Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Greyboy
  • 1 Post By Pedro83

Téma: A 888poker bevezette a pause tournament funkciót a kapcsolódási problémák miatt

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A 888poker bevezette a pause tournament funkciót a kapcsolódási problémák miatt


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Ez szép és jó, viszont legutóbb raiselték a flop top settemet egy nagy buyin-ű tornán, amikor kaptam egy pause-t, amiről tudni kell, hogy az adott leosztásnak onnan busto, és a következővel folytatódik. Ettől függetlenül korrekt a terem, mert amelyik versenyen akár 1 lapot is nem láttam a hiba miatt, visszaadták a nevezési díjat, még a legnagyobb versenyekét is. Azért én még kivárok, amíg megoldódik a dolog, mert roppant bosszantó így játszani, nem beszélve arról, hogy a kliens ki is szokott fagyni egy-egy leállásnál, és van, hogy fél óra után enged vissza, így meg nem sok értelme van.
    Csuhi81 likes this.

  3. #3
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Lehet 1milliárd $-t nem a partyra hanem egy sofverre kéne költeni?

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szép és jó, viszont legutóbb raiselték a flop top settemet egy nagy buyin-ű tornán, amikor kaptam egy pause-t, amiről tudni kell, hogy az adott leosztásnak onnan busto, és a következővel folytatódik. Ettől függetlenül korrekt a terem, mert amelyik versenyen akár 1 lapot is nem láttam a hiba miatt, visszaadták a nevezési díjat, még a legnagyobb versenyekét is. Azért én még kivárok, amíg megoldódik a dolog, mert roppant bosszantó így játszani, nem beszélve arról, hogy a kliens ki is szokott fagyni egy-egy leállásnál, és van, hogy fél óra után enged vissza, így meg nem sok értelme van.
    Automatikusan visszakaptad, vagy reklamáltál az ügyfélszolgálatnál? Én tegnap elégeltem meg és megreklamáltam, de kiszúrták a szemem 24 euroval. Mondjuk több mint a semmi, de nem ennyit költöttem mtt-re az elmúlt pár héten. Szégyen amúgy, hogy 3 hete nem képesek megoldani a problémát...
    fejes1988 likes this.

  5. #5
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Nekem az a gyanúm, hogy ez is támadás miatt lehet, csak nem akarják kifelé kommunikálni, hogy ne ijesszék el az új befizetőket. Gondolom, egy új játékos (régi se) nem szívesen tesz olyan terembe pénzt, amit hackerek támadnak. Más esetben én is furcsának találnám, hogy ilyen régóta nem tudnak megoldani egy ilyen problémát. De ez csak összeesküvés-elmélet.

  6. #6
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az a gyanúm, hogy ez is támadás miatt lehet, csak nem akarják kifelé kommunikálni, hogy ne ijesszék el az új befizetőket. Gondolom, egy új játékos (régi se) nem szívesen tesz olyan terembe pénzt, amit hackerek támadnak. Más esetben én is furcsának találnám, hogy ilyen régóta nem tudnak megoldani egy ilyen problémát. De ez csak összeesküvés-elmélet.
    Ebbe igazad van de a stars 2 nap alatt megoldotta , és a pénz nem lehet akadály ha most akarnak venni termet így az ö hibályuk hogy nem oldják meg

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Kaptam egy bonust,kipróbáltam betudok lépni.
    Ez azt jelenti,hogy ha eddig nem akkor ezután már nem tiltanak ki?
    Vagy mi a helyzet most?

  8. #8
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    valószínű hogy már nem tiltanak 4 hónap telt már el a kivonulás óta

  9. #9
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez szép és jó, viszont legutóbb raiselték a flop top settemet egy nagy buyin-ű tornán, amikor kaptam egy pause-t, amiről tudni kell, hogy az adott leosztásnak onnan busto, és a következővel folytatódik. Ettől függetlenül korrekt a terem, mert amelyik versenyen akár 1 lapot is nem láttam a hiba miatt, visszaadták a nevezési díjat, még a legnagyobb versenyekét is. Azért én még kivárok, amíg megoldódik a dolog, mert roppant bosszantó így játszani, nem beszélve arról, hogy a kliens ki is szokott fagyni egy-egy leállásnál, és van, hogy fél óra után enged vissza, így meg nem sok értelme van.
    Szerencses vagy, nekem ugy kellett tobbszori levelvaltas utan rimankodni hogy egyaltalan a verseny buyineket adjak vissza, azt sem ismertek el, hogy naluk van a hiba, az en internetemre kentek az egeszet, hiaba irtam, hogy egy teljes pokerforum tapasztalt adott idoben hasonlo problemat. Tortent mindez mar 2 honapja kb.
    Insta otthagytam en is oket, pedig az egyik kedvenc siteom volt. De igy tenyleg nincs ertelme, majd ha kijavitjak, esetleg.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet Pedro83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Automatikusan visszakaptad, vagy reklamáltál az ügyfélszolgálatnál? Én tegnap elégeltem meg és megreklamáltam, de kiszúrták a szemem 24 euroval. Mondjuk több mint a semmi, de nem ennyit költöttem mtt-re az elmúlt pár héten. Szégyen amúgy, hogy 3 hete nem képesek megoldani a problémát...
    Reklamáltam, három egymást követő napon. Összeírtam, hogy melyik versenyeket érintette, összesen 800$ értékben adtak vissza nevezéseket. De 1 levélnél egyszer sem kellett több, a válasszal együtt a pénzt is küldték.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •