Oldal: 569 / 709 ElsőElső ... 69469519559567568569570571579619669 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.681 - 5.690 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5681
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam működött az ATM-es megoldás!
    Lehet csak elütöttél valamit.
    Nem emlékszel, hogy melyik bank ATM-je volt?
    Lehet, hogy ellütöttem, de azért erre kicsi az esély, úgyhogy csak ez maradt (illetve persze most nem fogom eldobni egyből a régi kdot )
    "Egon, ez piszok jó!"

  2. #5682
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 15.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nem tudok a PS-ről kifizetést kezdeményezni a Skrill számlámra, eddig még sosem volt gond vele. Most a kifizetési lehetőségeimnél meg sem jelenik a Skrill, pedig arról fizettem be és már ki is egy jó párszor. Ha volna valakinek ötlete, hogy miért van ez, annak örülnék!

  3. #5683
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Nem fizettél be máshonnan? Mert akkor először oda kell legalább annyit kifizetni amennyit előtte be, aztán mehet a többi opció. Amúgy meg dobj nekik egy üzit, hamar válaszolnak. (magyarul is lehet a contact supportban)

  4. #5684
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 15.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Nem fizettem be, csak innen, és ki is fizetek mindig gond nélkül. De már több mint egy éve fizettem be és azóta csak ki. az nem gond?

  5. #5685
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Szabi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nem tudok a PS-ről kifizetést kezdeményezni a Skrill számlámra, eddig még sosem volt gond vele. Most a kifizetési lehetőségeimnél meg sem jelenik a Skrill, pedig arról fizettem be és már ki is egy jó párszor. Ha volna valakinek ötlete, hogy miért van ez, annak örülnék!
    Véletlenül nincs bekapcsolva a zenmate vagy a VPN? Mert akkor jelentkezik ez a hiba. Van olyan terem aminél a kifizetés feltétel aktív Skrill számla(fél-egy évben befizetés volt erről) ez csak tipp.

  6. #5686
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 15.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Köszi a tippet! De sajnos, nem azzal van a gond, kikapcsoltam. Most írtam a supportnak. Mennyi idő kb míg válaszolnak, tudja valaki?

  7. #5687
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    A Skrill sup? Áltba jó pár nap vagy hét. Viszont egyszerűbb, ha befizetsz 10$ a PS-re Skrillről és utána megnézed, hogy ott van Skrill. Vagy told át FTP-re és onnan kérj kifizetést. A PS sup max 48 óra.

  8. #5688
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 15.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    De azt jelzi, hogy én Skrillről fizettem be már, és a befizetésnél és a gyorsbefizetésnél is ott van a Skrill, csak a kifizetésnél nincs. Amúgy a PS sup-nak írtam, remélem megoldják.

  9. #5689
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Szabi88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fizettem be, csak innen, és ki is fizetek mindig gond nélkül. De már több mint egy éve fizettem be és azóta csak ki. az nem gond?
    Ps support nagyon gyorsan válaszol. Az lesz a legbiztosabb.
    De amúgy rémlik olyasmi, hogy félévente kell deposit arról a számláról, ahová a kifizetések mennek. De ez úgy emlékszem másik teremnél volt. Igaz bevezettek már pár baromságot mióta átvették a céget, szóval könnyen elképzelhető, hogy kell majd egy minimum deposit a kiutalás előtt.
    Szabi88 likes this.

  10. #5690
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 10. 15.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Én is csak arra tudok gondolni, mintha olvastam volna ilyesmit valahol. De addig nem fizetek be míg nem válaszoltak. Sajna még nem írtak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •