Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Nyerd meg a 10 db FitBit okoskarkötő egyikét 1 eurós versenyünkön!

  1. #21
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    A struktúra miatt is szeretek előre tájékozódni.
    Persze volt olyan is, hogy elbambultam aztán már verseny közben jött a meglepetés...
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #22
    Újonc Noemail avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 16.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Igen, nem először fordul elő, de ha annyira akartatok volna játszani, akkor nem előtte pár perccel regeltek... ilyen egyszerű a történet

  3. #23
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Elnézést kérünk a 19 órás kezdés miatt. :-( Legutóbb mikor 19:00-ás ipoker server idő kezdést kértünk, 21 órakor kezdődött a verseny.

    Legjobb tudásunk szerint cselekedtünk. Megnéztük mi az eltérés az ipoker server idő és a magyar idő között. Mikor leadtuk a Paddy Powernek a verseny setup kérelmét 2 óra volt a különbség, ezért ipoker idő szerint 18 órára kértük.


    Miután kikerült a lobbyba a verseny, megnéztük és ellenőriztük, akkor jó volt a beállítás.

    Az egyetlen magyarázat amit eltudunk képzelni, hogy az utóbbi pár napban az ipoker server idején állítottak, és ezzel a verseny is egy órával előrébb került.

    Amúgy minden verseny setup kérésnél vastag betűvel, pirosra színezve jelezzük a termeknek, hogy 20:00 CET időt kérünk és hogy nézzenek utána, hogy ez éppen milyen ipoker server időt jelent. Sajnos sokszor még ez is kevés :-(

  4. #24
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    LOL csuda egy társulat ez az ipoker

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, nem először fordul elő, de ha annyira akartatok volna játszani, akkor nem előtte pár perccel regeltek... ilyen egyszerű a történet
    Igen, a pókeres életritmus általában arról szól, hogy percre pontosan meg tudom mondani, mikor leszek gép előtt, kipihent, üzemképes, józan, jóllakott, éppen ezért hetekre előre regelek a versenyekre.
    Dinokaposvar likes this.

  6. #26
    Újonc Noemail avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 16.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, a pókeres életritmus általában arról szól, hogy percre pontosan meg tudom mondani, mikor leszek gép előtt, kipihent, üzemképes, józan, jóllakott, éppen ezért hetekre előre regelek a versenyekre.
    Ez nem a pókeres életritmusról szól, hanem az igénytelenségről. Ha nem veszed a fáradtságot, hogy előre lecsekkold a versenyt, ami kb 1 perc, akkor magadra vess... magyarázhatod a bizonyítványod, de felesleges...
    Csuhi81 likes this.

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Noemail eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem a pókeres életritmusról szól, hanem az igénytelenségről. Ha nem veszed a fáradtságot, hogy előre lecsekkold a versenyt, ami kb 1 perc, akkor magadra vess... magyarázhatod a bizonyítványod, de felesleges...
    És ha azt mondom, hogy reggel háromnegyed 10 körül megnéztem, és akkor azt írták, hogy 10 óra múlva kezdődik, ebből én 20 órára következtettem, akkor nem csak igénytelen vagyok, hanem hülye is igaz?

    Egyébként viccet félretéve, szerintem nem elsősorban nekem kéne lecsekkolnom napokkal előre, hanem annak, aki kiírta.

  8. #28
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha azt mondom, hogy reggel háromnegyed 10 körül megnéztem, és akkor azt írták, hogy 10 óra múlva kezdődik, ebből én 20 órára következtettem, akkor nem csak igénytelen vagyok, hanem hülye is igaz?
    Na ez a másik nagy újítása a termeknek, amit baromira nem csípek, én számolgassam, hogy mikor is kezdődik ténylegesen az a szaarság, ehh
    (Nem ipoker specifikus, és egy pimf kapcsoló lehetne Settingsben, hogy kinek hogy jobb.)
    Csuhi81 likes this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 12. 17.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    6 nap telt el a verseny befejezésétől, de még nem kaptam vissza jelzést, hogy jogosult vagyoka nyereményre (8 helyezett lettem), napok óta csak hiteget az Akadémia ügyfélszolgálata. van valaki akinek vissza jeleztek, hogy jogosult a nyereményre?

  10. #30
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet msnm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6 nap telt el a verseny befejezésétől, de még nem kaptam vissza jelzést, hogy jogosult vagyoka nyereményre (8 helyezett lettem), napok óta csak hiteget az Akadémia ügyfélszolgálata. van valaki akinek vissza jeleztek, hogy jogosult a nyereményre?

    A nyertesek jogosultságainak ellenőrzése folyamatban van. Sajnos még nem kaptunk visszajelzést a Paddypowertől ez ügyben, de folyamatosan sürgetjük őket. Megértésetek és türelmetek köszönjük!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •