Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (99) összesen
Like Tree150Likes

Téma: Breaking news - danfiu-t is bannolták a PokerStarson!

  1. #61
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    ejha!

  2. #62
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Hi all!

    Varunk a levelekre pokerstarstol, de 100% ig tiszta vagyok es igazolni is tudom. Remelem nem lesz problema es visszakapom az accomat..es nem a scripteles miatt lettem kitiltva, mert a scripteles tiszta dolog stars szemszogebol. Majd irok ha van valami

    danfiu

  3. #63
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Szánalmas a ps.... és az a legnagyobb baj, hogy a fulltiltet is teljesen tönkre vágták.

  4. #64
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi all!

    Varunk a levelekre pokerstarstol, de 100% ig tiszta vagyok es igazolni is tudom. Remelem nem lesz problema es visszakapom az accomat..es nem a scripteles miatt lettem kitiltva, mert a scripteles tiszta dolog stars szemszogebol. Majd irok ha van valami

    danfiu
    Azert erdekes lenne az ugy szempontjabol hogy miert lett kitiltva makeranyu...

  5. #65
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azert erdekes lenne az ugy szempontjabol hogy miert lett kitiltva makeranyu...
    Szól egy haverod,hogy vidd már el valahova,m el kell intéznie valamit, de nincs kocsija. Elviszed ahova kéri, leparkolsz, ő elmegy elintézni a dolgát,max 20 perc, te megvárod és hazaviszed. Este jön érted a tek, mert a haverod bankot rabolt. Hogyan bizonyítod, hogy ártatlan vagy?
    SMaster50 likes this.

  6. #66
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En is mellette vagyok, jo otlet.
    Lehetne szervezni egy 24 oras tiltakozo sztrajkot amihaz csatlakozhatnanak a magyar PS regularok.
    Egy PS regulár sem csatlakozna, mert akkor az ő számlájukat is kapcsolatba hozzák velük és aztán itt a jó indok, hogy bannolják a nyerő magyarokat az oldalról! Sajnos ez az akció halott ötlet!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  7. #67
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    es nem a scripteles miatt lettem kitiltva, mert a scripteles tiszta dolog stars szemszogebol.

    danfiu
    Szia!

    Néhány napja tilos a scripteles.

  8. #68
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Néhány napja tilos a scripteles.
    Hali!

    Csak a spines scriptelest tiltottak be , siman lehet meg

    Two Plus Two Poker Forums - View Single Post - 3rd Party Software on PokerStars: Proposed Rule Changes

  9. #69
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért veszed biztosra,hogy akinek kölcsönadtad a géped, nem csinált a nevedben (az accountoddal) valamit? Lehet, csak feltelepített egy scriptet amit ő használt a saját accountjával, és a progi meg olyan,h elindul magától, így akkor is, amikor te is játszottál megint azon a gépen. Ez csak egy ötlet. Valami olyasmi lehet a háttérben,amit nem tudnak rád bizonyítani, a levélben is úgy fogalmaznak,h mert kapcsolatba hozható vagy xy-al. Ő mit követett el?
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 10. 07. 08:36

  10. #70
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért veszed biztosra,hogy akinek kölcsönadtad a géped, nem csinált a nevedben (az accountoddal) valamit? Lehet, csak feltelepített egy scriptet amit ő használt a saját accountjával, és a progi meg olyan,h elindul magától, így akkor is, amikor te is játszottál megint azon a gépen. Ez csak egy ötlet. Valami olyasmi lehet a háttérben,amit nem tudnak rád bizonyítani, a levélben is úgy fogalmaznak,h mert kapcsolatba hozható vagy xy-al. Ő mit követett el?
    Igen ez itt a kérdés, ezt írhatnád meg Dánfiú

Oldal: 7 / 10 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •