Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 38 (38) összesen
Like Tree3Likes

Téma: ptamas94 bemutatkozása

  1. #31
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem minden magyar számláját zárolták(szerencsére az enyémet se)

    Pontosan... nem igazán fair, hogy a magyarok nagy részét kitiltották, a másik része meg maradhatott, de én azért marhára örülök hogy azok között vagyok akik maradhattak... most még.
    Sajnálnék innen elhúzni, főleg hogy lassan 10$-12$-os is lehet a BI-nem mtt-n.
    Meg hát a HU is, olyan mocskosul gyenge a mezőny hogy nem igaz.. jó nekem itt.

  2. #32
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    pontosan így van szerencsések vagyunk hogy tolhatjuk

  3. #33
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én is vissza fogok menni 888-ra! A HU-ot milyen struktúrával játszod és milyen téten? Lehet azt is kipróbálom, omahát toltam NL10-en írtó gyenge a mezőny ott is!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  4. #34
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Először is, válaszolva a kérdésedre Netrol, 10,50$ Turbo Hu, 11$ Show Me HU, 12,50$ ST HU és 25$ ST HU ezeket játszom... de egyáltalán nem nagy mennyiségben, teljesen mértékben az mtt tölti ki a mindennapjaimat, másfél hete írtam utoljára ehhez a topichoz, azóta már HU-ban is felmentem 25$ tétre, és mtt-n is 1$-3$-ról már 5$-7$-12$-s mttken is indulok... összegezve a 2 hetet, hát óriási szopás ami történik, baromi nagy lemákolások sorozata, ilyenek hogy játszok az 5k garin 4 órát, 2 hely még ITM, hátsó poziból KK-val pusholok sb bbre, bb call A6 al és jön az ász, plusz legalább 5-6x sikerült megnyitnom a final tablet azzal, hogy kiestem... pont a nagy scoreok előtt, de hát ez van, küzdök mint a barom, hogy elérjem a célomat idővel.
    Szerencsére látom a fejlődést magamon, egyre jobban sikerül belőnöm a rangeket, már a magasabb nevezésű mttken is vannak sikereim, szóval jó lesz ez.. tegnap délután pl. volt egy 3. helyem, turn nut sorom volt és direkt overbet allin mentem a fishre hogy jöjjön a flushdrawal, és kajak be is callolta magas lappal FD-vel, és le is esett neki szépen, ma meg egy 2. hely, majdnem 400 emberből, 90-10-el indult a HU, az első handben kikaptam... a fish szétszedett mindenkit ilyen 56o meg k2 ilyenekkel végigallinozott és mindenkit kicsapott...6,6 millával kezdte a HU-t, míg én 600k val..
    Ennyi ennek a 2 hétnek az összegzése... ha kapnék egy mtt csoporttól egy ajánlatot, valószínűleg elfogadnám egyébként.
    Jelentkezem, ha lesz mivel, gl.
    Csuhi81 likes this.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Jó lesz az sikerülni fog!
    GL!

  6. #36
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lesz az sikerülni fog!
    GL!


    Köszönöm, remélem is

  7. #37
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Üdv!
    Problémám támadt, ráadásul marha nagy....
    2 napja nincs 888, de csak nekem... nem jutok el a lobbyig sem, sokáig tölt majd kiírja hogy: Unable to connect. Please try again or contact member support.
    Na most, sem az internet kapcsolatommal nincs gond, mivel úgy hasít mint máskor, sem az accountommal, mert tegnap megnéztem, egy másik számítógépről máshonnan be tudok lépni a fiókomban, semmi gond körülötte.
    Megvolt a 888 törlés és újratelepítés is, kibaszottul ideges vagyok most már, mert hétfőtől akartam még nagyobb sebességbe kapcsolni és még jobban ráülni az mtt-k mellett a HU-ra, mert iszonyat jól ment ezen a héten.
    De nem tudok már semmit csinálni, azt meg ugye mindenki tudja, hogy a 888 supportjának felesleges lenne írnom.
    Aki megnyitja a lobbyból a cashiert előugrik ugyan a 888 chat, de ha nem befizetéssel vannak a gondjai, akkor a nyomorék egész egyszerűen kinyomja az illetőt, és oldja meg a problémát ahogy tudja... szánalmas.
    Tud valaki segíteni, hogy ez miért történik? Valaki aki ugyanezzel a problémával szenved/ett? Van megoldás?

  8. #38
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    nálam fut rendesen

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •