Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (60) összesen
Like Tree49Likes

Téma: A skier_5-szoftver lavinát indított - a PokerStars fellépést fontolgat bizonyos segédszoftverek ellen

  1. #21
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Inkognito asztalok miert lennenek jok? Semmi history nem lenne senkivel. Kb az nyerne aki a lejobb gto t jatsza.. meg szarabb lenne a hobbistaknak

  2. #22
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    tiltsák be az összeset, a póker sajnos már nem igazi póker, inkább egy adatbázis olvasás amihez valójában nem kell olyan sok ész szvsz
    budz-i likes this.

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tiltsák be az összeset, a póker sajnos már nem igazi póker, inkább egy adatbázis olvasás amihez valójában nem kell olyan sok ész szvsz
    Szóval akkor sokkal könnyebb nyerni, ugye?
    Relax* and Fiatal like this.

  4. #24
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tiltsák be az összeset, a póker sajnos már nem igazi póker, inkább egy adatbázis olvasás amihez valójában nem kell olyan sok ész szvsz
    akkor menj élőbe

  5. #25
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tiltsák be az összeset, a póker sajnos már nem igazi póker, inkább egy adatbázis olvasás amihez valójában nem kell olyan sok ész szvsz
    Akkor te már rengeteget nyerhettél. De nem igazán értem. Tele vagy lével, mert rengeteget nyertél hála az adatbázis olvasós képességeidnek, erre betiltanád a segédsoftvereket? :O Oda szarsz ahonnan eszel fiam? Nem túl guszta...

    Egyébként réges rég tettem egy ajánlatot neked, hogy játszok ellened valamit amihez nincs HUD, egy kis 2-7TD vagy 8game... De nem nagyon akartál, csalódott vagyok.
    Csuhi81 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #26
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    A PokerStove miért tiltott? És az equilab miért nem?
    RegGeri likes this.

  7. #27
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor te már rengeteget nyerhettél. De nem igazán értem. Tele vagy lével, mert rengeteget nyertél hála az adatbázis olvasós képességeidnek, erre betiltanád a segédsoftvereket? :O Oda szarsz ahonnan eszel fiam? Nem túl guszta...

    Egyébként réges rég tettem egy ajánlatot neked, hogy játszok ellened valamit amihez nincs HUD, egy kis 2-7TD vagy 8game... De nem nagyon akartál, csalódott vagyok.
    tudod én nem veszem olyan komolyan a pókert, mert nem ebből áll az életem nem ebből élek ez csak mellékes. és ez olyan mint az autóvezetés, ha van ABS TC etc etc akkor a vezetők közti különbség csökken, ahogy a pókerben is. a kérdés ki mennyire veszi komolyan, mennyire tanulja meg a győzelemhez szükséges adatbázis olvasást. ha nem lenne ABS TC (segédszoftver) akkor jobban kijönne szvsz a különbség. nem véletlenül nehéz szintet lépni egy bizonyos magasság után, mivel már mindenki elég jó játékos hála az ilyen segédszoftvereknek.

    és őszintém mondom h nem érdekel h ki mit irnyál ezért, meg az odamondogatást h te biztos milliomos vagy, mert nem érdekel. ti féltitek a kis életeteket mert ebből éltek,és ez megnehezítené a dolgotokat. én meg nem ebből élek úgyh rám semmilyen hatással nem lenne. szimplán az emberi leleményesség ,agyjáték lenne nagyobb százalékban a siker kulcsa mint ami mostmegy.

    csalódott lehetsz, mert neked ez az életed a póker. h itt fitogtasd a tudásodat és földbetipord a másikat, engem spec nem izgat h te mennyire vagy sikeres a pókerben, az sem érdekel h szarrá húggyá vernél abban.és igen, nem volt időm ezzel foglalkozni, nyugodtan rámsütheted azt h beszari alak vagyok, ha neked ez így jobb. vagy könyveld el győzelemnek ezt. munka és egyetem és tanulás mellett eléggé behatárolt az h még új szakágat is megtanuljak,ezért sem tudtam felkészülni.
    Utoljára módosítva: Fu által: 2015. 06. 17. 18:19
    Szigi, budz-i and Gülfi like this.

  8. #28
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudod én nem veszem olyan komolyan a pókert, mert nem ebből áll az életem nem ebből élek ez csak mellékes. és ez olyan mint az autóvezetés, ha van ABS TC etc etc akkor a vezetők közti különbség csökken, ahogy a pókerben is. a kérdés ki mennyire veszi komolyan, mennyire tanulja meg a győzelemhez szükséges adatbázis olvasást. ha nem lenne ABS TC (segédszoftver) akkor jobban kijönne szvsz a különbség. nem véletlenül nehéz szintet lépni egy bizonyos magasság után, mivel már mindenki elég jó játékos hála az ilyen segédszoftvereknek.

    és őszintém mondom h nem érdekel h ki mit irnyál ezért, meg az odamondogatást h te biztos milliomos vagy, mert nem érdekel. ti féltitek a kis életeteket mert ebből éltek,és ez megnehezítené a dolgotokat. én meg nem ebből élek úgyh rám semmilyen hatással nem lenne. szimplán az emberi leleményesség ,agyjáték lenne nagyobb százalékban a siker kulcsa mint ami mostmegy.

    csalódott lehetsz, mert neked ez az életed a póker. h itt fitogtasd a tudásodat és földbetipord a másikat, engem spec nem izgat h te mennyire vagy sikeres a pókerben, az sem érdekel h szarrá húggyá vernél abban.és igen, nem volt időm ezzel foglalkozni, nyugodtan rámsütheted azt h beszari alak vagyok, ha neked ez így jobb. vagy könyveld el győzelemnek ezt. munka és egyetem és tanulás mellett eléggé behatárolt az h még új szakágat is megtanuljak,ezért sem tudtam felkészülni.
    Engem csak az érdekel, hogy miért beszélsz baromságokat, ha fogalmad sincs, hogy működik valami. Jó, tudom, Magyarországon mindenki mindenhez ért. Csak mégsem. Hülyeséget írogatni arra egy fórumra van időd, de milliókat keresni egy kis adatbázis-olvasással már nincs. Szomorú.
    Csuhi81 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #29
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem csak az érdekel, hogy miért beszélsz baromságokat, ha fogalmad sincs, hogy működik valami. Jó, tudom, Magyarországon mindenki mindenhez ért. Csak mégsem. Hülyeséget írogatni arra egy fórumra van időd, de milliókat keresni egy kis adatbázis-olvasással már nincs. Szomorú.
    aha, fogalmam sincs valamiről LOL

    tudod több féle ember létezik, van olyan ember aki újat talál fel van aki közösségben szeret dolgozni és van aki otthon egyedül pókerezik. mindenki mást szeret csinálni.
    csak úgy általánosságban, miből gondolod h én nem egy orvos /mérnök/ ügyvéd vagyok aki most lehet h egy időigényesebb periódusban van de később sokkalta többet kaszálnak, mint pl te. a pénz meg nem minden. lehet téged ez boldogít h milliókat keresel, de nem egy emberrel dumáltam már erről , h oké h több százezret keres pókerrel , de ****re unja a játékot, de még mindig jobban él mintha napi 8 órában lapátolná a szart. de látom megy a szúrkálódás h most mért fórumozok és mért nem pókerezek. és tudod mért? mert ehhez van kedvem fölösleges ilyeneket írnod mert lepattan rólam. és azért mert esetleg többet keresel nálam, lehet h én hasznosabb munkát végzek mint te (mert még mindig nem tudsz rólam semmit).
    Szigi likes this.

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Tőled is megkérdezem, Fu: hány asztalon tolod?

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •