Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (60) összesen
Like Tree49Likes

Téma: A skier_5-szoftver lavinát indított - a PokerStars fellépést fontolgat bizonyos segédszoftverek ellen

  1. #31
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    5-10, mikor h

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Köszi, felírtam.
    crazy3317 likes this.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aha, fogalmam sincs valamiről LOL

    lehet téged ez boldogít h milliókat keresel, de nem egy emberrel dumáltam már erről , h oké h több százezret keres pókerrel , de ****re unja a játékot,
    Lool nehogy azt hidd már hogy roky milliókat keres pókerből, max éves szinten esetleg...

  4. #34
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    én nem hiszek semmit, csak olyan nagy magabiztossággal ír h feltételezni lehet h aki ilyen magasszinten ugatja le a másikat az sokat visz haza

  5. #35
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet h én hasznosabb munkát végzek mint te
    Gúd lák!
    Legyen ez a sìrkövemre vésve pls!

  6. #36
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Erről az egészről egy mondóka jutott az eszembe...,"minden napra egy tojás" A PS is erre tendál,mindennap jön valami gyomorforgató gennység a site-ról.....vagy a felhasználókról....kiváncsi lennék/vagyok 1-2 magyar pro-ra,hogy milyen statjuk lesz ezek után....
    Utoljára módosítva: Lola által: 2015. 06. 17. 21:31

  7. #37
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Nekem tetszene ha eltunnenek a szoftverek biztos vagyok benne hogy a nosebleed teteken evek ota ilyen szoftverekkel jatszanak tobben is. Aztan persze a sok hasznalat utan egyszeruen megtanuljak osztonbol a helyes moveokat. Szerintem kabe akkora kulonbseg nem hasznalni vs hasznalni hudot mint hud vs tiltott szoftverek. Abban meg bizzos vagyok hogy a legjobban rinyalo regularoknak semmi lelkiismeret furdalasuk nincs ha egy hud nelkuli fisht kopasztanak meg. Ennyi
    Mágika likes this.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    biztos vagyok benne hogy a nosebleed teteken evek ota ilyen szoftverekkel jatszanak tobben is. Aztan persze a sok hasznalat utan egyszeruen megtanuljak osztonbol a helyes moveokat.
    OMG

  9. #39
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aha, fogalmam sincs valamiről LOL

    tudod több féle ember létezik, van olyan ember aki újat talál fel van aki közösségben szeret dolgozni és van aki otthon egyedül pókerezik. mindenki mást szeret csinálni.
    csak úgy általánosságban, miből gondolod h én nem egy orvos /mérnök/ ügyvéd vagyok aki most lehet h egy időigényesebb periódusban van de később sokkalta többet kaszálnak, mint pl te. a pénz meg nem minden. lehet téged ez boldogít h milliókat keresel, de nem egy emberrel dumáltam már erről , h oké h több százezret keres pókerrel , de ****re unja a játékot, de még mindig jobban él mintha napi 8 órában lapátolná a szart. de látom megy a szúrkálódás h most mért fórumozok és mért nem pókerezek. és tudod mért? mert ehhez van kedvem fölösleges ilyeneket írnod mert lepattan rólam. és azért mert esetleg többet keresel nálam, lehet h én hasznosabb munkát végzek mint te (mert még mindig nem tudsz rólam semmit).
    Olyan fokú ez a mellébeszélés, hogy hihetetlen. Itt senki nem beszélt arról ki mennyit keres, meg, hogy a póker hasznos-e a társadalom számára vagy sem (nyilván nem túlzottan). A téma az volt, hogy betiltatnál valamit, mert úgy gondolod, hogy káros, és vagy sosem próbáltad, hiába lett volna rá lehetőséged, vagy nem érted, hogy működik. A HUD nem egy bot, igen, megkönnyíti a játékot, különösen a többasztalozást, de döntést nem hoz helyettem, attól, hogy van x statisztikám az ellenfélről, még gondolkodnom kell a lépéseken.

    Nyerő voltam azelőtt is, hogy lett volna HUDom, főleg egy olyan játékban, ahol eleve nem is volt lehetőség semmit se használni. Mikor komolyabban elkezdtem holdemezni szükség volt a HUDra, mert mindenki haszálta, +asztalszám miatt is fontos volt. Aztán kell a modernebb tracker, a modernebb HUD, mert ha mások fejlődnek a korral te meg nem akkor lemaradsz. Lehet panaszkodni (mint te) vagy lehet alkalmazkodni. A mezőny meg olyan, hogy egyre kevesebb a hobbyjátékos a gyengébb profikat is meg kell verni, különben lemorzsolódik az ember.

    Szerencsére azért megvan a választás lehetősége mindenkinek. Tiszta játékot szeretnél, mindenféle statisztika, tracker stb. nélkül? Lehet játszani Unibeten, ott minden ilyen ki lett szórva.

    Sok sikert ahhoz amit csinálsz, bármi is az! Én annak idején a pókert választottam, mert ehhez volt affinitásom, beletettem a munkát, hogy nyerő legyek, ha ez elitélendő a szemedben, lelked rajta. Van felsőfokú végzettségem is emellett, igyekszem az angoltudásom is pofozgatni, nem hiszem, hogy a póker számomra örök érvényű dolog, igyekszem, hogy több lábon tudjak állni. De még ez a prioritás egyelőre.
    OldRknight, Theci85 and Csuhi81 like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #40
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lool nehogy azt hidd már hogy roky milliókat keres pókerből, max éves szinten esetleg...
    Szerencsére elég ha én tudom, mivel mennyit keresek, én sem turkálok más zsebében, nincs közöm hozzá. Egyesek szerint én egyébként is asztaliteniszből élek.
    Csuhi81, TedHeris88 and Mágika like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •