Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ibiza

Téma: Ike Haxton bevallotta, tudott a NoelHayes csalásról

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ike Haxton bevallotta, tudott a NoelHayes csalásról


  2. #2
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Végleges eltilást Haxtonnak és Hastingsnek is minden Amaya álltal szervezett , sponzorált játékból az egyetlen elfogadható büntetés.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Vagjuk le a fejet is
    TedHeris88 likes this.

  4. #4
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Ha azt nem is, de minimum rúgjuk (rúgják) szét a seggét!
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Így is van máglyára az egyikkel azért mert multiaccolt, mert a saját accján nem kapott elég akciót, máglyára a másikkal, hogy nem dobta fel, és nem koboztatta el az accon levő összes (nyílván nem kevés) pénzt, máglyára minden kezdő rakebackproval, aki anyukája nevén is kijátszik egy FD bónuszt, és máglyára minden backelt játékossal, aki akár csak egy handjét megosztja az edzőjével, az edzők meg egyenesen utolsó kenetet se vehessenek fel előtte!

  6. #6
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így is van máglyára az egyikkel azért mert multiaccolt, mert a saját accján nem kapott elég akciót, máglyára a másikkal, hogy nem dobta fel, és nem koboztatta el az accon levő összes (nyílván nem kevés) pénzt, máglyára minden kezdő rakebackproval, aki anyukája nevén is kijátszik egy FD bónuszt, és máglyára minden backelt játékossal, aki akár csak egy handjét megosztja az edzőjével, az edzők meg egyenesen utolsó kenetet se vehessenek fel előtte!
    Lehet vicceskedni, de hol a határ ami még elfogadható etikailag? Ne mondd, hogy ez így mind rendben van.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #7
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Allen Bicskei mókolja meg az accountját!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet vicceskedni, de hol a határ ami még elfogadható etikailag? Ne mondd, hogy ez így mind rendben van.
    Nem mondom, hogy mind rendben van, sőt, de azok közül, amiket felsoroltam, a legkisebb gáz az, hogy nem nyomta fel. Ha felnyomta volna, és a stars elkoboz Hastingstől mondjuk 1milát, akkor sem néznénk a srácra kedvesen. Sokkal nagyobb gáz, hogy beülök mondjuk egy 180manre, és ha van vkiről mondjuk 5k handem, akkor annak szinte tuti, hogy van rólam 25k handje, és olyan range-ekkel callozgat engem, stb. amiket a backere számolgat ki. De őszintén, mit mondana rám a magyar pókerközösség, ha felnyomnék a starsnál 2-3 backing csoportot, akikről tudom, hogy így vagy úgy megsértik a stars szabályzatát, és ezzel anyagi kárt okoznak konkrétan nekem?

  9. #9
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem mondom, hogy mind rendben van, sőt, de azok közül, amiket felsoroltam, a legkisebb gáz az, hogy nem nyomta fel. Ha felnyomta volna, és a stars elkoboz Hastingstől mondjuk 1milát, akkor sem néznénk a srácra kedvesen. Sokkal nagyobb gáz, hogy beülök mondjuk egy 180manre, és ha van vkiről mondjuk 5k handem, akkor annak szinte tuti, hogy van rólam 25k handje, és olyan range-ekkel callozgat engem, stb. amiket a backere számolgat ki. De őszintén, mit mondana rám a magyar pókerközösség, ha felnyomnék a starsnál 2-3 backing csoportot, akikről tudom, hogy így vagy úgy megsértik a stars szabályzatát, és ezzel anyagi kárt okoznak konkrétan nekem?
    Meglopnak türöd és nem teszel semmit akkor ki a hülye?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meglopnak türöd és nem teszel semmit akkor ki a hülye?
    Kurvára igazad van. Hülye vagyok, mert csak azért mert én vagyok a (vagyis az egyik) károsult, még nem válok NDK házmesterré, nem nyomom fel gyakorlatilag az összes backelt játékost és backert. Tényleg hülyeség ez tőlem, ráadásul könnyen lehet, hogy ha jobban végiggondolom, még erkölcsileg sem ez a helyes döntés.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •