Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (99) összesen
Like Tree150Likes

Téma: Breaking news - danfiu-t is bannolták a PokerStarson!

  1. #31
    Idegen DeakFerenc avatara
    Csatlakozott
    2015. 10. 05.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet apa100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali.
    Arra van lehetőség, hogy ezt az azonosítós szarságot elkerüljük? kikerüljük?
    Eddig azt hittem elég a cookiek törlése-kliens-törezedetség mentesítés-ccclear és mehet.
    erről inkább olyan kontextusban lehet beszélni, hogy minél nagyobb erőfeszítést teszel a nyomok eltüntetésére annál nagyobbat igényel majd a visszakeresésük

    BIOS frissítéssel elvileg az alaplapra is lehet új azonosító számot húzni, persze nem a gyártó által előírt módon, de ezt csak hallomásból tudom.

    egyrész attól, hogy ilyen azonosítókat szerez meg pl PS ezek nem bizonyító erejűek, bármikor ellophatják a gépedet, játszhat netkávézóból stb... a másik hogy adatvédelem is van a világon hivatalosan nem turkálhat senki csak úgy a gépeden aztán használhatja fel ellened amit éppen talál. ettől függetlenül természetesen aki látja ezeket pontosan tudja mi mit jelent.

    on: kicsit olyan feelingje van ennek a dolognak mint amikor az élő kaszinó kitessékeli a kártyaszámolókat.

  2. #32
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Nem fogják feloldani. Anno nekem vagy 10 nevemet bannolták, hozzáteszem jogosan. De azért azt, hogy összefüggésbe hoznak más számlával a hardver miatt kicsit durvának tartottam én is. Persze azóta már jó útra tértem. A pénzt minden esetben leszedheted, ha nem történt csalás, csak gyanús a számla, hogy kapcsolatban van egy olyannal amin csaltak. Persze tagadni kell, hogy ismerted az illetőt, különben a lóvéd is benyelik. Tenni kell a hülyét, akkor megkapod. Mivel feltelepíted a klienst, bármilyen hardveres adatot begyűjthet a gépedről, mondjuk ezeket mind meg lehet változtatni, egynek a MAC címét kivéve, de nem adok tippeket Starsnak.
    Nem kell kétségbe esni, új laptop kell, új net, és lehetőleg ne a facebook ismerősöd nevére csinálj! Figyelni kell a note-okra is, ill. hogy kikre keresel rá, ezentúl afféle inkognitó módban kell told, és nem lesz baj.
    "Welcome to wherever you are!"

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet Szigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fogják feloldani. Anno nekem vagy 10 nevemet bannolták, hozzáteszem jogosan. De azért azt, hogy összefüggésbe hoznak más számlával a hardver miatt kicsit durvának tartottam én is. Persze azóta már jó útra tértem. A pénzt minden esetben leszedheted, ha nem történt csalás, csak gyanús a számla, hogy kapcsolatban van egy olyannal amin csaltak. Persze tagadni kell, hogy ismerted az illetőt, különben a lóvéd is benyelik. Tenni kell a hülyét, akkor megkapod. Mivel feltelepíted a klienst, bármilyen hardveres adatot begyűjthet a gépedről, mondjuk ezeket mind meg lehet változtatni, egynek a MAC címét kivéve, de nem adok tippeket Starsnak.
    Nem kell kétségbe esni, új laptop kell, új net, és lehetőleg ne a facebook ismerősöd nevére csinálj! Figyelni kell a note-okra is, ill. hogy kikre keresel rá, ezentúl afféle inkognitó módban kell told, és nem lesz baj.
    Nem PLO50-en játszik hogy ezt megtudná oldani. Magas téteken rögtön kiszúrják.
    Guten3213, CsabiST and hateAllMss like this.

  4. #34
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 30.
    Hely
    Nagyatád
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet junkies330 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennyi esze van egy csalónak odaadja a gépét
    Ennyi eszed van, hogy ilyeneket szólsz hozzá... Vagy hogy ne szépítsem ennyire, úgy néz ki, hogy trollnak is hülye vagy....

  5. #35
    Idegen DeakFerenc avatara
    Csatlakozott
    2015. 10. 05.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet Szigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    egynek a MAC címét kivéve
    külső LAN routert nyilván soha nem fognak bannolni, ezért is kár bármit belelátni a hardver eszközök utáni nyomozásba mert sakk-matt a vége, ezt a PSnél is jól tudják, max egyszer-kétszer rápróbálnak a lakáson belüli eszközökre hátha, aztán ha vissza tudott jönni a játékos onnantól halott ügy.
    formális indoklásnak persze ideális...

  6. #36
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Idézet Szigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fogják feloldani. Anno nekem vagy 10 nevemet bannolták, hozzáteszem jogosan. De azért azt, hogy összefüggésbe hoznak más számlával a hardver miatt kicsit durvának tartottam én is. Persze azóta már jó útra tértem. A pénzt minden esetben leszedheted, ha nem történt csalás, csak gyanús a számla, hogy kapcsolatban van egy olyannal amin csaltak. Persze tagadni kell, hogy ismerted az illetőt, különben a lóvéd is benyelik. Tenni kell a hülyét, akkor megkapod. Mivel feltelepíted a klienst, bármilyen hardveres adatot begyűjthet a gépedről, mondjuk ezeket mind meg lehet változtatni, egynek a MAC címét kivéve, de nem adok tippeket Starsnak.
    Nem kell kétségbe esni, új laptop kell, új net, és lehetőleg ne a facebook ismerősöd nevére csinálj! Figyelni kell a note-okra is, ill. hogy kikre keresel rá, ezentúl afféle inkognitó módban kell told, és nem lesz baj.
    Ne is adj nekik tippeket! Tartsd meg magadnak az ilyen jellegű ötleteidet!

    Starsnál nem dolgoznak olyan szakemberek, akiknek ez nem jutott még eszébe ) .

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is skript lesz a valós ok, nem szépdolog..mint ahogy a ppb -es spin űltető progi sem, hogy bevoltak jelőlve az emberek kikkel nem akar ősszekerűlni...de azt is levágták már..
    az nem ppb-s ültető progi volt, hanem egy nemzetközi szoftver. Amit rajtunk kívül még több 100-an -köztük pl.: a Sharkosok is - használtak. Október 1-től a seating scriptekkel és sok mással együtt ezeket is betiltották.
    gabika72 and kriispirolls like this.

  8. #38
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 09. 02.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Originally Posted by Killerwhale
    very good decision by Stars. bye


    +1


  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Végűlis lényegtelen ki gyártotta....nagyon helyes,hogy betiltották ,mert ami spingon ment az már gusztustalan volt

  10. #40
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    lol junkies neked danfiuval vagy a seating scriptekkel van a problémád?

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •