Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 60 (60) összesen
Like Tree49Likes

Téma: A skier_5-szoftver lavinát indított - a PokerStars fellépést fontolgat bizonyos segédszoftverek ellen

  1. #51
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy jo lenne egy pokeres bejegyzes is lassan mar bulvar meg travelakademiava valunk. Nem mintha az nem lenne jo csak nemi szakma is johetne mar
    Kaptam egy ákát akciókra má nememléxem de én emeltem az bisztos valamelyik megatta nem volt á, ká a flopba ijenkor mitkénehogykéne? Agresziv cébet vagy csekpus?

    Tudom, Te nem ilyesmikre gondoltál, de én ezeket szeretem.

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nem jól játszottad meg! AA pre csak limp:-P nehogy már körfoldot kapj!

  3. #53
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Köszcsi puszcsi! Am lehet tleg áá volt nem áká.

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szivcsi! Bocs elnéztem a handet! Biztos a bonyolultsága elvitte a figyelmem!:-)

  5. #55
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    LOLcsi!

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet egy másik Fórumról, de nagyon is igaz:

    "Ez teljesen hulyeseg, sok jatekos fogja virtual machineben futtatni a programokat.

    Flopzilla, equilab, etc ha valaki nagyon használni akarja és nem akarja VM-ben futtatni, akkor vesz egy 100k olcso laptopot... vagy egy 60k asztali gepet. Én pl equilabot futtatni nem latom ertelmet jatek kozben.

    Sajnos az online poker nem az az online poker, ami evekkel ezelott volt. Es itt nem arra gondolok, hogy kevesebb a fish-ami amugy igaz. Hanem az iszonyat durva segedszoftverekre, pl AJAdvantage, Notecadddy edge premium csomagok, amik akar utcarol utcara megmondjak neked, hogy mit csinalj. Vagyis nem mondjak meg, csak kidobja badgebe, hogy az ellenfel 58% tobbet dob Axxsss boardokon a cbetre BU vs BB mint a limit atlaga... Es ez egy barki altal elerheto add on,nem beszeltunk azokrol a softwarekrol, amiket sutyiban, a profitod %ert tudsz megvenni, vagy havi 200-500+ dollarokert. HU sng-ben Skier5 szoftvere, amirol nem tudni minden reszletet, de azt pl igen, hogy van egy resze, amit a hangoddal aktivalsz. "Button 87o 8bb" és feldobja a tablazatot. Es itt nem egy gagyi(sorry ) PS KKT-re vagy P&F tablazatre kell gondolni. Sokan azt suttogjak, hogy ez a szoftver csak igen kicsi resze- maga Skier5 irta ezt rola 2+2. Akik hasznaltak elegge szepen nyertek, amibol persze %-t adtak.

    A kovetkezo problema, ami ugyancsak a SWekhez tartozik azok a Script-ek. Itt megint csak az van, hogy kinek van gyorsabb scriptje- vagyis lefordítva egyszerure ki fizet tobbet egy programozonak. Amiket MS playerek hasznalnak, azok kb (3-)4-5ezer $-ba kerulnek, plusz a nagyon komoly scriptekert havidijat is fizetnek, maskulonben a programozonak nincs ertelme energiat belefektetni az updatebe.

    2+2 mondta valaki, hogy az online poker mar nem teljesen a jatektudasrol szol, hanem a szoftverek ismereterol, illetve ha te magad nem ertesz a szoftverekhez, akkor pedig arrol, hogy felberelj valakit, aki igen, es havidijat, vagy profit% adj neki. Abszolut egyetertek.

    Masik oriasi problema a jatekoskartellek, es szerintem ez a problema nem csak HUSNGben letezik. Szerintem a holecards sharing is nagyobb problema, mint sokan gondoljak.



    Meg mielott barki leszolna, termeszetesen vannak crusherek, akik ezek kozul egyiket sem hasznaljak... Vagy meg a barataiknak is hazudoznak rola, erre sem egy peldat tudok. Vagy 400$ oraberben adjak a coachingot, de amikor a hudrol probalnal kerdezgetni, akkor kinos csend es "figyu az a helyzet, hogy errol nem szeretnek beszelni, ez sajat termek etcetc". Ilyenkor felmerul a kerdes, hogy vajon mekkora reszben tudhato be az adott coach profitja a hudjanak, es vajon ha nem beszelhet a hudrol es a segedszoftverekrol, amiket hasznal, akkor fair-e elkerni a 400$, mivel ugye mindenki ugy vesz orakat, hogy megnezi, hogy az adott player mekkora nyero- de ugye ez egy masik kerdes. Ugyanez a helyzet a nyilt oldalak coachaival is. "hm1 hudot hasznalok". "nem hasznalok hudot". Csak a VPIP /PFR van kint. Aha...

    Ezutan jonnek a botbotranyok... Pl 200Zoom is volt par bot, pl eleg sokatmondo nevu IDDQD5, aki egy idoben 4bbket openelt buttonrol es elegge nagy crusher volt, . Vagy a jelenlegi PLO botring, valoszinuleg zart kartyak megosztasaval.
    "

    Kiegészítésnek még annyit hogy sok pokeres híroldal nem hozza le az online pokerrel kapcsolatos negatív híreket.

    Sok ismerősöm kérdezgeti érdemes-e belevágni az online pokerbe és kurvára nem tudom azt mondani hogy igen. 6 éve ebből élek, szóval tudom miről beszélek. Egyedül egyre nehezebb.

    Backing csoportba meg nem fogok belépni, mert senkinek nem leszek a kutyája pokerben, akkor inkább elmegyek dolgozni. Hál isten mindig ügyeltem rá hogy legyen B-terv (diploma+megtanultam 2 nyelvet) de még így is nehéz véltani ekkora lyukkal a szakmai önéletrajzban. De ismerek pl olyat aki erre tett fel mindent mert régen jól ment de most már egyre kevésbé, na vele és a hozzá hasonlókkal nem tudom mi lesz.
    nightfury likes this.

  7. #57
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Nem nagyon van ötletem, mit tudnak a termek ezek ellen érdemben tenni.

    Magánemberként meg csak legeslegvégső esetben tegyél fel mindent egy lapra.

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOLcsi!
    Egész pontosan Rolcsi,de útálom,ha így szólítanak:-P

  9. #59
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Engem hobbi pókeresként az is zavar, hogy sokszor nálam okosabb emberekkel ülök egy asztalnál. Javasolnám a PS-nak, hogy regisztrációnál töltessenek ki egy IQ tesztet mindenkivel és legyenek elkülönítve kategóriákban a játékosok. Ilyen kategóriákra gondolok: 1) Nagyon buta, 2) Buta, 3) Átlagos értelmi képességű, 4) Okos, 5) Zseni. Ha valaki csal és szándékosan rosszul tölti ki a tesztet, akkor úgyis kiderül, mert sokat fog nyerni. Tehát, ha valaki feltűnően sokat nyer az 1-4 kategóriákban (mondjuk 1 bb/100-nál többet), akkor zárolják a számláját és tiltsák ki. Ezzel biztosítható lesz a buta, vesztő játékosok egészséges aránya és a játékélményük is.
    Szerintem.
    Pat, Csuhi81 and klemi666 like this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #60
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    éN meg azt fontolgatom folyamatos DDoS támadást kell indítani a PS ellen.. hogy legalább egy fél évig ne működjön a site.. ha nem értenek belőle, le kell őket gyilkolni

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •