Oldal: 149 / 215 ElsőElső ... 4999139147148149150151159199 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.481 - 1.490 (2147) összesen
Like Tree327Likes

Téma: 888poker

  1. #1481
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet változott a HH felépítése is.
    Ez esetben egy upgrade kell a pt4 részéről?

  2. #1482
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Jó ideje nem követem a 888 eseményeket, lényegében most kivannak 'tiltva' a magyarok, vagy továbbra is problémamentesen játszható a terem? (már amennyire 888on lehet probléma nélkül játszani)
    It's just a ride.

  3. #1483
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Ha be enged lépni akkor tied a pálya.
    (Csak senki se tudja, hogy ténylegesen meddig még.)
    bravesoul likes this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #1484
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó ideje nem követem a 888 eseményeket, lényegében most kivannak 'tiltva' a magyarok, vagy továbbra is problémamentesen játszható a terem? (már amennyire 888on lehet probléma nélkül játszani)
    Nekem is megy semmi gond, csak ne írj nekik mert egyből bezárnak. Nem minden magyart tiltottak ki, simán mehet a be és kifizetés, nincs gond. És ha véletlenül lenne is bent pénzed, de közbe zárolnának akkor is kifizetnek.
    bravesoul likes this.

  5. #1485
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    Én kb. két hete beszéltem a supportossal, nem tiltottak ki, sőt még reload bónuszt is ajánlott

  6. #1486
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    This is the Operations Department at Cassava Enterprises (Gibraltar) Ltd. Cassava Enterprises manage operational services for 888poker. We are contacting you with regards to your account with username "PLiv91".

    This email is to inform you that we have taken a decision to cancel your account with us. Please note that a cashout request on your behalf has been made for your bankroll amount and will be paid in accordance with our policies.

    I ask that you refrain from opening new accounts owned or operated by us, as these too will be closed and no monies refunded.

    Regards,
    Operations Team
    Cassava Enterprises (Gibraltar) Ltd.
    operations@cassava.net


    ilyen volt már valakinek? Azzal indokolják, hogy nem játszom eleget rajta és csak bónusz versenyekre utalgatok be amiket játszok, amikről folyton emailt kapok

  7. #1487
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Én itt nem látok ilyen indoklást

  8. #1488
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Az egy másik levél volt:

    This is the Operations Team at 888poker and we are contacting you with regards to your account with username "PLiv91".

    Thank you for your reply to my query regarding your deposit and withdrawal pattern.

    You state that you deposit in order to take advantage of our Freeroll offers. Please note that we offer these rewards as a way of thanking our loyal members for their patronage on our site.

    You are making your deposits for the express reason of playing with free tickets and bonuses. There is an expectation that you will use your own funds in addition to the bonuses received to enjoy playing.

    Please ensure that in future your deposits are reflective of your intended play and not purely as a way to receive a bonus

    Your account is available for your continued enjoyment, but please note that if this pattern occurs again your account may be closed without further notice.

    Regards,
    Operations Team
    operations@cassava.net

  9. #1489
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Amúgy tudja valaki ki felügyeli őket? Vagy ez against terms & conditions? Kétlem hogy ezzel ellene mentem a szabályzatnak

  10. #1490
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Tata
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Ja bocsi itt az első levél:
    This is the Operations Team at 888poker and we are contacting you with regards to your account with username "PLiv91".

    Your account has come to my attention due to recent activity indicating that you have deposited and cashed out with very little game play.

    Please would you contact us as soon as possible to explain the reason for this.

    Your account has been restricted pending receipt of your explanation.

    Regards,
    Operations Team
    operations@cassava.net

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •