Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (53) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Net+ Prepaid Card (NETELLER)

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Tudtommal nincs is HUF alapú kártya Skrillnél, a legjobb egy EUR-EUR vagy USD-USD Skrill acc - Skrill kártya kombó és HUF-ban küldeni a megbízást, ha kérdi, ennek minimális a konverzációs költsége a saját tapasztalatom alapján. Neteller engem is érdekelne, hogy tényleg fennáll-e ez a hatalmas váltási díj az ATM felvételnél, mert Skrillnél is ott van, de valójában mégse látom, hogy ez bárhol is megjelenne.. Ebből csak arra tudok következtetni, hogy arra vonatkozik, ha eltérő pénznemben van a számla és a bankkártya, ha Netelleren is így van, akk sima liba.
    gab1ka likes this.

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Köszi srácok!Azzal eddig nem volt gond hogy forintban fogadtam Skrill-re a pókerteremből a pénzt,ha ott volt is váltási díj azzal eddig elégedett voltam mert amit megkaptam HUF-ban, az szinte mindig egyezett azzal amire számítottam.Attól tartok hogy ott viszont 2x is váltódna ez a pénz,hiszen a forint alapú számlámról levételkor a pénzt gondolom először átváltaná a rendszer a Skrill-es kártya pénznemére (EUR-USD forintos tényleg nincs), majd ezt még egyszer vissza forintra amit az ATM tol ki a lyukon..

    Elsősorban az egyszeri felvételi limit miatt most a Neteller-re esett a voks.

    Köszi az infót!
    Csuhi81 likes this.

  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet gab1ka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi srácok!Azzal eddig nem volt gond hogy forintban fogadtam Skrill-re a pókerteremből a pénzt,ha ott volt is váltási díj azzal eddig elégedett voltam mert amit megkaptam HUF-ban, az szinte mindig egyezett azzal amire számítottam.Attól tartok hogy ott viszont 2x is váltódna ez a pénz,hiszen a forint alapú számlámról levételkor a pénzt gondolom először átváltaná a rendszer a Skrill-es kártya pénznemére (EUR-USD forintos tényleg nincs), majd ezt még egyszer vissza forintra amit az ATM tol ki a lyukon..

    Elsősorban az egyszeri felvételi limit miatt most a Neteller-re esett a voks.

    Köszi az infót!
    Kb minden szempontból jobb a Neteller. Nincs fee a pénzküldésért, magasabb napi limit, el lehet érni a supportot stb.
    Régebben amikor kiszámoltam, a 2 pénzfelvételi díj 30-40000 ft körül volt egyenlő, afölött a Netelleres pénzfelvét olcsóbbra jött ki. De nem tudom változtak-e azóta a díjak.
    gab1ka likes this.

  4. #44
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    No igen, ahogy eddig bújtam a témát valahogy bennem is az a kép alakult ki hogy a Neteller a biztosabb választás.1-2 eurón aztán tényleg nem fog múlni hogy ha esetlegesen gebasz lenne valamivel a jövőben, akkor még a supporton miatt is feszkózzak.

  5. #45
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Én skrillt régóta használok ott usd alapú számlánál huf atm kb 2 forinttal devizaközép alatt vált ami elfogadható.
    Netellert nemrég regeltem (eur) és bizony az fx fee ott van eltérő devizánál atm vagy vásárlásnál
    egyaránt ami kb 10ft-al rosszabbul vált a devizaközéptől... ez nekem rengeteg.
    A kp limit netellernél alapból magasabb és a környező országokban már fel lehet venni eurót.
    Sőt Budapesten van az otp-nek két eurós atm-je is aminek a limitje elvileg 300eur/tranzakció, de több verziót is olvastam már a limitre vonatkozóan.
    Utoljára módosítva: chaab által: 2015. 04. 15. 17:52

  6. #46
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Éaminek a limitje elvileg 300eur/tranzakció, de több verziót is olvastam már a limitre vonatkozóan.
    Valamikor 1 éve kb megemelték 400 euro / tranzakcióra. A napi limit az meg ugye Neteller függő. Két tranzakcióval fel tudod venni a 750-et ennél a két ATM-nél.
    chaab likes this.

  7. #47
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Valaki tudna abban segíteni, hogy mik a fix díjak a neteller kártyánál jelenleg?(ATM felvétel/vásárlás)
    Mert olvastam olyat valahololyat , hogy a levett/elköltött összeg 3% át veszik le ami nem túl szimpi.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki tudna abban segíteni, hogy mik a fix díjak a neteller kártyánál jelenleg?(ATM felvétel/vásárlás)
    Mert olvastam olyat valahololyat , hogy a levett/elköltött összeg 3% át veszik le ami nem túl szimpi.
    Itt van minden adat.

  9. #49
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Októberben lejár a plasztik mastercard-om, régebben azt olvastam, h lejárat előtt 30-45 nappal automatikusan küldik az új kártyát.
    Nekem nem jött semmi eddig, még email se erről. A gyik-ben a neteller-nél nem találtam választ, írtam a supportnak, még nem kaptam választ. Vki tudja hogy ez most hogy működik?

  10. #50
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet Beer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Októberben lejár a plasztik mastercard-om, régebben azt olvastam, h lejárat előtt 30-45 nappal automatikusan küldik az új kártyát.
    Nekem nem jött semmi eddig, még email se erről. A gyik-ben a neteller-nél nem találtam választ, írtam a supportnak, még nem kaptam választ. Vki tudja hogy ez most hogy működik?
    Kb. 30 napon belül küldik a kartyadat, tehat most szeptemberben megerkezik. Nekem december közepen küldtek az uj kartyat, mivel januarban jart le a regi.
    Beer likes this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •