Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By iDonkey

Téma: Érdekes póker partik - 2015. 09. 06

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2015. 09. 06

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT leosztás
    Játékosok: 8 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: 50
    Nagy vak: 100 (10 ante)

    Online pókerezel egy $33 nevezési díjú versenyen amikor AK lapokat kapsz, amivel 200-ig emelsz MP-ből. Az emelést csak egy 29/24/7 statokkal játszó nagy nyerő regulár tartja a gombról (47% button VPIP). A flopra AJQ érkezik te pedig 300-t hívsz, ellenfeled megad. A turn a 9, ezúttal 700-t hívsz, ellenfeled pedig ismét megad. A river a 3, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Ezt turnon mar feladom.

  3. #3
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Hát elég vékony az a vbet de inkább bet/fold turnon mint c/f... talan
    bajakiferi likes this.

  4. #4
    Tag AlexMan avatara
    Csatlakozott
    2014. 12. 08.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Szerintem minimum ch-call.

    Mi itt a Call rangeünk?
    Mi a call rangeünk alja?

    Lehettek nála suited lapok. 1 kárót blokálunk, de tovább jöhet két káróval, bármilyen Ax-szel Kx-szel Tx-szel.
    Lejött a 3 pikk és itt az idő, hogy blöffbe fordítson bármilyen nálunknál gyengébb lapot.
    Elcsíphetett egy A, K, Q, J, T-t.


    Gondolhatta, hogy megadja a flopon, és ha káró jön kiblöfföl. Aztán dupla színesély, nyitunk és tudja, hogy vagy dob, vagy javulhat, vagy ha olyan river jön, akkor blöffbe lendül.


    Ez a bet-bet-fold vonal kicsit sok zsetonba kerül.

    Vagy pedig tényleg turnon akkor ch-call a játék. Vagy ha nagyon majrézok, akkor ch-fold. Top pár top kicker félig nyitott sorral, egy 47%-os BTN ellen.

    Mennyire polarizált a range akkor amikkor színesély van az asztalon? Egy feszes MP ellen meglőné blöffből?

    Blöffjeit verjük csak, de minden esetben tud ő kényelmesen értékért hívni? Bet-bet után, lejött 3 pikkel az asztalon? Szerintem nem.

    Aztán lehet, hogy riveren én vagyok csak ilyen vehemens.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Te kétszer lőtted előlről ezt a boardot, szóval itt egy reg fel fogja mérni, hogy riveren lesz még bőven ch/call range-ed (AK-tól elkezdve lehet még kétpárokkal is), és nem fog elégszer blöffölni. Gyenge ászokat meg azért nem lő meg, mert jobbat nem dobat vele, rosszabb nem ad meg, így örül a cheap sd-nak. És szerintem egy reg simán lő minden kétpárt ezen a treff 3ason is, bár tény, hogy azokat már előbb elkezdte volna value-zni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •