Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (52) összesen
Like Tree77Likes

Téma: A PartyPoker egyenlő feltételeket biztosítana a játékosoknak - betiltják a segédszoftvereket

  1. #21
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszhatnak, csak új regisztrációt nem fogadnak.
    Azt is fogadnak.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Behugyozok ettől az avatartol

  3. #23
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább a ***** botok kitiltásával biztosítanának egyenlő feltételeket. Mid/high stakes plo asztalokon a regek 60%-a bot.

    Nem az amayastars mögött álló cég vette meg a party-bwint?
    Nem, csak az elején tettek velük közös ajánlatot.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #24
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Megint felmerül a kérdés, hogy mi a jó egy teremnek? Ha sok a reg a rendszerben, akik forgatják és/vagy kiveszik a pénzt, vagy nagyobbrészt hobby játékosok, akik a játék élményéért és persze valami nyeremény reményében ülnek le játszani, de nagy részük rendszeresen pénzt tesz a rendszerbe. Mivel rendszeres befizetések nélkül alapvetően nem működhet a rendszer sem, így nem nehéz kitalálni, hogy melyik csoportnak akar inkább kedvezni egy terem, ha profitot akar. A hobby vagy amatőr játékosoknak!

    Következő kérdés: Lehetne e újabb hobby (rendszeresen befizető) játékosokat szerezni, vagy elszokott playereket visszacsábítani a rendszerbe egy olyan stratégiával, aminek az a lényege, hogy most már neked is ugyanannyi esélyed lesz nyerni mint a profiknak, mert már ők sem használhatnak többet olyan segédszoftvereket, amik eddig megkönnyítették a játékukat ellened is! Nem baj ha te nem képezted magad, és sokkal kevesebbet játszol, ezentúl egyenlőek az esélyek! Fair play meg minden ilyen szlogen.
    Szerintem nagyon is. Úgyhogy hamarosan eljön az érzés póker korszaka az online termekben. Bár én pl a PS döntéshozói helyében nagyot álmodnék, és egyúttal valami webcamos megoldással állnék elő, hogy lássák egymás fejét az avatar helyett a játékosok, hogy legalább valamit le lehessen readelni.

  5. #25
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Hobbistaként örülök ennek, pont mindig ezt hangoztattam még az is lehet hogy felélesztem a regemet a partyn. Én a jegyzetelős játékot szerettem regen. Milyen vicces lenne már ha élőben is hand history tartanánk a szomszédról.
    Az egyik nap volt pont valami mtt feladvany ahol kihoztak elemzessel hogy az adott vpip/pfr stb emberke (ha jol emlekszem) 60%-os esellyel veszit ellenunk ugyhogy a push a legjobb. Vagy nézzük meg a mai feladványt. Halandó hobbistának aki kéthavonta játszik esélye sincs 1/nevezokszama/1000 hogy odaerjen...
    Mas vilag fog elindulni talan megmenekul a poker a vegleges elhalastol mint a sakk amit csak versenyzok jatszanak mar.
    Flush67 likes this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Lehet visszanézek hozzájuk!
    Ezek után

  7. #27
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Halandó hobbistának aki kéthavonta játszik esélye sincs 1/nevezokszama/1000 hogy odaerjen...
    Aki kéthavonta egy darab nagy mezőnyű versenyt tol le, az ne várjon sok csodát a játéktól. A hosszútávot nem véletlenül hívják hosszútávnak. Hát még ha a jó játékhoz sem konyít sokat. Én se várok lottófőnyereményt az ölembe hullani, mivel nem is lottózom.

    Ha valaki nagyobb eséllyel szeretne nyerni, játsszon kisebb mezőnyben, többet, vagy nagyobb tudással. Egyébként aki ilyen ritkán játszik, az a teremnek se nagy haszon. A rendszeres játékosokat szeretik, még jobb ha az illető nem nyerő...

    Én nagy hasznát veszem a HUDdal való játéknak, hozzá vagyok szokva, de valószínűleg adott mezőnyben így is tudnék nyerni, csak kevesebbet/kisebb winrate mellett.
    Csuhi81 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #28
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint felmerül a kérdés, hogy mi a jó egy teremnek? Ha sok a reg a rendszerben, akik forgatják és/vagy kiveszik a pénzt, vagy nagyobbrészt hobby játékosok, akik a játék élményéért és persze valami nyeremény reményében ülnek le játszani, de nagy részük rendszeresen pénzt tesz a rendszerbe. Mivel rendszeres befizetések nélkül alapvetően nem működhet a rendszer sem, így nem nehéz kitalálni, hogy melyik csoportnak akar inkább kedvezni egy terem, ha profitot akar. A hobby vagy amatőr játékosoknak!

    Következő kérdés: Lehetne e újabb hobby (rendszeresen befizető) játékosokat szerezni, vagy elszokott playereket visszacsábítani a rendszerbe egy olyan stratégiával, aminek az a lényege, hogy most már neked is ugyanannyi esélyed lesz nyerni mint a profiknak, mert már ők sem használhatnak többet olyan segédszoftvereket, amik eddig megkönnyítették a játékukat ellened is! Nem baj ha te nem képezted magad, és sokkal kevesebbet játszol, ezentúl egyenlőek az esélyek! Fair play meg minden ilyen szlogen.
    Szerintem nagyon is. Úgyhogy hamarosan eljön az érzés póker korszaka az online termekben. Bár én pl a PS döntéshozói helyében nagyot álmodnék, és egyúttal valami webcamos megoldással állnék elő, hogy lássák egymás fejét az avatar helyett a játékosok, hogy legalább valamit le lehessen readelni.
    A hsz-ed első felének nincsen értelme! Ha eltűnnek a regek/kevesebb reg marad >> akkor a korábbi vesztő/be-n játékosokból lesznek a nyerők >> akik szedik ki a rendszerből a pénzt. Valakinek mindig nyernie kell!

    Webcam asztal pedig van 888-on.

  9. #29
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    csak mivel kis nyerok lesznek, lehet nem verik meg a raket es tovabb tologatjak egymas kozott amig a rake meg nem eszi kvazi..

  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem, tudod jól, hogy nem így értettem. Nem degradáltam ezzel a HUD-osokat. Ti a statok alapján hoztok döntést, arra figyeltek. Talán sokkal nehezebb annyi statot figyelni, mint a szitut játszani.
    ez pontosan így van. azért használnak hudot, mert sokkal nehezebb úgy döntést hozni. csak mivel annyira jó pókeresek, úgy érzik korrektnek, ha a pókerökonómia érdekében a gyengébb tudású játékosokkal szemben ezt a nehezítést bevállalják.
    slam, Relax*, TominhoPA and 1 others like this.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •