Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (93) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Paddy Power Poker

  1. #81
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Természetesen mi is annak örülnénk, ha véget érne ez a mindenki számára kellemetlen történet, hiszen nekünk is kárunk keletkezik emiatt a helyzet miatt. Teljesen jogos a frusztráltság a részetekről, arról azonban mindenkit biztosíthatunk, hogy mindent megteszünk az ügy érdekében. Köszönjük megértéseteket!

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Nemzeti Adó- és Vámhivatal 3056585381 számú határozatával, 90 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.

    Más is ezt az üzenetet kapja a terem belépéskor ? nálam nem müxik z egész kliens. Megoldás? Digis neten vagyok

  3. #83
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Ennyire azért nem lehetsz újonc.A NAV már több mint egy éve blokkoltat szerencsejáték-oldalakat a szolgáltatókkal.Most ők is sorra kerültek,ki tudja meddig.Itt és még jó pár oldalon olvashatsz a szerencsejáték-törvényről,hatósági lépésekről,stb.És arról hogy miként lehet kikerülni a blokkolást (a legnépszerűbb a VPN).
    Szóval olvasgass és aztán nem kell kétségbeesned ha egy ilyen feliratot látsz.

  4. #84
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A Paddypower Poker tájékoztatása alapján júliusi 2. race nyereményei a kifizetésre kerültek.

  5. #85
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Az en szolgáltatóm nem blockolta. Szóval a szülővárosomban működik. Viszont Szegedre költöztem , ott digi van es nem megy. Williamhill viszont működik. Stars is. Ennél lattam perpil egyedül ezt es a kliensbe nem tudok miatta belépni, de nem néztem meg az összes klienst ahol játszok. Szóval régóta igy van a paddypoweren es ok egyedül nem tettek ellene vagy más oldalak is ilyenek?

  6. #86
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 08. 23.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Aki tolta itt, annak mondom, hogy a Paddy teljesen kuka lett.

    Race már ugye nincs és valszeg nem is lesz (de ha lenne se játszanék rajta többet a nyaralós poén után), belépni se egyszerű, de a legkellemesebb meglepetés ma ért.

    Kellett még 7,5k pont a 80,000 power pointhoz, gondoltam ma lenyomon, aztán kiszedem az ezért járó 750 dodót (ez olyan rendkívül előnyös 15% rb-nek felel meg, de gondoltam, még ez is jobb, mint teljesen bebukni).

    Na a kipörgetés meg is volt (kb. 2x annyi $ elbukásával, mert e hónapban csak a deepthroat üzemmódot ismeri az rng... :S). Írok is nagy boldogan a supportnak, erre mondja a csávó, hogy változás van ám. Már a kliensben, automatikusan lehet beváltani. Mondom jó, nekem úgy is jó lesz. Aha... 200:1 arányban, azaz 4000eur rakért 400eur rb. Sűrű apologise-olás közepette írja a supportos, hogy hát a weboldalt még nem frissítették, de hát ha megvárom, akkor majd ott is megláthatom, hogy változtak a feltételek. Azt inkább nem írom ide, ami ezután kiszaladt a számon.

    Szóval a lényeg, hogy akinek vannak még benn pontjai, az kemény 10% rbért grindolhat. A 100$os freerollokról meg a kihagyhatatlan ca$ino bónuszokról jön a spam naponta, csak valahogy erről felejtettek el tájékoztatni a kedves Paddyék. Ez nagyon szép húzás volt, köszönjük. Kerüljétek ezt a hulladékot.
    Satyi1 likes this.

  7. #87
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    És kiért már a pénzed? mert nekem az se nagyon akar összejönni

  8. #88
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Irj nekik. En is vartam ra tobb mint 1 hetet, irtam nekik emailt, bocsanatot kertek a kesesert, elfogadtak a cashout requestet (igen, addig azt sem tettek meg), masnap skrillen volt a penz.
    alfaplace likes this.

  9. #89
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet AdamoSimoni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki tolta itt, annak mondom, hogy a Paddy teljesen kuka lett.

    Race már ugye nincs és valszeg nem is lesz (de ha lenne se játszanék rajta többet a nyaralós poén után), belépni se egyszerű, de a legkellemesebb meglepetés ma ért.

    Kellett még 7,5k pont a 80,000 power pointhoz, gondoltam ma lenyomon, aztán kiszedem az ezért járó 750 dodót (ez olyan rendkívül előnyös 15% rb-nek felel meg, de gondoltam, még ez is jobb, mint teljesen bebukni).

    Na a kipörgetés meg is volt (kb. 2x annyi $ elbukásával, mert e hónapban csak a deepthroat üzemmódot ismeri az rng... :S). Írok is nagy boldogan a supportnak, erre mondja a csávó, hogy változás van ám. Már a kliensben, automatikusan lehet beváltani. Mondom jó, nekem úgy is jó lesz. Aha... 200:1 arányban, azaz 4000eur rakért 400eur rb. Sűrű apologise-olás közepette írja a supportos, hogy hát a weboldalt még nem frissítették, de hát ha megvárom, akkor majd ott is megláthatom, hogy változtak a feltételek. Azt inkább nem írom ide, ami ezután kiszaladt a számon.

    Szóval a lényeg, hogy akinek vannak még benn pontjai, az kemény 10% rbért grindolhat. A 100$os freerollokról meg a kihagyhatatlan ca$ino bónuszokról jön a spam naponta, csak valahogy erről felejtettek el tájékoztatni a kedves Paddyék. Ez nagyon szép húzás volt, köszönjük. Kerüljétek ezt a hulladékot.
    Hogy rohadjanak meg... itt csücsült nekem is nemtom mennyi pontom, hogy majd milyen jó lesz a mittoménmelyik bónra beváltani... Meg ezzel a HTML alapú login felülettel is bekaphatják.. VPN-nel sikerült belogolni? Nem kötöttek bele? Ha igen, akk milyen országról mentél fel?

  10. #90
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 08. 23.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Proxyval mentem be, csak a loginhoz kell a trükközés. Eddig nem szóltak, bár a kiutalásom még pending

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •