Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (83) összesen
Like Tree87Likes

Téma: Hova tűnt a PPB???

  1. #71
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    "A végtelenbe és tovább"

  2. #72
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Na de hova tűnt Naggeri gyerekek??? Aggódom érte!!
    Lordtebeli and kritttt1888 like this.

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Engedjétek meg, hogy mint a PPB-t belülről ismerő valaki megosszak néhány információt a felmerült kérdésekkel kapcsolatban. Mivel véleményből nyilván csak elfogultat tudnék írni, ezúttal inkább száraz tényekre szorítkoznék.

    - A PPB egyáltalán nem tűnt el, a csoport játékosszáma dinamikusan növekszik, jelen pillanatban több játékosnak nyújtja szolgáltatásait, mint valaha.

    - Az, hogy a vállalt együttműködési időszak lejárta után a játékosok több, mint 95%-a úgy dönt, hogy a PPB-nél marad, arra utal, hogy a játékosok elégedettek az oktatással és a PPB egyéb szolgáltatásaival. A csoport vezetésének deklarált célja, hogy a játékosok többet keressenek a csoport tagjaként, mint amennyit egyedül keresnének. A folytatás mellett döntő játékosok kiemelkedően magas aránya alapján arra lehet következtetni, hogy ez az esetek döntő többségében sikeresen teljesül.

    - A PPB soraiban jelenleg tizen rendelkeznek Supernova Elite státusszal a PS-en, és arra számítunk, hogy év végére ez a szám nagyjából 16-ra emelkedik. Nem tudunk olyan - akár hazai, akár külföldi - backing csoportról, amely hasonló számokat tudna felmutatni.

    - Bár a Cash Game részleg indulásával kapcsolatban valóban felmerültek apróbb nehézségek (amelyek azóta korrigálásra kerültek), ezt a részleget is egy kiemelkedő eredményekkel és egyben komoly edzői tapasztalattal rendelkező, mellesleg Supernova Elite státusszal bíró játékos vezeti.

    -A PPB a csoportba felvételt nyárt játékosok mindegyikének egy hónapos próbaidőt biztosít, amely alatt a játékos teljesen szabadon, kötelezettségektől és következményektől mentesen eldöntheti, hogy szeretné-e vállalni a hosszabb idejű együttműködést. A próbahónap alatt az együttműködés megszakítása mellett döntő játékosok aránya a csoport indulásától a mai napig számított teljes időszakra fél százalék, azaza 0.5% alatt van.

    További felmerülő kérdésekre szívesen válaszolok.

    GL,

    sawweee
    Politikában is a világ legjobbjai lennétek.

  4. #74
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na de hova tűnt Naggeri gyerekek??? Aggódom érte!!
    +1 ilyen kevés hsz-el nem akartam neki fórumtémát nyitni, de engem is érdekelne.

    ui:
    Meg egy oktatói állás is a PPB-ben ha a taglalt paraméterek nl200-on elegek hozzá.
    OldRknight likes this.

  5. #75
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ui:
    Meg egy oktatói állás is a PPB-ben ha a taglalt paraméterek nl200-on elegek hozzá.
    Sztem, ha képes vagy saját megad SNE szintet elérni és 20+ asztalon havi kb 250ezer handet is letolni, akkor feltétlenül jelentkezz.
    21PoKeRaRcSuNy likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

  6. #76
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Ahogy nézem csak eltűnt 6max CG a hirdetésből és nincs ott aggrobear/Roleks/Tir-X neve sem...

  7. #77
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Megszűnt teljesen a CG vagy csak nincs új felvétel?

  8. #78
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TE még élsz Holdi?
    Ja, csak évente egyszer nézek fel csak ide. Ha már muszáj pókerrel foglalkoznom, akkor játékpénzért játszom, vagy a játékom fejlesztem.

    De ha már véletlenül erre tévedtem, akkor klasszikus Holdenper-szövegfolyam-->

    Más (emmár nem Balunak ):

    Amúgy a PPB-ről, meg a backingről annyit, hogy akinek nincs szüksége backingre, mert olyan szinten áll, vagy van rengeteg siderollja coachingra, annak nem éri meg backeltnek lennie. De azért a játékosok többségére ez nem igaz.

    Ha pedig már muszáj odaadnod a játékzsetonok egy részét valakinek, akkor a PPB egy elég jó választás.
    Már vagy 4 éve vagyok velük (még mielőtt própókerbekkingnek hívták volna az egészet ), de igazából egy rossz szót sem mondhatok rájuk. Ismertem a 30maxos, a HUHT-s, meg a spines társaságot is, és aki kívülállóként úgy gondolja, hogy gyengék, az kérdezzen meg pár reget, az előbb említett játékokból. Ha objektív az illető, biztos azt mondja, hogy a magyarok (=PPB kb) többsége nagyon szolid, és utál vele játszani.

    Az előbb említett szekciók edzői pedig a limitjeik top regeinek számítanak. Főleg a HUHT-s edzőkről tudok nyilatkozni, de szerintem az EV roit tekintve a limitek top10-15 regjében volt az összes edző.

    Arról meg, hogy megéri-e backingbe jönni?

    Tegyük fel valamilyen játékban, havi 2K játékkal 5% roit tudsz hozni. Az ugye 100bi nyereség. Mivel valószínű nem HS/nosebleedsen gondolkodsz ilyesmin, ezért, ha fejlődni akarsz, akkor coachingra kell járnod. Amire elmegy havi 15bi. A havi költségeidre meg mondjuk 40 bi, illetve félreteszel nehezebb időkre havi 20bi-t. Maradt 25bi, amivel a rollod növelheted.
    Mivel nem árt óvatosnak lenni (saját roll, 5% roi-s játékokban azért lehet variancia), ezért amint megvan a 200bi a következő limitre, akkor lépnél fel (a következő limit az előző duplája). A következő limithez jelenleg 100bi roll van meg (mivel a jelenlegihez 200bi van). Ez azt jelenti, hogy 8 hónap múlva tudsz fellépni.
    Egy év alatt tehát keresel (ha a következő limiten 4% roit hozol), az első limit buy-injeivel számolva (BR-t kivonva): 480bi+360bi (ha az új limiten is félreteszel az új limit 25 buy-injeit havonta, és mondjuk 10bi-t oktatásra költesz). 840 buy-in playmoney egy év alatt, amit magadra költhetsz.

    Backingben mondjuk letolsz kicsivel több játékot (mert mindenki többet tol, motiváljátok egymást). Mondjuk havi 2,5K-t, és itt is 5% a roid. Két hónap után, viszont mondja a backer, hogy szintet léphetsz.
    A két hónap alatt 250bi-t nyertél, aminek mondjuk a felét megtarthatod (de lehet, hogy többet is akár).
    Tolod 7 hónapig a következő szinten, ahol szintén havi 2,5K játékot tolsz, de kicsivel jobban hozol, mintha magadtól tolnád (a többiekkel elemzel, coaching, stb), így itt is 5% roit sikerül hozni.
    875 bi (az új limittel nézve), aminek mondjuk a fele a tiéd, vagyis, ha az első limittel számolunk akkor 875 bi a profitod.
    A maradék 3 hónapban az új limiten tolod. Itt is lemegy 2,5K, de ez már nehezebb szint, így csak 3% roit tudsz hozni. 225bi-t nyersz a 3 hónap alatt, aminek a fele a tiéd. Ez a limit az első négyszerese playmoneyban, szóval az első bi-vel számolva 450 buy-in a részed.

    Szóval backingben egy év alatt ezzel szemben (mivel nem kellett coachingra költened, nem kellett rollra félretenni, és dinamikusan léphettél szinteket; illetve a közösség, és az edzőid kicsit jobb teljesítményre sarkalltak): 1450 buy-in nyertél!
    Laza 610 buy-innel több, mint az egyéni.

    Egyáltalán nem elrugaszkodott dolog ez szerintem, még ennél durvább változás is lehetséges a backing hatására...
    És akkor még nem volt szó egy csomó mindenről (közösség, találkozók, softwarek, mental része, stb).

    Nem PPB promó (bár szerintem objektíven is az egyik legjobb ajánlat az övék...magyarok közül pedig amennyire én látom, a legjobb deal náluk van), de ha már annyira hülye vagy, hogy a playmoney asztalokon szeretnél kaszálni, és megnyerni a kenyérre valót, akkor a legtöbb embernek a backing a legjobb megoldás.

    Bár szerintem, aki ilyenen gondolkodik, inkább menjen el egyetemre, vagy OKJ-ra, aztán tanuljon valami normális dolgot
    balu999 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #79
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem PPB promó
    Ááá, dehogy
    (Nem mintha zavarna.)
    "Egon, ez piszok jó!"

  10. #80
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Nekem hiányoznak ezek a hosszú Holdenperes esszék a fórumról :P
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •