Oldal: 281 / 315 ElsőElső ... 181231271279280281282283291 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.801 - 2.810 (3142) összesen
Like Tree675Likes

Téma: Az online szerencsejáték szabályozása Magyarországon

  1. #2801
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Az is itt a gond szerintem, hogy nincs és nem is volt lobbi ereje a pókerszövetségnek sem pl.
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #2802
    Újonc BMalloy62 avatara
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet benyo87h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden nap bebizonyítja a kormány hogy megérett a pusztulásra!

    Szerintem a legnagyobb baj, hogy nincs alternatíva. Minden szemétségével, mutyijával, diktatórikus módszereivel egyfajta stabilitást hozott, még akkor is, ha nem élünk túl jól.

    A mostani helyzetet is jól példázza, hogy a baloldalnak esélye nincs növekedni, mert kormánynál is alkalmatlanabb szereplőket tömörít.

    Legjobban a helyzetet a mostani a menekültügyi téma is jól szemlélteti. A kormány kommunikációján simán lehet fogást találni, erre a baloldal mit csinál:

    1, Nincs menekültkérdés, foglalkozzunk inkább a mutyival. --> Dilettáns válasz.
    2, Ne legyünk nácik, hisz 56'-ban mi is menekültünk, fogadjuk be mind. --> Csak azt felejtik el, hogy Európában szocializálódott nemzetről beszélünk, ahol főleg szakképzett emberek hagyták el az ország. Ezek az arabok/afrikaiak nagy része még írni se tud, nem hogy orvos/mérnök legyen.
    3, Nem itt akarnak élni, hanem nyugaton. --> Igen ám, csak azután visszabasszák őket hozzánk. Még mindig jobb Mo. élni, mint olyan országban ahol normális wécé sincs, nem hogy oktatás, egészségügy stb.

    De szerintem a legfontosabb, hogy a baloldalon több olyan ember van, aki kimondottan magyar ellenes, simán lövetne a tömegbe, bármit megtenne, csak hogy hatalma legyen. És sajnos ők a leghangosabbak.



    Én most kicsit elkezdtem parázni, mert nagyon megforgatta a kormány a hülyeség kerekét szerencsejáték ügyben és félek attól, hogy mindenkit ki fognak tenni az országból, csak a szerencsejáték zrt és a Vajna Művek maradnak.. Nem fogja megérni a többi szolgáltatónak, hogy hosszú évekig pereskedjenek a kormánnyal...

  3. #2803
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az is itt a gond szerintem, hogy nincs és nem is volt lobbi ereje a pókerszövetségnek sem pl.
    Csak annak van lobbiereje ebben az országban aki elég közel van a fideszhez.
    Ne félj ha lázár pókerezne már régen adómentes lenne az onlinepoker.

  4. #2804
    Újonc BMalloy62 avatara
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak annak van lobbiereje ebben az országban aki elég közel van a fideszhez.
    Ne félj ha lázár pókerezne már régen adómentes lenne az onlinepoker.
    Ez minden országban így működik.

  5. #2805
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet BMalloy62 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Minden szemétségével, mutyijával, diktatórikus módszereivel egyfajta stabilitást hozott
    Arra a stabilitásra gondolsz amit a visszamenőleges törvénykezés ad?
    Vagy arra amit az 1 nap alatt a haverok érdekében elfogadott törvénykezés?
    Vagy arra amit a törvények vagy akár az alkotmány hozzáigazítása a tetteinkhez törvénykezés hozott?

    Egyébként Észak-Korea-ban is egyfajta stabilitás van, valahogy mégis kevesen vágynak olyan helyen élni.

  6. #2806
    Újonc BMalloy62 avatara
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arra a stabilitásra gondolsz amit a visszamenőleges törvénykezés ad?
    Vagy arra amit az 1 nap alatt a haverok érdekében elfogadott törvénykezés?
    Vagy arra amit a törvények vagy akár az alkotmány hozzáigazítása a tetteinkhez törvénykezés hozott?

    Egyébként Észak-Korea-ban is egyfajta stabilitás van, valahogy mégis kevesen vágynak olyan helyen élni.
    Ezekből az átlag ember semmit sem érzékel. Robotol tovább. Csak azt látja hogy olcsóbb a rezsi, a fizetés ugyan olyan szar.
    A példád nagyon gyenge, mert ott ezért a hozzászólásért az egész családodat ledarálnák kutyakajának, nálunk például az origon/444 minden áldott nap több száz orbán ellenes hsz. születik. Salzburgi elmebetegtől kezdve a nőverő ******ig minden van.
    Amúgy az egész helyzet a baloldalnak köszönhető, nekik köszönd meg. Amíg Bolgár/Paul Lendvai/Kertész Imi/Heller Ági meg a többi mondja a magáét, addig a Fidesz hatalmon lesz.

    Én magamat baloldalinak mondom, de a magyar baloldaltól kiráz a hideg. De ne offoljunk, nem ez a téma.
    Utoljára módosítva: BMalloy62 által: 2015. 06. 25. 23:07

  7. #2807
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    OFF: aki bal- meg jobboldalról képes beszélni a magyar politika kapcsán az tényleg nem tudom hol él.
    BMalloy62 likes this.

  8. #2808
    Újonc BMalloy62 avatara
    Csatlakozott
    2015. 01. 20.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet Carragher_x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF: aki bal- meg jobboldalról képes beszélni a magyar politika kapcsán az tényleg nem tudom hol él.
    rockett likes this.

  9. #2809
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Ahogy az egyik kommentelő megjegyezte:

    "Kapitalizmust nehéz kommunistákkal építtetni." :-D

    De messze nincs vége a történetnek, ne annyizzál. Ez csak a reklámozás, de közben perek folynak, lesz ebből még visszakozás, rendezés, normális feltételek, legalizáció. Előbb-utóbb.
    BMalloy62 likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #2810
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    , lesz ebből még visszakozás, rendezés,.
    Jahh, miután már minden porig lett rombolva...
    "Egon, ez piszok jó!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •