Oldal: 349 / 370 ElsőElső ... 249299339347348349350351359 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.481 - 3.490 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #3481
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 16.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Az elsőt FREE Limited Plan mert a többinél meg kell adni a fizetési adatokat is és levonjak automatikusan a díjat ha lejárt a 3 nap próba
    Utoljára módosítva: Rapaz által: 2015. 07. 11. 12:15

  2. #3482
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    A gond az everestnél az elérési útvonal miatt van ami ez: en.everestpoker.com viszont ők meg ezt javasolják https://hu.everestpoker.org/ és itt a bibi. Megírtam ezt nekik és kértem őket, hogy javítsák ki. Remélem a szoftveresek megoldják hamar és nem kell VPN-t használni mert e-miatt már számlákat zárt be pl. a gala pokert több embernél mert tiltott a VPN.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 07. 11. 13:22

  3. #3483
    Újonc Noemail avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 16.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    Akkor még mindig nem megy ez a hulladék nektek sem, igaz?

  4. #3484
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 06.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    És akkor a vpn-el kapcsolatban mi a helyzet az everestnél?Lehet használni?

  5. #3485
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 16.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Nem tudom de nekem prompt cashout and delete lesz

  6. #3486
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Everest update:
    Szeretném tájékoztatni, hogy az említett problémát már továbbítottuk technikai osztályunknak, akik mindent megtesznek, hogy a lehető leghamarabb megoldódjon a belépési probléma.
    Szeretném továbbá tájékoztatni, hogy oldalunkat továbbra is elérheti a hu.everestpoker.org címen.
    A VPN használata valóban megoldja a bejelentkezési problémát azonban oldalunkon nem megengedett a használata, ezért szeretném megkérni, hogy legyen szíves megvárni amíg illetékes osztályunk orvosolja a felmerült problémát.

    Köszönjük szíves megértését és együttműködését!

  7. #3487
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Everest update:
    Szeretném tájékoztatni, hogy az említett problémát már továbbítottuk technikai osztályunknak, akik mindent megtesznek, hogy a lehető leghamarabb megoldódjon a belépési probléma.
    Szeretném továbbá tájékoztatni, hogy oldalunkat továbbra is elérheti a hu.everestpoker.org címen.
    A VPN használata valóban megoldja a bejelentkezési problémát azonban oldalunkon nem megengedett a használata, ezért szeretném megkérni, hogy legyen szíves megvárni amíg illetékes osztályunk orvosolja a felmerült problémát.

    Köszönjük szíves megértését és együttműködését!
    Az jó.Én akadémia supportot kérdeztem ,azt mondták toljam nyugodtan vpn-el ,nem lesz gond.Remélem nem is lesz ,de most inkább nem erőltetem pár napig.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  8. #3488
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Akadémia jót tanácsol, ügyesek. Azt, hogy engedik-e a használatát közvetlenül egy oldaltól kell megkérdezni, és nem egy fórumtól. Ez igaz itt is, és a konkurenciánál is. Ha tolja valaki VPN-el kizárást kap. Ez elég egyértelmű válasz az Everestől, sőt több ipoker terem kifejezetten tiltja a használatát. És, ha meg valaki arra hivatkozik, hogy ez és ez a fórum azt mondta neki, hogy nyugodtan használhat VPN-t nem zárják ki az kicsit hülyén jön ki. Kizárás esetén. Én azért írtam a fenti Everest választ mert nem akarom, hogy VPN miatt kizárjanak valakit. Csak tisztáztam a VPN kérdést.
    Shaikon and Satyi1 like this.

  9. #3489
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akadémia jót tanácsol, ügyesek. Azt, hogy engedik-e a használatát közvetlenül egy oldaltól kell megkérdezni, és nem egy fórumtól. Ez igaz itt is, és a konkurenciánál is. Ha tolja valaki VPN-el kizárást kap. Ez elég egyértelmű válasz az Everestől, sőt több ipoker terem kifejezetten tiltja a használatát. És, ha meg valaki arra hivatkozik, hogy ez és ez a fórum azt mondta neki, hogy nyugodtan használhat VPN-t nem zárják ki az kicsit hülyén jön ki. Kizárás esetén. Én azért írtam a fenti Everest választ mert nem akarom, hogy VPN miatt kizárjanak valakit. Csak tisztáztam a VPN kérdést.
    Én neked adok igazat .Ezért nem is játszok amíg helyre nem áll a rend.
    vargepard likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  10. #3490
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Megjött a válasz ezt a beállítást kell követni.
    Szeretném tájékoztatni, hogy technikai osztályunk visszajelzése alapján, sikerült kijavítani a bejelentkezés során felmerült problémát.

    Szeretném megkérni, hogy legyen szíves elvégezni az alábbi beállításokat, majd ismételten megpróbálni bejelentkezni a Póker alkalmazásba és továbbítani részünkre tapasztalatait:
    - törölni a cookie-kat, cache útvonalakat, ideiglenes internet fájlokat az Internet Explorer böngészőben,
    - ideiglenesen kikapcsolni a tűzfalat és a vírusirtót
    - frissíteni az Adobe Flash Player programot az Internet Explorer böngészőben
    - ezt követően újratelepíteni a klienst – ehhez kérem, ismét töltse le pókerszoftverünk legújabb verzióját a https://hu.everestpoker.org/Landing oldalról.

    Köszönjük szíves együttműködését és megértését!

    Amennyiben további kérdése merülne fel, kérjük ne habozzon kapcsolatba lépni velünk!

    Tisztelettel:
    Attila,
    Everest Ügyfélszolgálat

    Működik simán.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 07. 13. 15:19
    Shaikon and TominhoPA like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •