Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By iDonkey

Téma: Érdekes póker partik - 2015. 07. 14

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2015. 07. 14

    Lapok:
    Játék: NLHE 6
    max MTT leosztás
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 600
    Nagy vak: 1,200

    Online pókerezel egy $44-os 6-max versenyen, még csak néhány leosztás óta vagy az asztalnál amikor AK lapokat kapsz a nagyvakban. A cutoffban ülő ismeretlen játékos 2,400-ig emel, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy pozicióban lévő ellenfélnél jó-e ilyenkor a megadás...Én 3bet-elném.

  3. #3
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Igen, oop miert jatszanam le? Sima 3bet. Push kizarva

  4. #4
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    3bet-tel tudunk a legnehezebb szituba keveredni, itt szerintem nyomósabb érv az, hogy ismeretlen, mint az hogy OOP vagyunk. Ha vannak tendenciák CO-ról már nyilván más a helyzet, de így nem vagyunk elég deep-ek a 3bet szituációra. Ahhoz meg túl nagy a stack-ünk, hogy visszatoljuk.

  5. #5
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Tobb, mint 30bb neked nem eleg deep a 3bethez? Passzivan jatszak egy AKs-el? Akarhol vagyok, ismeros, vagy ismeretlen az ellenfel, ez nalam insta 3bet, hatulrol meg easy 5bet push

  6. #6
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Értem én
    Nem fejtettem ki, deepnek elég deep egy pre 3betre, de a magyarázat is említi, mi van ha megadást kapsz pre? Mik a tervek postflop? Feladjuk ha nem talál el vagy reverse floatolunk? Ha az a tervünk akkor nem sok értelme van 3betelni sem. Vagy folytatjuk az agressziót airrel? Meddig? Emiatt válhat költségessé a pre 3bet. Nem tudod milyen lightan callol IP, nincs adatunk, így én óvatosabban játszanék ilyen sérülékeny stackméretnél. Ha a standard value 3bet - cbet -line-t nézzük, könnyen lecsökkenhet az spr és még csak turnon leszünk. Ha a passzívabb megoldást választjuk akkor a mi lapunkon/lapjainkon is folytathatja a hívást a CO, akár blöffként, akár dominálva, de ez a verzió már azt hiszem a megoldásban is szerepel.
    kriispirolls and Mr. Shark like this.

  7. #7
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Ertem en de passzolsz egy top kombinaciot, es flop checkfoldolod? A flopjatek mar a texturatol függ. Egy ismeretlen jatekost termeszetesen 20/20-asra teszek.

  8. #8
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Igen, en ebben az adott szituban a megoldassal ertek egyet, nincs sok terem postflop agressziven jatszani, valamint igy nehez helyzetbe sem nagyon kerulhetek azzal, hogy kicsi lesz az spr az A magasomhoz. Nagyobb stackeknel nyilvan mashogy jatszanam meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •