Oldal: 964 / 975 ElsőElső ... 464864914954962963964965966974 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.631 - 9.640 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9631
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Ő Panamarespec, eszedbe ne jusson pénzt küldeni neki (meg egyébként senkinek, nem is értem, miért pazarolsz erre egy postot)

    Jó nagy szája van és teljesen skizofrén, egyik percben elküld anyukádba, 2 nap múlva pénzt kér - velem is megtörtént

    Legjobb stratégia, ha egyáltalán nem chatelsz vele, hagyd, hadd irkáljon, amit akar. Meggyőződésem, hogy valami baj van a fejében egyébként.
    Ascent888 likes this.

  2. #9632
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Köszönöm a felvilágosítást! Éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel.

    Nyilván nem azért tettem fel ide, hogy megválaszoljátok, hogy küldjek-e pénzt, hiszen azt már akkor eldöntöttem, hogy nem küldök, és meg is mondtam neki. Egyszerűen nagyon furcsán viselkedett, és ha nem egy nyerő regulárról van szó, akkor nem foglalkozom vele. De minekután felvettem skypera, és ez történt, tényleg elgondolkoztam, hogy emögött esetleg valami trükk is lehet, mert ez így nagyon nincs rendben. Teljesen értelmetlen viselkedés.

    És ilyenkor mit csinál? Nyerő regulárként felveteti magáét skype-ra, ahol megírja, hogy mennyire tisztel, s ezután pénzt kér, amit nem küld vissza? Ez a második jövedelme? Vagy mi ez? De most komolyan, ezt hogy gondolja? Így, hogy leírtad a nevét, 2+2-n is található róla egy topik, igaz, ott egy kicsit más témában, de ott sem a korrektségéről írnak.

    Így, mint beszélgetés valóban nem ér többet(legalább van téma ), de tényleg ki akartam zárni, hogy azon kívül, hogy bolond, nincs más dolog a háttérben.

    Ez nem volt egy jó blöffline, semmit sem adott elő.

    Elképesztő.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2015. 07. 13. 03:16

  3. #9633
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mabohai, elsősorban Tőled kérdezném -mivel érintett Vagy-, hogy Starson 30 turbón van e már kartell? 15 turbón és 30 regspeeden még biztosan nincs.

    Ha van, akkor mit kell teljesíteni, hogy leszálljanak a feltörekvő játékostól?

    Gyanítom, hogy Starson ez máshogy van, mint a kisebb termekben, mert ha nem backingcsoporttag az ember, kb esélyed sincs feljebb lépni, mert nem hagynak levegőhöz jutni. Itt viszont jóval nagyobb a pörgés, és lehet, még szervezetlenebb a helyzet és talán csak szólóban nyomják. Azt látom sok regnél, hogy kb 100-nál fogy el az erő, ott már alig hoznak 50%-ot. Gondolom, nem engedik feljebb őket.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2015. 07. 14. 15:54

  4. #9634
    R+
    R+ nem elérhető
    Lelkes újonc R+ avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 17.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Be tud dobni a sharky olyanhoz aki régóta bent ül?

    30$-on vártam a delikvenst 40 perce, beült mellém egy reg, elnézést kért, mondta hogy laggol a sharky és chopot kért.

    Aztán ő ült bent a helyemen...

    Azért ez már pofátlanság, csinálhat ilyet direkt, vagy tényleg buzulhat így is a sharky hogy random bedob fél óraja OS-elő mellé?

  5. #9635
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok, érdekelne valakit közösen megvenni Will Tipton 1-es videópackját?

  6. #9636
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Ez egy olyan fórum, ahol mindenki csak kérdez és senki nem válaszol.
    Faréj and Endre1988 like this.

  7. #9637
    RMA
    RMA nem elérhető
    Újonc RMA avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 11.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy olyan fórum, ahol mindenki csak kérdez és senki nem válaszol.
    nem! ez egy olyan fórum, ahol már nemcsak hogy nem válaszolnak de már nem is kérdeznek

  8. #9638
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 05. 26.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Szeretném a sharkystratort újra aktiválni, de elfelejtettem a regisztrációs kulcsot. Mit tudok ilyenkor tenni?

  9. #9639
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szerintem írj nekik és kapsz másikat. Hiszen, egyszerre úgysem lehet két gépről használni.

  10. #9640
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 10.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    30on nincs még, 60tól van cartel. Leszállni akk fognak ha meggyözö a játékod, nem hiszem h 30on nagy ellenálás lenne, mindenki bumhuntol akik 60ról levannak verve. kb 20-30 asztal után mindenki békén hagy 30on ha nem vagy nagyon gyenge. Jelenlegi action mellett nem hiszem h megérné megpróbálni a 60at. 2k minta -4% evroi a referencia és nincs akkora action h ennyi energia befektetéssel ez legyen a legészerübb megoldás.

    ui: ascent kérdésére ment a reply csak vmiért nem vette be
    Ascent888 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •