Oldal: 20 / 30 ElsőElső ... 101819202122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (291) összesen
Like Tree156Likes

Téma: Fontos információk – Változások július 1-től a Póker Akadémián

  1. #191
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Az vagy ez miért fáj? Minek neked gép, ha nem tudod használni. Le kell neked centiről centire írni mindent? Mi vagy egy szaros gyerek aki nem tud olvasni? Arra nem vagy hajlandó, hogy kikeresd a választ vagy megnézz egy videot pl a zenmate telepítéséről? Gondolom a kaját is beviszik neked, ne, hogy kimenj, vicc. Ezt hívják technika analfabétának mint te vagy. Lehet száj-karatézni, de felesleges. Nos én Nem veszek kocsit mert nem tudok vezetni, azért meg minek legyen, hogy álljon évekig? Kb ez a tablett vagy számítógép történet is, ha van akkor meg kéne tanulni kezelni, vagy nem kell venni és kész.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 06. 30. 13:00

  2. #192
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az vagy ez miért fáj? Minek neked gép, ha nem tudod használni. Le kell neked centiről centire írni mindent? Mi vagy egy szaros gyerek aki nem tud olvasni? Arra nem vagy hajlandó, hogy kikeresd a választ vagy megnézz egy videot pl a zenmate telepítéséről? Gondolom a kaját is beviszik neked, ne, hogy kimenj, vicc. Ezt hívják technika analfabétának mint te vagy.
    Kicsit több tiszteletet kellene másoknak megadni.
    Az élet más területén amiben Ő jó, Te is csak pislognál.

  3. #193
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben! Kösz az eddigi segítséget,majd keresek egy türelmesebb arcot! Mindent úgy csináltam,ahogy mondtad! Se ikon,se ha rákattintok a telepítve cuccra nem adja ki azt a 2 opciót amit mondtál!
    Távolból ehhez már nincs több ötletem, ezért írtam. Ha valaki személyesen ránéz, egy pillanat alatt útbaigazít
    "Egon, ez piszok jó!"

  4. #194
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Itt a lényeg, hogy legyen önálló keressen a neten megoldást rá és ne más mondja meg neki, szóról szóra mit hogyan kell csinálni. Nyugi ezt a gyerekemnek is elmondom, legyen kreatív keresse meg a megoldást. Nem teszek mindent elé mert ő lusta.

  5. #195
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az vagy ez miért fáj? Minek neked gép, ha nem tudod használni. Le kell neked centiről centire írni mindent? Mi vagy egy szaros gyerek aki nem tud olvasni? Arra nem vagy hajlandó, hogy kikeresd a választ vagy megnézz egy videot pl a zenmate telepítéséről? Gondolom a kaját is beviszik neked, ne, hogy kimenj, vicc. Ezt hívják technika analfabétának mint te vagy. Lehet száj-karatézni, de felesleges. Nos én Nem veszek kocsit mert nem tudok vezetni, azért meg minek legyen, hogy álljon évekig? Kb ez a tablett vagy számítógép történet is, ha van akkor meg kéne tanulni kezelni, vagy nem kell venni és kész.
    Oh,köszönöm eme magas röptű kioktatást! Ajánlom figyelmedbe a helyesírási szabályzatot! Persze,ha nem forgatod és nem tudsz helyesen írni,akkor inkább ne tedd! Ezt nem nevelték beléd? Lehet a gyermeked meg neked tudna ebben hasznos tanácsokat adni! Ülj oda mellé délután,amikor a házi feladatát írja! Mi van,ha épp tanulófázisba vagyok a tablett kezelésébe? Erre nem gondoltál okoska? Gondolom te mindent autodidakta módon tanultál meg! "Lerí" rólad mekkora zseni vagy!
    Utoljára módosítva: csiga19794 által: 2015. 06. 30. 15:57

  6. #196
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Távolból ehhez már nincs több ötletem, ezért írtam. Ha valaki személyesen ránéz, egy pillanat alatt útbaigazít
    Gondolom ezt a megjegyzést is csak a távolból mered felvállalni! Miért is személyeskedsz? Úgy gondolom megköszöntem a segítségedet! Mindent úgy csináltam,ahogy javasoltad!

  7. #197
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Megismétlem: engem nem zavartak a kérdések, sőt, még csak fel sem csigáztak!

    Nyugi van és béke.
    Lassan a rendes nyár is ránk kösznt!
    "Egon, ez piszok jó!"

  8. #198
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megismétlem: engem nem zavartak a kérdések, sőt, még csak fel sem csigázta

    Nyugi van és béke.
    Lassan a rendes nyár is ránk kösznt!
    Ok! Gg! Most valóban benéztem 1 betűt! Rádnéz-ránéz:-P
    Úgy látszik gepárd leoltott teljesen!
    Kösz a segítséget! Így jártam,majd tolom pc-ről,ott sikerült! Itt nem megy!
    Gg gl! Peace!
    Mágika likes this.

  9. #199
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Nem ígérek semmit mert elvben 3-tól dolgom lesz, de azért írd meg, hogy milyen tableted van.
    Jöhet privátba is.
    csiga19794 likes this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  10. #200
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Ránéztem még egyszer a tabletre.
    Az a gyanúm, hogy neked a play a Chrome-ban jött be, mert ott valóban csak annyi látszik, hogy installed.
    Viszont: a Play alkalmazást kéne elindítsd, aminek elvben ilyesmi ikonjának kéne lennie:
    http://phandroid.s3.amazonaws.com/wp...on-bag-new.jpg
    Itt jön az, hogy ha nem frissül magától a rendszered akkor nem biztos hogy ilyen az ikon, meg amúgy is a különböző gyártóké simán eltérhet némileg... Szóval valami hasonlót keress a programjaid között.
    "Egon, ez piszok jó!"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •