Oldal: 216 / 246 ElsőElső ... 116166206214215216217218226 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.151 - 2.160 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2151
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Idézet Ace Martin46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Látom mostanában nem volt túl nagy élet ebben a topikban de azért teszek egy próbát.
    Már egy ideje használom a Pokerstarson a HM2-t és tökéletesen működik nincs vele semmi probléma. Néhány napja azonban elkezdtem játszani a Full Tilten és egyszerűen sehogy nem akar megjelenni a HUD. A leosztásokat menti azokat simán vissza is tudom nézni a HM2-ben de csinálhatok bármit a HUD sehogy nem akar előjönni.
    Valakinek valami ötlete?
    Helló.
    Mentés nyelve-ha nem angol-
    az amcsi idő és ami időnk közti eltérés is kehet az oka.

  2. #2152
    Idegen Ace Martin46 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 13.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    A mentés nyelve angolra van állítva és már az időzóna problémát is megoldottam. Először ugyebár átállítottam a Full Tiltes órát a mi időzónánkra de akkor a HM2-ben volt néhány óra eltérés. Ekkor én is arra gondoltam hogy biztos ezért nem jelenik meg a HUD hiszen gyakorlatilag a múltban játszottam a HM2 szerint. Ekkor bíbelődtem hogy megtaláljam azt az időzónát amiben már a jelenben játszom de ezt is megoldottam. Így már elvileg ezzel sem lehet baj de azért kösz hogy próbáltál segíteni.

  3. #2153
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Nem tudja valaki, hogy tudnék handeket selejtezni? Nagyon nagy adatbázis gyűlt össze, hudoz csak 4 hónapnál nem öregebb játékot használok, viszont a több éves partikat fölöslegesen tölti be, mert úgysincs rá szükségem, arra gondoltam törölnék minden 1-2 évnél régebbi handet.

  4. #2154
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudja valaki, hogy tudnék handeket selejtezni? Nagyon nagy adatbázis gyűlt össze, hudoz csak 4 hónapnál nem öregebb játékot használok, viszont a több éves partikat fölöslegesen tölti be, mert úgysincs rá szükségem, arra gondoltam törölnék minden 1-2 évnél régebbi handet.
    Database/Purge hands, be tudod állítani mikortól törölje a handeket. Ha ezzel megvagy akkor vacuum, analyze, reindex a pgAdminIII-ban ( a HM oldalán pontos leírást találsz erről ).

  5. #2155
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    Baja
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás Hand History hiba

    Sziasztok!

    Olyan hibával találkozott már valaki, hogy a HM2 hibásan importálja be az adatokat? Értem ezalatt, hogy például egy versenyeredményt, ahol elvileg sokkal kisebb lenne a pénznyeremény, szignifikánsan nagyobbnak jegyez, illetve rosszul jegyzi a tournamenten induló játékosok számát is!

    Ez miért lehet? Valami bug, vagy én csináltam valamit rosszul?

    Köszi a válaszokat előre is!

  6. #2156
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    igen, nekem is rosszul mutat sokmindent. igazából még nem foglalkoztam a dologgal, de ha tud valaki rá megoldást, akkor szivesen veszem én is

  7. #2157
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    a mai nap kb háromszor fagyott le minden a hm miatt, csak nálam? mindenkinek jól szuperál a legujabb verzió?

  8. #2158
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    pár napja nem tudok note-okat írni csak megnézni a régieket, amennyiben fut az NC,viszont ha lelövöm minden jó. Vkinek vmi ötlet, hogy hol lehet a hiba?

  9. #2159
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 07. 14.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Olyan gondom lenne, hogy újratettem a windows-t és azóta egyik Ipokerem sem jeleníti meg a HUD-ot. Systembe természetesen bepipáltam, hogy mentse a Historyt de semmi. Régen volt e C meghajtón egy Poker mappa és oda rakosgatta bele de most semmi. Sajnos mivel a winyóm elszállt így nem tudtam átmenteni. Valaki tud segíteni? Előre is köszi.

  10. #2160
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Roland1988HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Olyan gondom lenne, hogy újratettem a windows-t és azóta egyik Ipokerem sem jeleníti meg a HUD-ot. Systembe természetesen bepipáltam, hogy mentse a Historyt de semmi. Régen volt e C meghajtón egy Poker mappa és oda rakosgatta bele de most semmi. Sajnos mivel a winyóm elszállt így nem tudtam átmenteni. Valaki tud segíteni? Előre is köszi.
    Szerintem nem rendszergazdaként indítod a programokat.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •