Oldal: 214 / 246 ElsőElső ... 114164204212213214215216224 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.131 - 2.140 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2131
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet player09 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lassan megtelik a meghajtóm amire HM menti a handeket!Elég amatőr vagyok a témában...Mit lehet tenni?Esetleg ha régebbi mappákat törlök a HM adatbázisból az gond lehet a HM működés szempontjából?
    A segítséget előre is köszönöm!
    Ha csak úgy beletörölsz, az bármilyen program esetén gondot okozhat.
    Amiket törölhetsz:
    postgresql/data/pg_log mappa tartalma (régen előfordult, hogy több GB felesleges log fájl volt benne, mostanában törlődik nálam, de nem vagyok benne biztos, hogy a HM változtatott-e ezen, vagy az egyik takarító program törli)
    HMArchiv mappa tartalmát átrakhatod másik meghajtóra (esetleg HM-ben is átállíthatod, hogy máshová mentse, de ez nem olyan nagy helyet foglal)
    Vagy megpróbálhatod a felesleges fájlokat törölni (pl Advanced System Care, CCleaner), csak ezeknél nem árt átfutni a beállításokat, hogy olyat ne töröljön, ami később kellhet (pl böngészési előzmények).

    A HM Home fülnél a Database-re kattintva meg tudod nézni mekkora az adatbázis. Legvégső esetben (vagy ha régi handek is vannak benne) akkor abból is lehet törölni, de először a korábban leírtakat próbáld meg szerintem.
    Belassulni/akadozni szokott a gép a HM használata közben?

  2. #2132
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 21.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Ebben a mappában(postgresql/data/pg_log mappa tartalma)tényleg csak felesleges fájlok vannak?Csak mert a mérete 118Gigára rúg.....Nem tudom ebből mi törölhető és mi nem.Elnézést ha nagyon amatőr a kérdésem..

  3. #2133
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha csak úgy beletörölsz, az bármilyen program esetén gondot okozhat.
    Amiket törölhetsz:
    postgresql/data/pg_log mappa tartalma (régen előfordult, hogy több GB felesleges log fájl volt benne, mostanában törlődik nálam, de nem vagyok benne biztos, hogy a HM változtatott-e ezen, vagy az egyik takarító program törli)
    HMArchiv mappa tartalmát átrakhatod másik meghajtóra (esetleg HM-ben is átállíthatod, hogy máshová mentse, de ez nem olyan nagy helyet foglal)
    Vagy megpróbálhatod a felesleges fájlokat törölni (pl Advanced System Care, CCleaner), csak ezeknél nem árt átfutni a beállításokat, hogy olyat ne töröljön, ami később kellhet (pl böngészési előzmények).

    A HM Home fülnél a Database-re kattintva meg tudod nézni mekkora az adatbázis. Legvégső esetben (vagy ha régi handek is vannak benne) akkor abból is lehet törölni, de először a korábban leírtakat próbáld meg szerintem.
    Belassulni/akadozni szokott a gép a HM használata közben?
    A pg_log mappa tartalma teljes egészében törölhető? Most néztem meg, nálam 22 GB, picit sokallom.

  4. #2134
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pg_log mappa tartalma teljes egészében törölhető? Most néztem meg, nálam 22 GB, picit sokallom.
    Igen, nyugodtan. Azok csak naplófájlok.

  5. #2135
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet player09 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a mappában(postgresql/data/pg_log mappa tartalma)tényleg csak felesleges fájlok vannak?Csak mert a mérete 118Gigára rúg.....Nem tudom ebből mi törölhető és mi nem.Elnézést ha nagyon amatőr a kérdésem..
    118 giga??? Úristen... A 22 is sok, de az még simán összejöhet 1-2 év alatt. Mióta nem raktad újra a gépet/programot?
    Elvileg csak .log kiterjesztésű fájloknak kell benne lenni. Csak azok vannak? Ha igen, akkor nyugodtan töröld.
    Utoljára módosítva: BT86 által: 2015. 07. 07. 13:41

  6. #2136
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 21.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítséget!(BT86)Úgy néz ki így megoldódott a problémám.

  7. #2137
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    A Table Scanner 2 ami a HM2höz jár az működik az új Pokerstars 7 kliens-el? 2014-es kommentek szerint nincs support,a Stars 6-os verziójára nem tudok visszatérni magát a szoftvert mégis árulják..Csak nálam nem megy a dolog? Mindössze kipróbálnám,eddig még nem használtam.

    Szerk.: Megvan, beta update
    Utoljára módosítva: gab1ka által: 2015. 08. 03. 09:14

  8. #2138
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás Postresql kapcsolódási probléma

    Sziasztok! Több hónapi kihagyás után kedvem támadt játszani,erre a hm2 be belépve ezt az ablakot dobta ki nekem a gép! holdem manager 2.0 wizard : Connect to PostgreSQL Databese,/ The PostreSQL service cannot be found/ innen kezdve nem tudom mit kell csinálni! Valaki segitsen nekem!
    Utoljára módosítva: cimbi79 által: 2015. 08. 03. 16:03

  9. #2139
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet cimbi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Több hónapi kihagyás után kedvem támadt játszani,erre a hm2 be belépve ezt az ablakot dobta ki nekem a gép! holdem manager 2.0 wizard : Connect to PostgreSQL Databese,/ The PostreSQL service cannot be found/ innen kezdve nem tudom mit kell csinálni! Valaki segitsen nekem!
    Indítsd el a Start menü/postgresql/start servert, majd utána a HM-et, hátha segít!

  10. #2140
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Hali
    Melyik az a stat?
    BvB stat , sb-ről ha limpelek ,hány százelékban emel rá ?
    a másik stat pedig ennek a folytatása,hány százalékban CBetel ?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •