Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Róma - Mit ajánlotok a városban?

  1. #21
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En most pont itt vagyok, de semmit nem mondok, hisz mindig mindent jobban tudsz.
    Imádok vitázni, de az infókért hálás vagyok, nálam itt ebben a városban bárki tapasztaltabb lesz aki egyszer járt már itt. Szóval köszönöm.

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja es a colosseo metromegallonal a kijaratnal 3,5 a viz 10 meter seta es 2,5, mig sorban allsz 1 euro a niggerektol, de ha bemesz, akkor a csapbol ingyen jon. az emeleten kulonosen hideg. es ezt mar buktad: honap elso vasarnapja ingyenes a belepes ide is es a forum romanumra is, egyebkent 12,5. roma kartya abszolut felejtos. /17. alkalommal vagyok itt- hidd el./ egyebkent ha a colosseumnal jarsz mindenkepp menj fel a san pietro in vincoliba. 5 perc seta hegynek fel, de a mozest sehol mashol nem lathatod.
    Úgy készülök, hogy bárhova megyünk mindig legyen nálunk egy palack víz, amit utántöltünk majd ahol tudunk. A hónap első vasárnapjáról tudok, de fix program miatt ezt nem tudtuk volna úgy szervezni... Roma kártyát a múzeumhoz érted, hogy felejtős, vagy a közlekedésre is? Ha utóbbi, akkor mi a legjobb megoldás?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    18 euro a 72 oras jegy Mindenre jo. Elso hasznalattol szamit. Egyszeruen nem eri meg kombinalgatni a kartyat, mert vannak benne olyan dolgok amit sose neznel meg.
    Bakker, 1 palack viz? 40 fok van. Van ez az olasz sor 6,6 decis. Mult heten firenzeben voltunk. Amikor kijottunk az uffizibol kettot ittam meg 5 perc alatt es csak azert alltam meg, mert pont bezart a csaj.este 7 ora volt es csak 36 fok. Itt most 40.
    rockett likes this.

  3. #23
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    2 literesre gondoltam. Sörözés is lesz majd, Firenze meg szeptemberi terv, remélem összejön az is.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Előttem nagyjából leírtak mindent. Roma pass első alkalommal szinte kötelező, már csak azért is megéri, mert priority-vel juthatsz be a Colosseumba. Ilyenkor nyáron lehet, hogy órákat is sorakozhatsz a másik sorban.

    Trastevere-t is írták már, ezt is határozottan javaslom. Hangulatos kis utcák, kiváló éttermek és ha este ki akartok mozdulni, Trastevere a legjobb választás. Van egy nagyon jó hely, ahol olasz kézműves söröket tudsz inni:

    https://www.facebook.com/pages/MA-CH...066545?fref=ts

    Kicsit drága, de megéri. Valamelyik évben a világ legjobb pub-jának választották.

    Ami kimarad az útikönyvekből a Narancsliget/Parco Savello (Aventinus). Ez a Circus maximustól nem messze van. Egy domb, ahonnan remek a kilátás és még narancsot is ehetsz a fáról

    Ja és készülj fel, hogy úton-útfélen selfie botot árulnak. Én sokszor már azon gondolkodtam, hogy megveszek egyet, hogy széttörjem a fején

    Ja még annyi, hogy amikor én vettem roma pass-t (2006), akkor ingyenes volt vele a tömegközlekedés
    rockett likes this.

  5. #25
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Pedro83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja és készülj fel, hogy úton-útfélen selfie botot árulnak. Én sokszor már azon gondolkodtam, hogy megveszek egyet, hogy széttörjem a fején
    Na meg vizet. mindenhol kút van, de úton-útfélen vizet árulnak. Első éjszaka kb. azzal álmodtam, hogy "wótör wótör, vanjuro, vótör, vanjuró-vanjuró". Tök idegesítőek

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •