Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érzésjátékos vagyok, sosem használtam olyan programot, ami edge-et ad az ellenfelekkel szemben - Patrik Antonius interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érzésjátékos vagyok, sosem használtam olyan programot, ami edge-et ad az ellenfelekkel szemben - Patrik Antonius interjú


  2. #2
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A mostani EPT Barcelona alatt Antonius 11 perces!! tankelés után dobott egy elég brutál 3-way kasszában (asszem As3d6cJs boardon), iszonyat kiváncsi vagyok, mi lehetett nála. Akkor csak annyit dudorgott a bajsza alatt, hogy két kombináció veri...

    Ekkor Anthony Zinno egy 33-mat borított, a másik játékos pedig 42s-t (FD + GS).

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Azért nem rossz , hogy nem talál magának elégnmagas limitet sr Londonban se Monacóban:-D

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Londonban sztem nagyon nem is fog, tavaly az EPT alatt nem jött össze 10-25 PLO-nál nagyobb. Nem is lesz az éven csak UKIPT.
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2015. 09. 01. 12:29

  5. #5
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    persze, hogy szoftvert használ mindenki, mert engedik. live-ba meg belemásznak a fejedbe. nem tom mi lenne, ha az élő asztaloknál mindenki zacskóval a fején ülne le. lázadoznának, mert nem tudnak arcról olvasgatni?
    banoster likes this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Bezzeg a sportba egyből kib*sszák azt aki doppingol...

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Azért ez nem túl jó hasonlat. Itt egy olyan sw-ről van szó, ami mindenki számára elérhető és nem is kell horribilis összeget fizetni érte. Ha valami illegális sw-ről lenne szó, akkor talán helyes lenne a hasonlat, bár egy hm vagy pt4 nem okozhat egészségügyi problémát, mint elég sok doppingszer...

  8. #8
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Pedro83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez nem túl jó hasonlat. Itt egy olyan sw-ről van szó, ami mindenki számára elérhető és nem is kell horribilis összeget fizetni érte. Ha valami illegális sw-ről lenne szó, akkor talán helyes lenne a hasonlat, bár egy hm vagy pt4 nem okozhat egészségügyi problémát, mint elég sok doppingszer...
    Ha az EV vonaladat és a net won vonaladat nézegeted, akkor okozhat gondot...
    BT86 and Laci24 like this.

  9. #9
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Van szabály, ami megtiltja, hogy zacskóval a fejemen üljek le játszani?

    Azért láttunk már egy-két droidot, kapcnis felsővel, baseball sapkában, napszemüveggel, és két nagy fülhallgatóval, ami beborítja a fél arcát.

    Bár én haveri körben róluk így is mindig minden információt leolvasok. Nikke, kappa, made in china...

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bezzeg a sportba egyből kib*sszák azt aki doppingol...
    : Dddd

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •