    Laci24 likes this.

  2. #62
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezen a szinten már illene megverni a botokat...
    Vágom, de sajnos nem vagyok azon a szinten

  3. #63
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet birs320 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ezen a szinten már illene megverni a botokat...
    Kb 40x elmondták már hogy megosztják a zárt lapokat, de nem baj...

  4. #64
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Nyilván trollkodik

  5. #65
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Nlzkm9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem készítettem részletes stat analízist, és nem is fogok.
    A statisztikák elemzése nélkül szerintem nem valami korrekt dolog egy csomó játékos nevét leírni mint gyanúsított. omyg0t például évek óta nagy nyerő MTT játékos akinek Pads1161-el van közös stable-je, holla@yoboy pedig kb 10 éve pókerezik, jelenleg éppen a WSOP-n küldi.

    Persze lehet, hogy az általad leírt játékosok között van bot/csaló, de valószínűleg te se örülnél neki, ha felmerülne a neved egy ilyen ügyben, úgy hogy a vádló semmiféle bizonyítékot nem prezentál.
    Harvey, topin, Soma85 and 1 others like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #66
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom ez fordítva is előfordulhat és évek múlva akár az is kiderülhet hogy esetleg a tisztességesnek hitt termek sem voltak tisztességesek....
    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Téged mi motivál arra hogy itt hírdezsd az igét?
    Téged mi motivál arra, hogy évek óta megjelenj kb. minden topikban, melyben egyes tagok teljesen indokolt kérdéseket tesznek fel egy olyan dologról, melyről nem tudhatunk biztosat, s tégy úgy, mintha a kérdések nem lennének indokoltak?
    ronInter, pethetiti and Lola like this.

  7. #67
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A statisztikák elemzése nélkül szerintem nem valami korrekt dolog egy csomó játékos nevét leírni mint gyanúsított. omyg0t például évek óta nagy nyerő MTT játékos akinek Pads1161-el van közös stable-je, holla@yoboy pedig kb 10 éve pókerezik, jelenleg éppen a WSOP-n küldi.

    Persze lehet, hogy az általad leírt játékosok között van bot/csaló, de valószínűleg te se örülnél neki, ha felmerülne a neved egy ilyen ügyben, úgy hogy a vádló semmiféle bizonyítékot nem prezentál.

    Ne keverjük össze a dolgokat.
    Én nem gyanúsítottam senkit, én leírtam egy listát, hogy kikről tudom elképzelni. Ezt a listát nagyjából 30 perc alatt írtam, nem néztem utána senkinek se, és nem is tettem semmi olyan kijelentést, hogy ők botok lennének.

    Hát már hogy ne lennék boldog ha felmerülne a nevem az ügy kapcsán?
    Az azt jelenti hogy valamit jól csinálsz.
    Néztem 2+2-n is Pastafiore meggyanúsította Mandzukicot, az meg totál besérült tőle :facepalm: Ahelyett, hogy örülne neki, hogy csóri Pasta nem tudott vele mit kezdeni az asztaloknál.

  8. #68
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek és megmondom őszintén egyre jobban el is megy a kedvem az egész onlinepokertöl,mert ez már nem az,2006ban kezdtem 8 évig csak ebböl éltem szóval tudom miröl beszélek.Azt figyelgessem ,hogy aki éppen agyonver az most tényleg jó játékos és azért tart itt mert éppen tehetséges vagy éppen egy bot.Pont ezért,akkor igy van értelme magad fejleszteni,tanulni,mikor a csalók hosszutávon igy is ugy is leszednek,és nagyon ugy néz ki,hogy mint látható nem tudják ki szürni még a PS sem akkor más hálozatba mi mehet????!!!
    minek szűrné ki amikor valószínűleg ő maga is rengeteg botot üzemeltet?
    és ha ezek nem is az övéi voltak generálták a forgalmat és akkor hol a gond?
    Ultar likes this.

  9. #69
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet topin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért nem kerül szóba ilyen esetekben sosem, hogy a teremnek köze van ezekhez a számlákhoz?

    Fantazmagória: ha a botok generálják a játékokat..ugyanúgy beülhet "fish" bot is ezekhez az asztalokhoz..ezzel még több zárt kártyát lehet megosztani, a nyerő botok pedig kapják az akciót folyamatosan..ha "központilag" intézik a bizniszt, akkor a rake is a zsákban landol, ami fedezheti a "fish" veszteségeit..de asztalszámban, akcióban jelentősen nagyobb számot kapunk, ami újabb játékokat generál.

    Amúgy egy "chatelő" bot megírása, egyáltalán nem nagy mutatvány..komolyabb programozók esetében, pedig alap, hogy fejlődjön, tanuljon a bot..

    Egyáltalán nem lepődnék meg, ha szépen lassan egyre több hasonló cikk jelenne meg és idővel kiderülne, hogy nem az rng van manipulálva, ahogy azt sokan vizionálják dühöngésük közepette, hanem tömegesen bukkanna fel több ezer bot (reg/fish egyaránt) a póker csillagok között...

    nem meglepő, hogy nem központilag jönnek a hírek..
    én erre évek óta rájöttem akkor a termek biztos még régebben

  10. #70
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    fish bot az minek? Van aki csinál fish botot?

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •