Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By iDonkey

Téma: Érdekes póker partik - 2015. 09. 20

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2015. 09. 20

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT leosztás
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: HJ
    Kis vak: 1,400
    Nagy vak: 2,800 (350 ante)

    Online pókerezel egy $11 nevezési díjú versenyen, amikor TT lapokat kapsz hijack pozícióban. 5,600-ig emelsz, amire a gombon ülő 19/16/9 statokkal játszó játékos all-in megy 93,500 zsetonnal. A vakokban ülő játékosok dobnak, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Bizony, kicsit kockázatosnak tűnhet!

  3. #3
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Nekem az a véleményem hogy itt maximum 88-99-t fog ránk tolni (bár sztem az is kérdéses 33bb-vel), ami ellen elöl vagyunk, minden más esetben flip vagy way behind.
    Vagy ez tipikusan az a szitu hogy veszel egy nagy levegőt, bevállalod és lesz ami lesz?

  4. #4
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet BozsoHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az a véleményem hogy itt maximum 88-99-t fog ránk tolni (bár sztem az is kérdéses 33bb-vel), ami ellen elöl vagyunk, minden más esetben flip vagy way behind.
    Vagy ez tipikusan az a szitu hogy veszel egy nagy levegőt, bevállalod és lesz ami lesz?
    Pont ezt írja a feladvány kitalálója is annyi megkötéssel, hogy valószínűleg a legerősebb kombinációkat itt csak 3beteli (vagy flat-elhet is akár ha a vakoktól számít akcióra), így a KK+ jóval kisebb arányban van a range-dzsében.
    Bár a call-ra nyomtam, de szerintem is határeset a szitu, mert AJs, AQ a mi szemszögünkből ugyanolyan mint az AK, szóval a veszünk egy nagy levegőt és hold!
    Viszont ha egy TT-n elgondolkodunk, akkor mondjuk egy 77-99 ellen tök jól működhet a játéka 22-66-tal is

  5. #5
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Egy sng-n siman bevallalom, de mtt-n sztem kohagyhato. Lesz meg jobb szitu is kifosztani

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy jobb lesz 10-15bb-vel majd bevállalni ugyanilyen flippet, ezt simán visszavágják alacsonyabb pp-kel is, mint 99. Nálam is call

  7. #7
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Nalam van kulonbseg 30bb es 15bb jatek kozott

  8. #8
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Szerintem ez már itt abszolút habitus kérdése, hogy hero foldol v callol. Az esetek sokkal kisebb %-ban leszünk elöl, a kérdés, hogy 33bb-ért akarunk flipelni és azt mondani, hogy "ha behúzom lesz terem játszani, ha nem akkor így jártam", vagy "elengedem és várok egy jobb szitut, hátha..." Persze ha 20 perc játék után elfogyunk és a maradék 12bb-t bepakoljuk és lemákolnak, akkor meg agyalhatunk rajta mi lett volna ha...

  9. #9
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet BozsoHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez már itt abszolút habitus kérdése, hogy hero foldol v callol.
    Ha a fold kisebb EV-vel bír a jelenlegi helyzetben, mint a call akkor miért foldoljunk? :-)
    itt nem az a 20 perc számít amit említesz, hanem a többi 100k mtt ami még előttünk áll
    Utoljára módosítva: iDonkey által: 2015. 09. 23. 13:53
    kertitorp likes this.

  10. #10
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ezt be kell pakolni, és nem agyalni rajta többet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •